Vibračních hlavic nám už rukama prošla hezká řádka. Některé se nám líbily více, některé méně a ty dobíjecí s menšími rozměry jsme zatím řadili do druhé skupiny. Příčina byla zpravidla v nedostatečně silných vibracích. V žádném případě jsme na ně ale nechtěli úplně zanevřít, proto když se naskytla možnost testovat další takovou hlavici, s chutí jsme se do toho pustili.

Balení

Krabičku, ve které hlavice dorazila, byste nikde volně ležet nenechali. Na první pohled obrázky, kterými je potištěna prozrazují, co by v ní tak asi mohlo být. K našemu zklamání jsme v balení žádný praktický úschovný obal nenašli. Momentálně by se ale měla prodávat verze i s ním. Balení obsahuje český návod, nabíjecí kabel a samotnou masážní hlavici.

Parametry

  • Celková délka: 18,8 cm
  • Max. průměr vibrační části: 3,5 cm
  • Vibrace: bez režimů, plynulý přechod od nejjemnějších po nejintenzivnější
  • Výdrž na jedno nabití: 20 minut (nepřetržitý provoz na nejsilnější vibrace)
  • Doba nabíjení: cca 1 hodinu

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Jaké jsou z ní dojmy?

Je lehoučká, opravdu skladná a skvěle padne do ruky. Tělo a ovládací kolečko jsou plastové, obal krku a sundavací návlek na hlavici je ze silikonu, takže velmi příjemný. Při společných hrátkách jsme ocenili její velikost. Navíc její flexibilní krk je velmi praktický v různým polohách.

Sílu vibrací od nejjemnějších po nejsilnější volíte plynulým přechodem a to pouze otáčením kolečka nahoru a dolu. Tak se hlavice zapíná i vypíná. Je to lehké a intuitivní ovládání, bohužel se také lehko stane, že změníte intenzitu aniž byste chtěli. Sundavací silikonový návlek, umožňuje snadné vyčištění.

Bohužel se to nedá říct o silikonovém potahu krku. S tím si musíte dát trochu práce, ale jemný malý kartáček by to jistě hravě vyřešil. V popisu pomůcky píšou, že je voděodolná. Až pomůcku uvidíte, pochopíte, proč jsme to raději nezkoušeli. Nabíjecí otvor není nikterak chráněný a plastové ovládacího kolečko také nepůsobí věrohodně.

Vibrace

Vibrace mě mile překvapily. Na svou velikost je opravdu výkonná. Samozřejmě, že s klasickou velkou hlavicí si nezadá, ale mne síla vibrací nanejvýš potěšila. Pocitově bych řekla, že dosahuje 1/2 síly vibrací velké hlavice.

Zjistěte kolik stojí Vibrační hlavice Sexy Elephant Wonder Wand
ZJISTIT CENU

Protože hlavice nenabízí různé módy, pouze nepřetržité, pravidelné vibrace, rychle jsem si na ně zvykla a zážitek se stal pouze příjemným, ne úplně fascinujícím. Velice nás potěšil tichý chod. Když si hrajete pod peřinou, na druhé straně místnosti je sotva něco slyšet.

Baterie a nabíjení

Nabíjení je zajištěno pomocí kabelu. Nabíjecí otvor je umístěn na druhém konci oproti samotně hlavici. A není nijak zakrytý, což není úplně praktické. Praktický není ani typ konektoru. Ocenili bychom USB nebo micro USB, kterých má doma člověk obvykle víc, ale co se dá dělat.

Nabíjení signalizuje podsvícení ovládacího kolečka. Pokud světlo bliká, baterie se nabíjí, při plném nabití zůstane svítit. Po prvnímnabití 1 hod. Při plné síle vibrací  vybití trvalo opětovné vydržela hlavice v chodu 20 min, pak se začala vypínat.

Kratší čas provozu je celkem pochopitelná daň za přijatelnou cenu, menší rozměry a slušnou intenzitu vibrací. Pokud je připojena k nabíjecím kabelu, hlavice nefunguje. Což samo o sobě příliš nevadí, kvůli krátkému kabelu by to bylo značně komplikované.

Závěr

Tato malá šikovná pomůcka nás velmi oslovila. Sice nedosahuje stejných výkonů jako její větší kolegyně, ale ostudu také neudělá. Od teď bude vždy po ruce, pro takové běžné laškování, jako poslední kapka k orgasmu a nebo v cestovním kufříku jen tak pro radost na cestách. Na to se hodí opravdu skvěle. Doporučili bychom ji především citlivějším ženám, které nepotřebují velmi silné vibrace.

Klady

Zápory

Je tichý Bez vibračních módů
Flexibilní krk Náročnější čištění silikonového krku
Malá velikost Zahřívá se
Nízká hmotnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: