Vibrační masážní hlavice mi vždycky přišly jako skvělý nápad, ale kdykoliv jsem nějakou viděl, z mně neznámého důvodu mi přišlo, že je vždy velká jako ona příslovečná kráva. U normálního vibrátoru jsem si vždy říkal, že se hodí, aby to byl macek, ale nač věc, z níž vibruje jen docela malý kousek, je často tak veliká?

Jaké jsou rozměry?

Když jsem si psal o hlavici FoxShow, na rozměry jsem nehleděl. Možná právě proto mě velice příjemně překvapila malá krabička, z níž jsem vytáhl hlavici tak akorát „do ruky“. A že se v ruce drží dobře, protože madlo je vroubkované.

A co materiál?

O jemném měkkém silikonu nemluvě. Ten má tu výhodu, že hlavice není pevná, ale ohebná, takže pokud toužíte namasírovat v podstatě libovolnou část těla, tento výrobek se dostane téměř všude.

Hlavice se ovládá jedním jediným tlačítkem a nabízí celkem deset módů vibrací, od nepřetržitých vibrací po různé druhy pulzů. Vibrace jsou tak akorát. Spíš jemné, žádné zběsilé drncání. Pokud by chtěl někdo intenzivnější, má smůlu, něco jako regulaci výkonu jsem nenašel. Manželka si ovšem hlavici více než pochvalovala, takže v tomto ohledu musí dostat plný počet bodů.

Zjistěte kolik stojí Vibrační hlavice FoxShow
ZJISTIT CENU

Je voděoodolná?

Výrobce udává, že hlavice je dost odolná vůči vodě, což bych i věřil, ale v moment, kdy jsem zjistil, jak probíhá dobíjení, měl jsem jisté pochybnosti. I podobných výrobků nabíjených přes USB jsem už navykl, že nabíjecí port je skrytý někde na těle pod silikonem a maličký otvor pro nabíječku se otevře až když chcete nabíječku zapojit.

Upřímně, v první moment mě u FoxShow nenapadlo, že musím odšroubovat stříbrný konec, pod nímž se nachází konektor. Tento díl ve mně trochu budí nedůvěru, co se týká udávané odolnosti vůči vodě, ale upřímně, hadicí asi hračku nikdo mýt nebude a proudu vody z kohoutku odolává více než dobře. I zmíněné vroubky na madle nevadí, myje se dobře.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Největší bonus

Za jedno z největších plus se dá ovšem brát tichý provoz. Udělal jsem zatím zkušenost, že když se výrobce chlubí, jak je jeho vibrátor tichý, zpravidla ho musí slyšet i sousedi. U FoxShow jsem žádné podobné pochvaly nezaznamenal a musím říct, že se jedná o asi nejtišší vibrační hračku, co jsem kdy držel v ruce.

Kol a kolem FoxShow příjemně překvapila. Má sice svoje drobné mouchy, ale plusy rozhodně převažují nad mínusy!

Klady

Zápory

Tichý provoz Poněkud skrytý nabíjecí port
Velký výběr vibrací Nemožnost měnit intenzitu vibrací
Malé rozměry
Materiál
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: