Vyzpovídali jsme jednu prodavačku ze sexshopu – padla nám tak do oka, že čas od času k nám bude přispívat. Přečtěte si tedy rozhovor s naší novou redaktorkou / testerkou Agrrr ( dříve  právěprodavačkou ze sexshopu).

Popovídali jsme si krásnou prodavačkou z českého sexshopu

Jak jsi se dostala k takové práci?

Popravdě úplnou náhodou. Onoho času jsem pracovala v čajovně a jednou odpoledne mi zavolal partner, že v jednom sexshopu shání prodavačku. Druhý den jsem si to tam nakráčela i s životopisem a vyhrála výběrové řízení. Stačilo se jen nestydět a projevit ochotu učit se novým věcem a novému přístupu.

Chodila jsi do sexshopu dřív, nebo až při své práci?

Ano. Párkrát jsem před tím v různých prodejně erotických hraček už byla. Poprvé jsem se samozřejmě hodně styděla, při dalších návštěvách jsem byla zvědavá. Dokonce jsem si už jednou před tím zajela na erotický veletrh v Praze. Tenkrát jsem si přišla jako v Jiříkově vidění. V současné době jsem asi ten nejhorší typ zákazníka. Ptám se účelově a prodavačky ze mě bývají nervózní.

Jaké hračky doporučuješ, když je někdo poprvé v sexshopu?

Když je někdo poprvé v sexshopu, tak se ho zeptám, co vlastně od hračky očekává. Měla by být pro oba? Pro partnerku, nebo jen pro něj? Klasický vibrátor nebo dráždítko?

Firma, která si mě vychovala, mi vtloukala do hlavy (a jsem za to ráda), že musím prodávat užitek a nikoliv parametry. Zákazníka nezajímá materiál nebo rychlost otáček, ale to jak je hračka příjemná a co vše se s ní dá dělat.

Ale abych odpověděla na otázku. V drtivé většině případů vyhrává klasický vibrátor střední až vysoké kvality. Jedná se totiž o hračku pro oba, kterou můžou použít jak pro partnerku, tak jako dráždítko i pro partnera.

Mohou ho použít při předehře na masáž celého těla. A v případě vodotěsnosti i jako pomocníka do vany na extra hustou pěnu. To poslední je samozřejmě žert, ale uklidnit a odreagovat návštěvníka je vždy plus.

Chtějí zákazníci to nejlepší pro sebe, nebo raději na sobě šetří?

Bohužel pro zákazníka je vždy rozhodující cena. A první po čem vždy sáhnou je nejlevnější a nejméně kvalitní pryžový výrobek. Pak už je vždy na prodavačce, jestli je schopna zákazníkovy vysvětlit klady a zápory a cenu výrobku odůvodnit.

Máš nějaké zajímavé zážitky ze sexshopu?

No jéje, v každém zaměstnání, kde je kontakt se zákazníkem, vznikají vtipné historky a ani prodejna erotických hraček není výjimkou.
Dovolím si přiložit svou úplně první a mou nejoblíbenější:

Na užmoulaném papírku byl velice špatně rozpoznatelný obrázek předmětu, který pán sháněl. Po několika minutách těžkého dohadování, do kterého vstupovala moje (tehdy ještě) nadřízená (a tím v tom dělala ještě větší zmatek) jsem zjistila, že se jedná o umělou vaginku.

Nakonec jsem dohadování se zákazníkem vzdala a přenechala ho své tehdejší vedoucí. Šla jsem se věnovat příjímání nového zboží a poslouchala, jak se má správně prodávat.

„NO víte, já jsem to doma zkoušel molitanem, ale nebylo to ono a tohle jsem si našel na internetu. Máte přesně tohle?“
„oh… víte pane molitan není ideální materiál. Navíc je potřeba používat lubrikační zvlhčující gely…“
„Ale já žádný gely nepotřebuju. Mě jde o to, že to tím molitanem nešlo a já bych potřeboval něco – víte co.“
„jistě jistě, ale konkrétně vámi nalezený model na prodejně nemáme. Můžu vám však nabídnout jiné typy, jako například tuhle…tuhle..tahle je velmi oblíbená…tahle je dokonce na baterky…“
„já na baterky nic nechci. Já jsem si to dělal molitanem a to nešlo, já potřebuju, aby to bylo měkký a poddajný“
„No tak třeba tuhle japonku? Je z imitace lidské kůže, tak zvaný CyberSkin. Velice měkká, jako opravdová.“
„Noooo! ta se mi líbí! Tyhle dva konce odříznu a bude to ideální!“
„P-P-P-Pane, ale když to ořežete, tak ji úplně zničíte. Navíc vám nebudeme schopni , to , poskytnou kompletní zákaznickej servis. Víte…“
„Já žádnej servis nechci. Když to tady a tady oříznu – vidíte – tak to bude naprosto ideální. Na co servis?“

„jelikož se jedná o napodobeninu kůže je nezbytné používat bezalkoholovou dezinfekci a lubrikační gel na vodní bázi, jinak dojde k poškození materiálu. Můžu vám nabídnout…“
„Nic mi nenabízejte já nic nepotřebuju. Na co by mi to bylo? Víte, molitanem to nešlo, ale tohle-to je ideální“ „Ale lubrikační gel je nezbytností! Kůže na penisu je nesmírně citlivá a mohlo by dojít nejen k poškození vaší nové hračky ale i k potrhání kůžičky předkožky či vážnějším poraněním…“
„Co prosím? Co si myslíte, že s tím budu dělat? já nejse žádnej úchyl! Proč bych do toho jako strkal to…to… No? Madam. Já to mám jako izolační přepínač. Tady to ořežu, tady budou takhle dráty, které budou izolované a takhle se to bude přepínat. Madam! já jsem kutil a né úchyl!“

Vlastníš sama hodně erotických hraček?

Hodně ne, rozhodně ne vše, co bych si přála vlastnit. Ale svoji sbírku považuji za slušnou a hlavně rozmanitou. Práce v sexshopu mě rozhodně ovlivnila a nespokojím se s ledasčím. Ale sama si hračky nekupuju, všechny dostávám od partnera, který mě rád rozmazluje.

Díky ti za rozhovor Agrrr a snad se ti bude líbit u nás v magazínu.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: