První erotická hračka, kterou jsem zkusila, byla masážní hlavice. To už je sice dávno, ale stále zůstává mezi nejoblíbenějšími a nejpoužívanějšími pomůckami!!

Dlouhou dobu jsem používala jen malou hlavici, která mi stačila. Bohužel po x letech mi spadla na zem a přestala fungovat.

Konečně přišla chvíle, kdy jsem si mohla pořídit novou. Samozřejmě jsem hnedka chtěla vyzkoušet větší a silnější.

Takže se mi dostala do ruky tahle XXL varianta od Satisfyeru a musím říct, že to je úplně jiná liga.

Balení je vesele barevné a na první pohled bych neřekla, že se jedná o erotickou věc. Možná podle siluety ženy by se to dalo nějak odvodit. Součástí balení je USB nabíječka a malé knížečky s návodem. Hodně informací je už napsáno na krabici, ale dodané návodečky mají podrobnější popis.

Celé tělo je větší než jsem čekala. Ano, chtěla jsem pořádně velkou mašinu, ale maličko mě překvapilo, že je až tak dlouhá. Když jsem si ji porovnala s mým předloktím, tak to bylo až na pár centimetrů stejné.

Co jsem si to pořídila za zvíře proboha?

Rozměry

  • Délka – 34 cm
  • Šířka – 5,7 cm
  • Výška – 7,8 cm

Jakou variantu mám

Satisfyer Wand má víc barevných provedení – bílá, černá a tmavě fialová. Moje bílá varianta má růžové ovládání se stříbrnou páskou kolem těla. Ta rozděluje hlavu od dolní části. Pásek se mi líbí, protože dodává hračce elegantní vzhled.

Tlačítko na zapínání a vypínání se nachází pod zmiňovanou stříbrnou páskou a je označená světle narůžovělou vlnkou. Pod ní je v růžovém kolečku přidávání (+) a ubírání (-) vibrací, které všichni pochopí hned.

Přepínání programů se provádí vlnkou na zapínání a vypínání.

Ještě jsem si všimla nápisu Satisfyer (SF), který je skoro neviditelně napsaný mezi vlnkou a páskem. Na hraní je na výběr hodně programů – disponuje deseti vibrujícími programy a u každé kombinace je 5 stupňů intenzity vibrací.

Materiál

Vyrobena je z lékařského silikonu, který považuju v této době za samozřejmost, a nikdy neomrzí. O voděodolnosti nemusím už ani mluvit.

Zjistěte kolik stojí Vibrační hlavice Satisfyer Wander Woman
ZJISTIT CENU

Údržba díky těmto vlastnostem je úplně lehká. Nabíjení pomocí USB a magnetického konektoru je snadný.

Nemusím nikde hledat žádnou dírku na zastrčení konektoru. Magnetické nabíjení je za mě jednička. Při nabíjení se rozsvítí červená kontrolka na vlnkou (on/off).

VIDEO z redakčního rozbalení

V akci

Ze začátku jsem se bála, že když ji budu delší dobu používat, bude mě z toho bolet dlaň nebo i předloktí. Kvůli její velikosti. Naštěstí se mi dobře drží a nepřijde mi, že by byla nějak extrémně těžká.

Někdo s ní samozřejmě může mít problém, ale prostě padne dobře do ruky. Vibračních programů a i stupňů je poměrně dost, takže si každá musí vybrat. Jedině, co mě občas dokáže naštvat je, že se nemůžu vrátit zpět k vibraci, kterou jsem používala.

Takže musím projet všechny programy postupně, abych na ni zase narazila.

Klasické režimy stačí?

U většiny hraček používám obyčejný vibrující program beze změn, ale tady se mi nejvíc líbí ta, která mi připomíná nastartovaný starý motor traktoru a to nejsem žádná farmářka (šestá varianta).

Vibrace ze silnějších přestupující do slabších a stále dokola navazující za sebou mají taky něco do sebe. Na první pohled mi přišla, že hlavice je oboustranná.

Konec rukojeti má oblý tvar, který by šel zasunout dovnitř a dráždit se i jiným způsobem.

Nejen jedním směrem?

Konec ale nevibruje a tím pádem je to spíše jen představa. Možná to někdo využije, když u sebe bude mít vybitou hračku bez nabíječky a přesto se bude chtít nějakým způsobem uspokojit.

Mě osobně vadily konektory na nabíjení, které ve mě vyvolávají pocit nebezpečí od případné elektrické rány. Někdo má třeba rád i takové druhy uspokojení a trápení, ale zase je to jen moje myšlenka a myslím, že je to zcela bezpečné.

Nejen sama

Když už mě hračka přestane bavit samotnou, tak ji využijeme i s přítelem. Dráždění hlavicí zvenčí s přítelovým ptákem uvnitř je kombinace, která mě dokáže udělat jednu z nejsilnější orgasmů.

Co říct na závěr?

Satisfyer Wand Women mě dokáže vždycky dovést k vrcholu a pokud ji chci využít i k masírování ztuhlých a bolavých trapézů, tak nikdy nezklame. Moje hlavice má ale hlavní práci v oblasti mého rozkroku:) Nezklamala moje očekávání a určitě bych ji doporučila!!

Klady

Zápory

Silné vibrace v mnoha programech Nejde se vracet na nižší stupeň vibrací
Voděodolnost Neobsahuje sáček na uložení
Nepřeplácaný design Pro někoho může být těžší
10 vibračních režimů a 5 intenzit
Dobře padne do ruky
Decentní balení
Magnetické nabíjení s USB
Možné používat i jako dildo z druhé strany
Velikost samotné hlavy
Sama i s partnerovým ptákem
Překvapivě příjemná cenovka
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: