Tenhle kousek jsem měl v merku už delší dobu, ale odhodlával jsem se pro něj. Je narovinu zvláštní = to už ale asi vidíte, protože tenhle text bude ve většině případů čitelný až po rozkliknutí recenze. V základu je to „klasická“ umělá vagína od amerického Fleshlight.

Odlitek, víte čeho?

Takže realistický odlitek – a teď pozor – netradičně ne vagíny, ale prdelky. A vzhledem k tomu, že pod ní se klinkají dvě realistická varlata, tak je to pánská prdelka. Takže pro amatéry s šukáním kluků, je tohle dobrý trenažér.

Nebo poslouží i heterákům? Ale to víte, že jo. Samotné koule (v reálu praxi nemám, ale umím si to asi představit) poslouží totiž jako „držátko“, aby vám protějšek nikam neutíkal.

Co se asi nestane, když už bude takhle připravený, rozevřený a vy přímo u jeho bran.

Pár čísel

  • Celková délka 28.5 cm
  • Využitelná délka/hloubka 21.6 cm
  • Celkový průměr 9 cm
  • Minimální průměr 4 cm
  • Velikosti varlat 8×6 cm
  • Váha (s / bez obalu) 741g / 523 g

Co materiál

Materiálově je to klasický Superskin, takže hodně příjemný materiál, při nahřátí velmi uvěřitelný. Měkký na omak, viz fotky, kdy ho držím za koule, ale zároveň pevnější, takže tolik neuhýbá a drží tvar.

Základně tomu samozřejmě pomáhá pevná plastová skořepina či řekněme tubus, ve kterém je vždy odlitek vložený a dobře tam drží.

Větší balení, aby se vše vešlo

Zde atypicky kvůli varlatům je odnímatelné víčko citelně delší, než u klasických Fleshlightek. Tohle řešení mě zajímalo, už když jsem viděl hračku na fotkách na sexshopu Slona, protože běžná honička od této značky znám, tak jsem si říkal, kam se sakra mohou vejít.

A ony jsou vlastně přitažené k samotné prdelce a po otevření se uvolní dolů. Prostě vám samy vpadnou do dlaní – náhoda? Nemyslím si.

Detail u koulí

U koulí se trochu zastavím – fakt jsem to napsal? Ale jo. Jsou přirozeně napojené na prdelku, takhle to má být, jsou na omak/dotyk hodně příjemné, citelné, ale škoda, že uvnitř není „realisticky“ ještě tužší samotné varle, takhle je to jen řekněme šourek aka skrotum.

Zjistěte kolik stojí Fleshlight Fleshsack
ZJISTIT CENU

Ale pro ten pocit, že ho za ně držíte, a ještě je otvorem opravdu prdelka (na transsexuální kombinace od Fleshlightky si musíte ještě chvíli počkat, ale určitě se objeví, takže kombinací bude už nepřeberně = oni se s tím moc nepářou = viděli jste jejich Frankensteina či Avatara v podobě vagíny a Hilda?).

VIDEO z redakčního rozbalování

CO na něj říkám?

Je to příjemné osvěžení, nečekal jsem, že mě tolik zaujme. Realistické hračky moc v oblibě nemám, reality mám ve svém životě dostatek, ale tohle je dost netypický kousek.

Za prvé je to prdelka a takové stimulační šukátko jsem ještě neměl a k tomu ty visící koule. Sice se jim poprvé zasmějete, ale ve výsledku je to opravdu stimulující zážitek.

Můžete HO za ně držet, ale taky při přírazech jdou „proti“ vám, takže přesně takhle si představuju reálný sex s klukem = nějaký gay nám to v komentářích potvrdí, že by se dal přesně takhle zezadu „zneužít“? Jistě to nebude moc daleko od reality.

Vnitřní výstupky = mimo realitu

Co není reálné je samozřejmě vnitřní struktura honítka – to s reálnou zadničkou mít nic nebude, ale to je společné u všech honítek znaky Fleshlight. Vnitřky jsou vždy nějak strukturované, aby ten prožitek byl ještě intenzivnější a stimulující.

Už na vnější krabici je dobře vidět průřez, plus i na fotkách v recenzi kdy je prdelka naruby to je vidět. U téhle verze čekejte příčné výstupky a mnoho menších kuliček, které rozhodně vás nenechají v klidu.

V praxi je samozřejmě od sebe neodlišíte, ale je to jinačí zážitek, než čistý a rovný tubus. Za mě plusové body, že je to stimulující více, než klasika.

Klady

Zápory

Netradiční pojetí umělé prdelky Péče o materiál
Materiál na omak Větší rozměry pouzdra
Můžete HO držet za koule
Vnitřní výstupky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Marku odhadl jsi to správně! Chytíš ho a mačkáš je, když chceš, aby přirážel proti tobě, hezky si ho takhle povodíš jako malou čubinu pod tebou. :-)) Takže odhadl jsi to prakticky = že tys už nějakého takhle držel? Nebo chceš mě?

Marek si to jistě přečte, ale odhaduji vzhledem k jeho dalším recenzím s Paní, že to rozhodnutí není vůbec na něm, ale na jeho Paní :D.

Ale jestli by ho poslala za tebou, ač nečekaně zamčeného (když čteme v redakci jeho poslední recenze o klíckách – a jsou čím dál menší a menší), tak by to držení zakoule sis zkusil znovu nejspíše ty, Raddoq. Jsi bottom, či top?

Spolupracujeme: