Připojte se k slonímu gangu a užijte si s druhou polovičkou nebo s přáteli plno zábavy se špetkou erotického jiskření. Tahle Sloní postřehová hra pobaví všechny kolem a můžete si ji zahrát v posteli, na chatě nebo domácí párty s přáteli (podobně sladění třeba před společným večerem)…

Co je uvnitř?

Už na první pohled uvidíte, že si někdo dal práci s grafickým zpracováním u Sexy Elephanta – krabička je minimalistická, zkušenější si všimnou jen nového „sloního“ loga.

Uvnitř ale na vás čeká 31 graficky dotažených kartiček – každá s 6 symboly… pout, roubíku, vibrátoru, lubrikantu, peříčka, … ale i banánu, okurky či samotného Slona. 🙂

Grafika je docela hravá, odlehčená, nijak za mě vulgární – vychází z mého pohledu z bočních symbolů na krabičkách Sexy elephant hraček = což je privátní značka produktů právě Růžového Slona, které u nás v redakci čas od času testujeme (na sobě nečekaně).

Decentní vizuál

Tím jak není explicitní (žádné vulvy, bradavky, …), je to docela pěkný prostředník mezi vyloženě sexuálními stolními hrami a těmi klasickými, které byste jen opepřili speciálními úkoly či podpravidly.

Je to tak pěkný kousek, že bych si uměl představit, že bychom ho mohli vydat (s naší grafikou logicky) i v rámci Lascivní / Lascero.cz rodinky webů:) Až tak moc se mi ta jednoduchost konceptu líbila.

Drobnost v celku, 1 papírová krabička, co váží 86 gramů a čtvercová krabička s 9×9 cm. Nic hrozného, schováte ji do kapsy či do kabelky, když půjdete na mejdan s přáteli. 🙂 Když nebude vhodná atmosféra, ani ji nemusíte vytahovat = ale možná touhle hrou právě tu náladu trochu posunete.

Pikantní zpracování

Připravená je tak, aby byla co nejzábavnější. Rychlá a dravá. Každá karta je navržena tak, aby vyvolala smích i vhodnou náladu pro laškování po zbytek večera.

Zjistěte kolik stojí Sloní postřehová hra
ZJISTIT CENU

Aneb kdy jindy můžete na sebe s partnerkou či bližšími přáteli křičet:

Mám anální kuličky, vibrátor, POUTA!!!

To se vám asi jen tak nepoštěstí a už to může být zajímavé oživení jinak běžného stolněhracího večera.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Hra je jako kvalitní ranní orgasmus

S nudou je konec, jakmile začnete hrát – triviální pravidla vás rychle chytí a už nebudete vědět, jak rychle jste prohráli – a plnili úkoly svých protějšků.. Je návyková jako kvalitní ranní orgasmus. Hned po prvním vítězství zjistíte, že ji budete chtít hrát pořád dokola.

Závěrem?

Je to zábava pro vás coby pár i skvělý dárek pro vaše blízké, když vyloženě erohračka by nemusela být nejvhodnější (pokud to nejsou vaši milenci). Tak proč nezačít hned teď?

Jaké jsou pravidla hry?

1 karta lícem nahoru, zbytek se rozdělí mezi hráče obrázkem dolů, poté najednou odhalíte svou 1 svrchní kartu a musíte najít a říct stejný symbol co sdílí vaše karta s tou vynesenou první. Ten nejrychlejší se zbaví své kartičky – prohrává ten co mu zbydou karty oproti ostatním. 🙂

A musí plnit jejich úkoly.

To je varianta, kterou jsme si s přáteli (2 páry, takže holka/kluk, Paní/kluk) užili na poslední chatě v Orlických. I díky kombinaci D/s páru s námi ty úkoly byly více pikantnější, než by se u takové hry běžně čekalo.

Opravdu je tahle hra v základu (i díky grafice) spíše lechtivá, než vyloženě erotická, ale taková kategorie běžně není. 🙂

Ale zážitky z té chaty asi postupně sepíšeme a zpříběhujeme pro erotické povídky na Eromag.cz = dáme vám vědět, až bude, ale jak se do psaní zapojuje více lidí, je to peklíčko na přípravu a editorské práce. 🙂

Každopádně princip hry chytíte během minuty a pak už jen jedete, někdo může na začátku rozporovat, že je to trivální, až nudné, ale máme ozkoušené, že to postupně všechny vtáhne. Právě tou dravostí, srozumitelností je to hodně živá a zábavná hra. 🙂 A stále opakující se.

Je tato hra vhodná pro děti?

Díky tematickým obrázkům určitě ne, ač nejsou vyloženě vulgární. Pro ně zvolte jinou variantu této postřehové hry – Dobble například je typický tímhle konceptem.

Kolik karet je v balení?

31 kartiček – každá se 6 symboly na určení:)

Je možné hru hrát ve více lidech?

Ano, naopak je to žádoucí, protože ten kdo prohraje musí plnit úkoly těch ostatních – vzhledem k tematice hry to rozhodně nebudou nevinné úkoly:)

Kde mohu koupit tuto hru?

Mrkněte se na odkaz na konci recenze – tam najdete správné místo. 🙂 Aneb českého Růžového Sloníka.

Klady

Zápory

Zábavné zpracování Kvalita krabičky (rozlepila se)
Velmi nízká cenovka
Jednoduchá pravidla
Vhodné jako dárek
Limitovaná edice
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: