Umělá vagína je erotická pomůcka, která slouží jako náhrada za ženskou vagínu. Jedná se o pomůcku sloužící k napodobení sexuálního styku. Jiné názvy pro umělou vagínu jsou honítka, masturbační návleky, masturbátory a pánská šidítka.

Ovšem ne všechny tyto pomůcky mají podobu umělé vagíny. Vždy jde o hračku z gelu, či silikonu, do které muž zasune penis a pomocí přírazů napodobuje pohyby při klasickém sexu. Při zavřených očích může pomocí představivosti jít o náhradu běžného sexu.

Do masturbátoru muž zasune svůj ztopořený penis a díky tomu nahrazuje opravdovou ženskou vagínu. Při použití umělých vagín je nezbytné použít lubrikant.

Druhy materiálů u umělých vagín

Na výrobu se používají měkké a jemné materiály, například:

  • silikon,
  • gel,
  • loveclone,
  • Real Feel Super Skin.

Rozdílné zpracování otvorů

Na erotickém trhu je k dostání široká nabídka mnoha typů umělých vagín, některé dokonce napodobují i anální otvor. U dražších modelů můžete očekávat i ochlupení, přesně vytvarované stydké pysky nebo také vibrace.

Klady

Zápory

Oblíbená náhrada milenky i manželky Vždy jsou lepší než pravačka 🙂
V realistických i sci-fi variantách Vždy potřebujete lubrikant
Intenzivní prožitky až do konce Některé druhy vyžadují pečlivé čištění a péči
Napodobující sex, ale i přináší nové stimulace
Některé mají i vyhřívání
Napodobují jak vagínu, prdelku tak pusinku
Mohou i vibrovat či samy sát až do orgasmu

Mohou mít realistické ztvárnění (díky umělému materiálu podobný lidské kůži) v podobě tvarů jako ženská vagína, anál, ústa). Takové vyrábí například americká firma Fleshlight. V posledních letech se do kurzu dostaly masturbátory, která jsou nenápadná a snaží se přinést nové prožitky.

A to díky nové generaci vnitřních výstelek, jež jsou plné dráždivých výstupků, či podtlakových ventilů. Novou generaci nenápadných hraček pro pány představila před několika lety japonská firma Tenga – od té doby je tato značka králem v segmentu masturbátorů pro pány.

Další známé značky honítek:

Zjistěte kolik stojí odkonalá umělá vagínka
ZJISTIT CENU

Jak vypadá Fleshlight honítko při rozbalování – VIDEO z redakce

Čím se mohou ještě lišit

Jednotlivé ryze pánské hračky se mohou od sebe lišit například množstvím otvorů (anál, orál, vagína), funkcemi (vibrace, pulzy, dálkové ovládání) i materiály (gel, silikon, loveclone a další). Při výběru je tedy nutné zohlednit jak preference daného muže, tak i peněžní částku, kterou chce investovat do této pomůcky.

Spolupracujeme: