Konečně!! Konečně mam ve své sbírce monstrózní wandku (masážná hlavici)!! Masážní hlavice, jak už někteří z vás vědí, jsou moje nejoblíbenější hračky. A teď jsem měla možnost otestovat jednu monstrozní a neváhala jsem ani minutu.

Zdravím vás, moje milovaná čtenářská koťata 🙂 Po delší době přicházím s recenzí, na kterou jsem se moc těšila. Neni příjemnějšího pocitu, než si lehnout do postele před spaním a dát pošťeváčku ,,co proto“. A s touto wandkou to jde jedna báseň. 

Od A po Z

Wandka je opravdu veliká. Téměř 30cm! to doprovází i vyšší hmotnost skoro 3/4 kila! Je to zatím největší masážní hlavice, kterou doma mám. Moje se pyšní krásnou, modrou barvou a silikonovým povrchem připomínajíc hadí šupiny. 

Pyšní se nejen hezkou barvou a krásnou strukturou, ale i výkonem, který určitě není pro nováčky, protože už základní intenzivita vibrací je velmi silná. Pro nováčky by tak nemusela být vyhovující a osobně ji ani nedoporučuji. Ale dominanti – pokud chcete svoji subinku opravdu potrápit, tak tuhle hračku opravdu doporučuji právě vám. 

VIDEO z redakčního testování:

Vy už budete jistě zkušenní a tak budete vědět, jak i s takovou démonskou hračkou udělat svému protějšku dobře. Dokonce i já dlouho nevydržím a to stále mluvím o nejzákladnější rychlosti a intenzivitě. A to má tato wandka rovnou 2! 

Vibrace

Nejen, že má 10 různých módů vibrací, ale můžete přepínat mezi dvěmi různými intenzivními vibracemi. V pár recenzích jsem se i zmiňovala, že nemám ráda třeba menší vibrátory, protože při jejich držení vám začne brnět ruka a je to nepříjemné. To u této wandky ale nehrozí.

Dle mého je tato masážní hlavice velmi dobrým nástrojem pro vytvoření BDSM chair aneb židle určená pro sex a různé hrátky. Nejčastěji se wandka přidělá na sedátko židle pomocí provazů a následně přiděláte k židli i svojí subinku. 

No, a hrátky a „utrpení“ mohou začít. Kromě toho, že je wandka velká, krásná a intenzivní, tak je i výkonná.

Vydrží skoro 2 hodiny a zároveň 2 hodiny je třeba si i počkat pro její plné nabití přes magnetické USB, které už můžete znát z předešlých recenzí

Avšak na této hračce nedrží tak silno, takže se mi povedlo ji už několikrát dát na nabíječku, a když jsem hračku chtěla položit na stůl (například), tak byl kabel velmi náchylný k odpojení. Takže při tom jen bacha, abyste měli jistotu, že se vám hračka nabijí. 

Zjistěte kolik stojí FemmeFun Ultra Wand XL masážní hlavice
ZJISTIT CENU

S touto wandkou si můžete užít hrátky i ve vaně nebo sprše. Já osobně ale do vany či sprchy používám jemnější hračky. Kdybych to měla popsat vlastními slovy, tak jsou hračky s kterými se uděláte a vyrelaxujete.

S touto wandkou je to ale ba naopak spíše takové dobrodružství, kdy adrenalin a tep budou velmi vysoko. 

Pár čísel

  • Celková délka: 29 cm
  • Obvod hlavice: 20 cm
  • Nejužší obvod rukojeti: 10 cm

Materiál a údržba

Přicházíme do kontaktu s velmi stylovým silikonem softeel. Musela jsem si vygooglit, co přesně to znamená, ale ve zkratce jde o velmi jemný a hladký silikon, ze kterého wandka opravdu je. Na dotyk je opravdu příjemná. 

Celá wandka je dohromady složená z ABS plastu a silikonu. Opět je to něco, na co už jsme zvyklí z předešlých recenzí:) Baví mě však právě již zmiňované „hadí“ tělo. Povrch připomínající šupiny vypadá velmi elegantně. 

Jak se čistí?

Jelikož je vodotěsná, tak je její údržba velmi snadná. Použití lubrikantu u masážních hlavic je úplně zbytečné, ale kdyby náhodou předtím, než si budete dělat příjemně jste na sobě měli zbytky lubrikantu, tak který může s wandkou přijít do styku, když je ze silikonu? Ano! Právě ten na vodní bázi! 🙂 

Před pár dny jsem v průběhu hrátek na to úplně zapomněla, a dala si silikonový lubrikant, a následně si hrála se silikonovým dildem. Víte, jak to dopadlo? Jeho struktura se poničila a nevypadá na první pohled nijak hezky.

Vypadá jak kdyby se k tomu dildu někdo přiblížil s ohněm a on udělal na sobě taková zvláštní, ošklivá oka.

Osobní pocity

Top strop. S touto masážní hlavicí mam zasebou už desítky orgasmů a dostala se do top 3 mých oblíbených hraček, které mám doma. Opět ale potřeba zmínit, že ji nedoporučuji nováčkům. Je příliš silná a tak by mohla člověka spíše odradit. 

Klady

Zápory

Krásné provedení  Nabíječka nedrží pořádně
Vydrží dlouho v provozu
Opravdu silné vibrace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: