Žlutý jako včelka, vzhled jak zajíc. Tak bych popsala vibrátor, který držím v ruce. Krásná, žlutá barva se zlatým „úchopem“, který vytváří celkový vizuální pocit elegance. Velmi jemný povrch s vroubením navrchu připomínající žíly na penisu.

Vibrátory patří mezi moje oblíbené hračky a tak jsem si nemohla nechat ujít ani tento kousek, který je sice na moje poměry větší, ale za vyzkoušení jsem nic nedala, ba naopak získala a ano, mluvím o parádním orgasmu. Je velmi dobře zakřivený pro stimulaci bodu G.

Jelikož má vibrátor velký „výběžek“, tak během masturbace hezky stimuluje i klitoris. Silikonový, hladký materiál jsem si opravdu zamilovala. O vibrace není nouze a bavíme se tu o 10 různých vibračních módů.

Většina hraček má tyto módy postupně a přepínání mezi nimi většinou jde právě jen postupně. Tento vibrátor má ale i tlačítko na vrácení se, a tak můžete pohodlně střídat například mezi rychlými a pomalými vibracemi.

Stejná vibrace jde jak do výběžku, tak vibrátoru. Během psaní této recenze jsem musela přestat a jít si pohrát, protože jen myšlenka na to mě nenechala klidnou. Taktéž nesmí chybět silná nabíječka, kdy samotná hračka je po 2 hodinách plně nabitá.

Pokud ale máte chvilku a zjistíte, že hračka je vybitá, stačí nechat 10 minut na nabíječce a o jednu rychlou akci se bez problému postará.

Od A po Z

Žlutý, elegantně vypadající, silikonový vibrátor větších rozměrů v sobě skrývá 2 motory, které se postarají o 10 různě prožitých orgasmů. Vibrátor je totiž vybaven 10 různými vibračními programy a nuda není ani při jednom.

Žádný klín tak nezůstane suchý. Skvěle zahnutý na stimulaci bodu G a zároveň stimulaci klitorisu. Vybaven 3 tlačítky, kterými zapínáte a vypínáte vibrátor a přepínáte programy dopředu či nazpět.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor s výběžkem na klitoris Bee
ZJISTIT CENU

Má velmi jednoduché ovládání, jak jsem popsala v hlavičce této recenze. Je poměrně tichý. Nabíjení pomocí magnetického USB, které je opravdu silné a jen tak z hračky neodpadne při případné manipulaci.

Po nabíjení vibrátor vydrží cca 1 a půl hodiny. Opět voděodolná hračka, s kterou si tak můžete pohrát i ve sprše, nebo s trochou adrenalinu někde v přírodě u vody.

Pár čísel

  • Celková délka – 21cm
  • Použitelná délka cca – 12cm
  • Délka králíčka – 6cm
  • Maximální průměr – 3,5cm

VIDEO z redakčního rozbalování

Materiál a údržba

Příjemný silikon s neporézním povrchem. Skvělý na čistění a údržbu hlavně i díky své voděodolnosti. Nezapomeňte na dezinfekční prostředky na čištění hraček, abyste předešli zdravotním komplikacím.

U lubrikantu, jak je u silikonových hraček zvykem, vybíráme na základě vodní báze. Lubrikační gely na bázi silikonu nejsou vhodné, protože silikonový povrch ničí.

Osobní pocity

Na můj vkus je vibrátor velký průměrově, ale jednou za čas si s ním určitě zpestřím masturbační chvíle. 🙂 Takže doporučuju!

Klady

Zápory

Velmi krásný Pro tento vibrátor jsem žádné mínusy nenašla
Zakřivení
Možnost vibrace přepínat dopředu a zpět
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: