Umělá vagína / honítko / masturbátor

Umělá vagína je erotická pomůcka, která slouží jako náhrada za ženskou vagínu. Jiné názvy pro umělou vagínu jsou honítka, masturbační návleky, masturbátory a pánská šidítka. Vždy jde o hračku z gelu, či silikonu, do které muž zasune penis a pomocí přírazů napodobuje pohyby při klasickém sexu. Při zavřených očích může pomocí představivosti jít o náhradu běžného sexu.

Druhy materiálů u umělých vagín

Na výrobu se používají měkké a jemné materiály, například:

  • silikon,
  • gel,
  • loveclone,
  • Real Feel Super Skin.

Rozdílné zpracování otvorů

Mohou mít realistické ztvárnění (díky umělému materiálu podobný lidské kůži) v podobě tvarů jako ženská vagína, anál, ústa). Takové vyrábí například americká firma Fleshlight. V posledních letech se do kurzu dostaly masturbátory, která jsou nenápadná a snaží se přinést nové prožitky.

A to díky nové generaci vnitřních výstelek, jež jsou plné dráždivých výstupků, či podtlakových ventilů. Novou generaci nenápadných hraček pro pány představila před několika lety japonská firma Tenga – od té doby je tato značka králem v segmentu masturbátorů pro pány.

Další známé značky honítek:

Čím se mohou ještě lišit

Jednotlivé ryze pánské hračky se mohou od sebe lišit například množstvím otvorů (anál, orál, vagína), funkcemi (vibrace, pulzy, dálkové ovládání) i materiály (gel, silikon, loveclone a další). Při výběru je tedy nutné zohlednit jak preference daného muže, tak i peněžní částku, kterou chce investovat do této pomůcky.