Duální hračky (nebo hračky dva v jednom – na pojmenování zase tolik nesejde a jak se znám, budu používat oba výrazy) jsou poslední dobou trendy a narazíte na ně úplně všude. Bohužel. Chápu, že někomu tento typ hraček sedí, ale já s mini mám jeden zásadní problém – nesnáším je!

Pak se mi do ruky dostal Womanier DUO. Nebudu vám nic nalhávat, když jsem ho dostala, byla jsem fakt zklamaná. Čekala jsem nový Womanizer Premium (bohužel jsem si rozbila svůj Womanizer Pro/W500) a místo něho jsem v ruce držela typově stejnou hračku, která mě už tolikrát zklamala.

Upřímně jsem ji chtěla partnerovi hodit na hlavu s tím, že tohle zkoušet ani nebudu, ale nakonec ve mně zvítězila zvědavost. Womanizer je ve svém oboru špička. Proto mě zajímalo, jestli se mu podaří vyrobit (konečně) uspokojivou duální hračku, nebo to bude zase propadák.

Rozbalujeme

Musím uznat, že balení je naprosto luxusní – ale za tu cenu jsem nic jiného ani nečekala. V krabici najdete samotný přístroj, dvě různě velké silikonové nástavce na podtlakovou hubici, magnetickou nabíječku s USB koncovkou, návod k použití a saténový pytlík, který je ozdobený zlatými doplňky – normálně se na střapce a zlaté ozdůbky moc nadšeně netvářím, ale sem to docela sedí, takže za mě v pohodě.

Chci si hrát

Klasicky jsem zahodila návod k použití, vzala si Womanizer, připravila k použití a těšila se na výsledek. Jenomže se mi nepodařilo ho zapnout. Nedělám si legraci. Přes 5 minut jsem mačkala všechna tlačítka, která jsem našla a hledala ta, která jsem třeba přehlédla.

Asi vám nemusím říkat, že jsem byla šíleně naštvaná a už jsem chtěla psát přítelovi (od něho jsem Womanizer dostala), že mám asi nějaký rozbitý kus, protože nejde zapnout.

Než jsem zprávu poslala, vzpomněla jsem si na návod k použití a potupně se dala do čtení. Za svoji xletou kariéru testerky to bylo poprvé, kdy jsem se do návodu podívala (ano, jsem zastánce taktiky pokus – omyl).

VIDEO z rozbalování v redakci:

Byla jsem naštvaná, cítila se zahanbeně, ale díky návodu jsem našla miniaturní schované tlačítko, kterým se přístroj zapíná a vypíná. Ale pozor Womanizer Duo pracuje pouze ve chvíli, kdy je v kontaktu s pokožkou – na to vždycky zapomenu, takže ho zapnu a začnu se rozčilovat, že je zase vybitý.

Obvykle do minuty mi dojde, že baterka je v pořádku a „problém“ je pouze v tom, že Womanier je v pohotovostním režimu. Takže moje rada: nejdřív si Womanizer zaveďte do pochvy, teprve pak zapínejte přístroj.

Co Womanizér a jiné pomůcky? Aly s Petrem to řeší v Lascivním podcastu:

Porovnání musí být

Pokud čtete moje recenze, víte, že na dvojitých hračkách mi nejvíc vadí jejich tvar a tvrdost – když vám (mě) sedí vibrátor, nesedí mi savička na klitorisu a obráceně. Womanizer je řešený trochu jinak.

Na rozdíl od ostatních konkurentů tady směřuje vibrátor k savičce (nevím, jak to lépe popsat, případně se koukněte na fotky). Toto a trochu pružnější tělo vibrátoru – opět srovnávám s konkurenty – zajišťuje lepší usazení. Jinými slovy s Womanizerem nemám problém, že by mi savička nebo vibrátor neseděl. Konečně!

Hraju si, hraju si a zase si hraju…

Když nemusím řešit umístění, můžu se víc soustředit na funkčnost. I když se musím přiznat, že poprvé jsem se nemohla soustředit ani na tu funkci – já se udělala tak rychle, že jsem vůbec netušila, jak se to stalo.

Zjistěte kolik stojí Womanizer DUO
ZJISTIT CENU

O dost déle jsem se vzpamatovávala z toho zážitku – nechápala jsem tu rychlost, nechápala jsem intenzitu. Byl to orgasmus, který jsem do té doby ještě nezažila (pozor spoiler – doteď se mi to nepodařilo zopakovat).

No co si budeme namlouvat, hned, jak jsem se vzpamatovala, jsem to musela zkusit znovu. Orgasmus tentokrát nedopadl, ale alespoň jsem si mohla vyzkoušet, co tenhle Womanier vlastně umí.

Samé superlativy?

O savičce u Womanizeru se tu nebudu rozepisovat – je to naprosto zbytečné. Toto Womanizer umí a je v tom bezkonkurenční. Mile mě překvapil i vibrátor. Líbí se mi, že směřuje k savičce (o tom jsem se už rozepsala výš), ale nadšená jsem z jeho tvaru – má ideální délku a na konci je bambulka, která vibracemi dráždí to správné místo.

V superlativech musím mluvit i v souvislosti s vibracemi. I ta nejnižší intenzita je příjemně cítit a neojím se říci, že citlivější dívky naprosto uspokojí. Já si musela intenzitu několikrát zvýšit a každé přepnutí jsem si užívala – jednotlivé stupně byly od sebe jasně rozeznatelné.

Upřímně neznám nic horšího než když přepínáte intenzitu a nevíte, jestli jste to už přepnuli nebo ne. Navíc vibrace jsou tak intenzivní, že je i přes zapnutou savičku krásně cítíte. Musím uznat, že tohle se fakt povedlo.

A co ovládání?

Až na to pitomě schované tlačítko pro zapnutí a vypnutí je ovládání velice intuitivní. I když se na ovladač nedívám, ještě se mi nestalo, že bych se uklikla – vždycky sáhnu po správném tlačítku. Kromě dvou tlačítek na ovládání savičky, dvou na vibrátor (pokaždé je jedno na zvýšení a jedno na snížení intenzity) je na hlavním ovladači – což je moje pojmenování pro střed hračky s 5 tlačítky – ještě jedno tlačítko pro přepínání vibrací.

Tohle tlačítko jsem použila jenom jednou, abych zjistila, co umí. Já totiž miluju nepřerušovanou vibraci, která je primárně nastavená – těch ostatních 11 vibračních programů já moc neocením. Ale ocením celkem 12 programů podtlakových vln 🙂

Z čeho je?

Materiál je naprostá klasika – ABS plast a silikon. Já svůj kousek mám v černé barvě, která je sice na pohled velice elegantní, ale v praxi je na tom vidět sebemenší bordel. Na druhou stranu se to dá lehce umýt.

Co k tomu říci závěrem?

Masážní strojek Womanizer DUO je naprostá bomba! Je pravda, že jsem od něj očekávala víc než od konkurenčních kousků, které jsem doposud testovala, ale pořád je to duální hračka, kterou v oblibě opravdu nemám a i když jsem se opravdu snažila najít na něm nějaké chyby, nenašla jsem je. Je mi sice jasné, že pro mnohé bude cena tím záporným faktorem a možná i důvodem, proč si tento kousek nekoupit, ale věřte mi, tady se investice opravdu vyplatí.

U mě je to momentálně nejpoužívanější hračka a myslím, že ji ještě nějakou dobu zůstane (sesadit ji momentálně může pouze Womanizer Premiun, který ještě nemám:D).

Klady

Zápory

Materiál Nenašla jsem
Tvar vibrátoru
Pružné tělo
Intuitivní ovládání
Vyměnitelné nástavce na savičku
Je to womanizer!!!
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: