Tenhle kousek vyzývá klasické (dnes už běžné) womanizéry = takže podtlakové stimulátory klitorisu. Jaký je? Pojďme na to! Spodní část (ta co se přikládá na tělo) je z lékařského silikonu a vrchní z ABS plastu, kde se nachází jak magnetické nabíjení, tak dvě tlačítka na ovládání.

Celé zařízení je vodotěsné IPX7 (Ne slaná či chlorovaná voda). Výdrž 1h na jedno nabití.

Ovládání

Na celém zařízení jsou dvě tlačítka. Velké kruhové s logem výrobce a indikační Led diodou, je pro zapnutí/vypnutí +cestovní zámek. Druhé je klasické + – pro nastavení intenzity.

Využití

Je to čistě jednostranný nástroj na klitorální potěšení.

Firma

Pochází ze Spojených Států. V roce 2018 byla nominována na výstavě CES v Las Vegas kde ji ale kvůli tomu, že je to erotická pomůcka, vyloučili z nominace.

V roce 2019 ovšem CES uznal chybu a firmě Lora Dicarlo nakonec ocenění za inovace udělil.

Zjistěte kolik stojí Stimulátor na klitoris Lora Dicarlo Baci
ZJISTIT CENU

Hodnocení

1) Začnu s negativy

Plastové tělo je po stránce technické perfektní a jsem rád, že na něj nepoužili takový ten sametový povrch, který bohužel velmi často degraduje a pak je jakoby „lepivý“. Co ale už tak dobré není, tak je ergonomie, nějaké menší prohlubně by se snesli, aby člověk nemusel Baci držet tak křečovitě.

Další věc, která je až k nasr…í je otvírání/sejímání krytu.

Jde to velmi obtížně, když nemáte naučený grif (Nejsnáze tak že to chytnete do obou rukou a otočíte kryt-tělo proti sobě), ale zase k dobru musím říct, že kryt samovolně nikdy v kufru atd. nespadl.

A poslední věc, která není úplně domyšlená, je nabíjení. Konektor na magnetech moc dobře nedrží. Ono taky aby jo když někoho napadlo dát půlkulaté kontakty proti sobě.

2) A teď konečně ty pozitiva

Ač sem proklínal výrobce za to, že jsem musel womanizér dávat nabíjet dvakrát, a málem se mi ho nepovedlo ani otevřít. Tak po zapnutí člověk změnil názor. Parádní je, že stimulace není jen čistě bodové, ale pěkně stimuluje celé okolí, což dává trochu jiný rozměr.

Jinak řečeno je to více podobné orálnímu dráždění, když by byl partner na amfetaminu.

Orgasmu se dosahuje zhruba za stejný čas ale ten pocit z něj je opravdu jiný.

Co je také velké plus tak je voděodolnost(u nás ve vaně) kde se dosahuje zase trochu odlišnému pocitu, jelikož se nerozechvívá vzduch ale voda.

Jinak jako partner oceňuji menší rozměry, jelikož se pak dá partnerka dráždit i ve stoje nebo při průniku a nikde mi nic nepřekáží.

Závěr

Je to prvotřídní pulsátor, který je opravdu od konkurence odlišný. Nevím, zda bych ho přímo doporučil, když už máte konkurenci a jste s ní spokojeni, ale sakra bych ho doporučil, až se vám váš starý porouchá:)

Klady

Zápory

Materiál Nabíječka
Voděodolnost IPX7 Víko
Stimulace Cena
Velikost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: