Vibrační motýlek je taková představa malého tajemství. Hračka schovaná pod sukní o které nikdo neví a jen v naprostém tichu ji můžou prozradit vibrace. Aspoň taková byla představa.

Vibrující motýlek, který vrní pod kalhotkami

Motýlek velikosti dlaně je vkusný, líbivý, zářivě růžový a hebký, vzhledově mi spíše připomíná hybrida s kolibříkem, ale pravdou je, že vypadá opravdu hezky.

Hračka je vyrobena ze silikonu, až na ovládání v ocásku motýlka, které je z plastu. Výhodou tohoto materiálu je nejen naprostá šetrnost a hypoalergení vlastnosti, ale na dotek je hračka heboučká a měkoučká. Vlastně vzhledově je naprosto nádherná.

Tak hurá na tělo. Nastavit velikost „popruhů“ a natažení na tělo nebyl takový problém, vlastně jsem jej natáhla jako kalhotky a dorovnala pozici motýlku.

VIDEO z našeho rozbalování:

Popruhy, které mají držet motýlka namístě jsou ony silikonové pásky ze kterých jsou neviditelná ramínka k podprsenkám, ano ty pásky, které způsobují opruzeniny, puchýře a které velmi rychle zpuchří a popraskají. Ale dobrou správou je, vždycky máme doma nějaké náhradní. A musím přiznat i když v popruzích vidím spíše více negativ než pozitiv, díky materiálu hračka dobře drží.

No na poprvé jsem si jej nasadila dle návodu-obrázku, hlavičkou nahoru a ovládáním dolů. Nedoporučuji, protože mít ovládání mez zvlhlými stehny není zrovna ideální. A tak jsem motýlka sundala a zkusila obléci obráceně. Ovládání výstupkem nahoru a hlavičkou s menším dráždítkem dolů. Lepší, mnohem lepší. Ovládání bylo mnohem snáze dosažitelné a musím přiznat že i dráždění probíhalo účiněji.

Zjistěte kolik stojí Vibrační motýlek
ZJISTIT CENU

Rozhodně nedoporučuji nosit hračku ven, na veřejnost. Je slyšet, a je slyšet dost. Motýlek v podstatě disponuje třemi stupni vibrací a to navzdory otočnému ovládání, které evokuje možnost plynulé vibrace.

První stupeň je v celku tichý i když výkonný, jedná se spíš o bzučení a v rušné ulici by se to dalo přeslechnout. Druhý stupeň doporučuji spíše na pouť, či jiné hlučnější místo a třetí stupeň, no na metalový koncert by to také nemusela být špatná zkušenost.

Užijte si ho při „běžném“ nošení…

Nikdo ale neříká, že motýlek by nemohl být skvěle využit v domácnosti, třeba při práci na zahrádce, nebo při domácích pracích. Třeba při takovém luxování. Vřele doporučuji kombinovat s Venušinými kuličkami. Intenzita dráždění a stupeň chtivosti se tak mnohem zvýší a osobně nevidím důvod proč si domácí práce nezpříjemnit.

Motýlek lze skvěle využít i jako dráždítko při partnerském sexu, kdy nemusíte řešit přikládání hraček na klitoris, ale máte obě ruce volné pro partnera nebo pro udržení rovnováhy při různých hrátkách. Opravdu vřele doporučuji při pozici na koníčka či při dřepování.

Hračka sama o sobě je povedená, jen těmi popruhy to opravdu zkazili, v horkých dnech se to může stát opravdu nepříjemné. Druhá věc, co mi vadí je že hračka se prezentuje jako tichá, není tichá. Na doma však ideální. Jo a doporučuji nosit hlavičkou dolů.

Klady

Zápory

Hebký Popruhy z příšerného materiálu
Barevný Hlučný, jen tři stupně vibrace i když se tváří jako plynule regulovatelný
Intenzivní vibrace
Dobře drží
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: