Vibračních kroužků existuje celá řada, a stejně tak se různí jejich kvalita i zprostředkované zážitky. Od těch nejjednodušších, které se prodávají přibalené k balíčku kondomů v supermarketu (což byla mimochodem i jedna z mých úplně prvních hraček kdysi dávno), až po funkčně vybavené přístroje z kvalitních materiálů a s kombinací motorků – což je případ Sexy Elephant, který jsem měl tu radost vyzkoušet.

Jaká hračka je

Adore U Nite – Sexy Elephant® nepatří s cenou zhruba 1500 Kč k nejlevnějším hračkám, ale už od prvních momentů ukazuje, že s kvalitou se nešetřilo.

Balení je přiměřeně elegantní (luxusním bych jej nenazval) a obsahuje nezbytné předměty – samotný vibrátor, nabíjecí kabel připojitelný do USB zdroje elektřiny (zřejmě nejpraktičnější řešení v dnešní době), který se k dvěma nenápadným kovovým kontaktům na hračce připojí pomocí magnetů.

Toto řešení jsem kdysi poprvé zaznamenal u výrobků Fun Factory a považuji jej za nejpraktičtější.

V balení

V balení je kromě nezbytností navíc malé dálkové ovládání a do něj příslušející baterie CR2032. Stačí tedy nabít a zábava může začít!

Poznámka: vibrátor, který jsem obdržel, byl již po vybalení provozuschopný, ale jelikož není nic horšího, než hračka, která se uprostřed akce vybije, nechal jsem jej nabíjet 2 hodiny – dobu doporučenou pro plné nabití – která slibuje následný provoz 1 hodinu.

Sexy Elephant můžete samozřejmě používat různými způsoby, zamýšlen je ovšem tak, že jej nasadíte na kořen penisu a po zasunutí přirozeně přitisknete otvůrek s podtlakem na klitoris.

Tím je možné dráždit klitoris a zároveň vibracemi vulvu, respektive vibrace se přenášejí i na penis a tak partnerku dráždí i zevnitř.

Vibrátor nemá tvar kroužku, ale podkovy, kdy dvě pacičky mají na konci sadu malých výběžků, které jsou nasměrovány k šourku či hrázi muže (u mě ale neměly prakticky žádný význam).

Pár čísel

  • Doba nabíjení: 2 h
  • Doba provozu: 1 h
  • Rozměry: 10 mm výška ´ 68 mm šířka
  • Hloubka (tj. jak daleko budou vaše těla od sebe): 40 mm
  • Hmotnost: 98 g
  • Průměr otvoru na penis: 35 mm
  • Průměr zobáčku na klitoris: 10 mm

VIDEO z redakčního rozbalování

Ovládání

Hračka má tedy dvě zamýšlené základní funkce a k nim příslušející dvě tlačítka na boku. Jedno z nich ovládá motorek s vibracemi, druhé ovládá podtlak. Každá z těchto funkcí má 7 režimů, mezi kterými se sekvenčně prochází stiskem patřičného tlačítka.

Tlačítka mají navíc po spuštění podsvit, takže je možné je snadno najít i ve tmě. První tři programy vibrací jsou statické vibrace stupňující se intenzity, další tři programy pulzní a poslední dva bych nazval rázové, simulující přirážení. Režimy u podtlaku jsou velice podobné.

Funkce se vypne delším přidržením tlačítka.

Obdobná tlačítka jsou i na dálkovém ovládání (to má navíc jedno centrální tlačítko na vypnutí, pokud by vibrace začaly být nepříjemné). Jelikož je hračka často zapasovaná na přesné místo mezi partnery, je dálkové ovládání při akci samozřejmě praktičtější.

Jako poslední část objektivního popisu bych zmínil fakt, že vibrátor splňuje normu IPX7, což v praxi znamená, že je voděodolný – měl by snést ponoření do vody v hloubce jednoho metru po dobu 30 minut.

To mě osobně překvapilo a potěšilo, neboť to především značí vyšší kvalitu výroby a zároveň rozšiřuje možnosti využití ve sprše, nebo třeba ve vaně (i když my to máme nejraději stejně v posteli).

Jak padne na tělo

Nyní již k praktickým zkušenostem. Vibrátor mě osobně padnul celkem dobře. Po zasunutí pasoval dobře na patřičné místo i partnerce.

Vibruje příjemně, jak pro mě, tak přenáší vibrace partnerce dovnitř. Troufám si říct, že pokud má žena ráda na klitorisu podtlak, bude pro ni hračka v tomto ohledu velmi příjemná.

Zjistěte kolik stojí Adore U Nite tlakový partnerský vibrátor
ZJISTIT CENU

Je nutné zmínit, že z podstaty věci se muž nemůže při použití této hračky příliš hýbat. Je totiž třeba, aby zobáček s podtlakovým otvorem dobře seděl na přesném místě.

Zobáček je navíc poměrně tuhý (aby také dobře přenášel vibrace na klitoris), takže při případném prudším přírazu by mohl partnerku na citlivém místě zabolet.

Je tedy možné se maximálně spíš mírně pohupovat. Nejlépe se nám však osvědčila téměř nehybnost, respektive jen měnit intenzitu přitištění k partnerce, od mírného po větší.

To samozřejmě omezuje do značné míry intenzitu vzrušení pro muže – žádné přirážení – což je v zásadě podstata této hračky.

Vede pár (k dalo by se snad říct) tantrickému sexu, kdy jsou oba ve spojení, muž si užívá vibrace a pocit vniknutí, žena vibrace, mužův penis a podtlak, oba udržují vzájemné napětí, aby hračka zůstala na svém místě, a vzrušení obou pomalu stoupá…

To vše v klasické misionářské pozici, kdy muž má pěkný výhled na svou partnerku, ta ho může dále dráždit třeba na bradavkách, a tím dál stupňovat jeho vzrušení v nehybnosti… no, užili jsme si to!

Více poloh

Vibrátor je možné samozřejmě používat v dalších polohách, v pozici na koníčka si může žena ještě lépe regulovat správné umístění a tlak (a ideálně i program pomocí dálkového ovládání – nebo to naopak přenechá svému partnerovi a nechá se překvapit?).

Kupodivu – a to mě docela překvapilo – vibrátor docela drží i při pozici zezadu. Při té mi ale nepřišel tak vyhovující – určitě ale vyzkoušejte.

Docela zajímavé využití jsme našli i u análního sexu. Zde zřejmě nevyžijete funkci podtlaku, protože rozměr vibrátoru nejspíš neumožní nastavit zobáček s pod tlakem až na klitoris.

Ale zato vibrace se do těsnější dírky přenášejí ještě účinněji, a navíc zde nemusí vadit, že penis není zasunutý až po kořen, ani že není možné silně přirážet. Jinými slovy – váš penis se stane vibračním kolíčkem do zadečku partnerky!

I bez penisu

Kromě toho všeho může samozřejmě partnerka využít obě funkce na svůj klitoris i zcela samostatně, vibrátor tedy může do jisté míry zastat funkci obou těchto nástrojů. Zkusil jsem použít při masturbaci, ale to mi nějaké zajímavé zážitky nepřineslo.

Ve finále tedy mohu říct, že se jedná o kvalitní hračku, která se dá využít několika způsoby a že jsme si ji užili.

Ve finále nás vedla k delšímu, pomalejšímu sexu, při kterém jsme stupňovali vzrušení až k nesnesení…

Idyž jsem ve finále vibrátor sundal, vyvrcholil jsem během tří přírazů a výstřik byl po nahromaděném vzrušní nebývale intenzivní a uvolňující!

Klady

Zápory

  2 funkce – podtlak a vibrace, využitelné zároveň, v páru, i samostatně Plně využitelný v zásadě jen na misionáře a koníčka
Kvalitní voděodolné zpracování, příjemný materiál, pěkná fialovo-růžová barva Málo využitelný, pokud partnerka není citlivá na funkci podtlaku
Magnetické nabíjení, dálkové ovládání Nepříliš využitelný při rychlovkách a intenzivním sexu s přirážením
Vede k pomalému, tantrickému vychutnávání společného spojení a vysokému vzrušení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: