Tahle šestnácticentimetrová hračka nás zaujala na první pohled. Při představě, k čemu všemu se dá využít a kolik srandy dodá… byl hned přiřazený u nás k testování.

Rychlá pohledovka

Černá krabička od Sexy Elephanta na první pohled vypadá relativně obyčejně. Není ošklivá, jen není nic extra (aspoň je na ní hračka vyobrazená). Uvnitř najdete hračku, nabíjecí USB kabel a návod.

První dojem

Samotný Stag-beetle je z příjemného silikonu a na spodku je stříbrné kolečko (nic neumí, je jen designové). Tři tlačítka (zapnutí/vypnutí a + a – na přepínání programů) jsou dostatečně dobře umístěná, aby šla v klidu stisknout.

Pozor na ovládání

Je snadno poznat, že spínač byl stisknut (navíc zapínací tlačítko je podsvícené), ale menší nevýhodou je cvaknutí docela slyšitelné. Na zadní straně u základny je naznačená dírka na napájení (trn na propíchnutí daného otvoru).

Zjistěte kolik stojí Vibrační párový masturbátor Stag–Beetle
ZJISTIT CENU

Jelikož je skrytá, dá se hračka využít třeba i na hrátky ve sprše (a taky se hračka dobře umývá). Ale tyhle hračky s nabíjením nejsou ideální do vany.

K čemu je?

Silikonové výběžky, “růžky”, jsou krásně měkké a na vnitřní straně mají žebrování. Dá se tedy využít jak na to, aby obejmuly penis, tak díky zhruba půlcentimetrovému rozestupu tato škvíra pojme bradavky nebo klitoris.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Přiložením výběžků můžete předávat vibrace jakémukoliv místu na těle. Můžete tedy partnera či partnerku krásně dráždit, neb vibrace jsou docela silné, ale ne nepříjemné. Vlastně tak akorát = i poměrově k velikosti těla hračky.

Díky projmutí na těle se Stag-beetle velmi dobře drží a nevyklouzne vám, ani když budete mít ruce od gelu. Vibrace jsou u tlačítek dost tlumené, při delším držení díky tomu není hračka nepříjemná. To oceňujeme oba, že nám nebrní ruka ještě hodinu, to se o jiných hračkách (i podobně silných) říci nedá.

Závěrečné hodnocení

Zkoušeli jsme jak na mě, tak i na ženě a oba jsme hračku zařadili mezi ty lepší, které nám prošly rukama. A nejen tam. Doporučujeme.

Klady

Zápory

Příjemný materiál Někomu se nemusí líbit slyšitelné cvaknutí spínačů
Krásně se drží
Voděodolnost (a tedy snadná omyvatelnost)
Dá se využít pro oba (asi proto je to “párová hračka”)
Příjemná odezva tlačítek a jejich podsvícení
10 vibračních programů
Fajn cena
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: