Podtlakové hračky na dráždění klitorisu, to je něco pro mě! Ráda zkouším další a další alternativy k původnímu Womanizeru a stále mě další modely vždy překvapí jiným prožitkem. Jak tedy u mě obstál stimulátor Basic X Alyssa, který je stvořen pro rozmazlování zvenku i zevnitř?

Čím mě Basic X Alyssa nalákal?

Jedná se o spojení vibrátoru s podtlakovým stimulátorem klitorisu, přičemž právě klitoris má být drážděn tepáním a klepáním, na rozdíl od obvyklého sání.

Vibrátor má v nejsilnější části průměr 3,8 cm a je potažen čistým silikonem, který je pro použití erotických hraček velmi oblíben. Já u něj oceňuji jeho jemný povrch a jednoduché čistění, jelikož svou strukturou přirozeně odpuzuje vodu a nečistoty.

Vibrátor má 10 programů – první tři jsou kontinuální vibrace v rozličné síle intenzity, dalších sedm programů střídá vibrace v různém rytmu. Vibrátor se zapíná a přepíná jedním tlačítkem.

Stimulátor klitorisu má také 10 programů a své vlastní jedno tlačítko na ovládání. Vibrátor i stimulátor klitorisu mají každý svůj motorek, takže si můžete navolit kombinaci dráždění přesně podle svých představ – nebo pustit jednotlivě.

Nabíjení a údržba

Na baterky s touto hračkou zapomeňte – jako už většina hraček, i Alyssa se nabíjí přes USB kabel. A nutno uznat, že výdrž na jedno nabití má slušnou. Výrobce uvádí až jednu hodinu, nicméně mé zkušenosti vysledovaly výdrž i delší – několik delších použití na jedno nabití.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Jaká je tvarově?

Hračka je hladká a na konci vibrátorku má šest vroubků. Ty jsou však udělány tak, že čištění nijak nekomplikují. Na hlavici stimulátoru je však kolem dokola řez (asi pro lepší flexibilitu a přizpůsobení konce hlavice na klitoris) – a přesně tento řez na sebe rád chytá nečistoty a při čištění vyžaduje speciální a důkladnou péči.

Přiznám se, že na takové problematické části už nejsem u dnešních hraček zvyklá, ale uznávám, že nejde o nic nepřekonatelného.

První dojmy

Tak jemný a hladký! To byla má první myšlenka, když se mi dostal Basic X Alyssa do ruky (a nejen do ruky). Celkový design vzbuzuje moderní a čistý dojem, který se však vyvaroval studeného a neosobního podtónu.

Zjistěte kolik stojí Basic X Alyssa dvojitý stimulátor klitorisu
ZJISTIT CENU

Alyssa má mezi vibrátorem a hlavicí otvor pro snadnější držení a manipulaci. Ta je v teplé rosegold barvě, která spolu s fialovým silikonem tvoří vkusnou kombinaci vybízející k bližšímu prozkoumání celé hračky.

Jak mi sedl?

Čeho jsem se obávala byla kompatibilita této hračky a mého těla. U hraček, které mají daný tvar, do kterého se máte napasovat, bývá problém, že do něj občas nepasujete – nejde prostě vyrobit hračku, která svými proporcemi bude vyhovovat všem.

A právě u těchto 2v1 hraček bývá problém, aby stimulátor klitorisu správně dolehl. Tuto mou obavu také podtrhla skutečnost, že hlavice je poměrně tuhá a neflexibilní. O to větší bylo překvapení, že při použití žádný zádrhel nenastal a vše sedí, jak má.

…a další dojmy

Vibrátor mě mile potěšil svými vibracemi – jsou akorát silné, příjemné a správně dráždivé. Velkým plusem je také relativně tichý chod. Užila jsem si také tvar vibrátoru – ač je to mezi ostatními spíše menší kousek, svým tvarem vás velmi příjemně zevnitř zaplní tak, aby se vibrace dostaly přesně tam, kde nejvíce kouzlí.

Oproti tomu ze stimulátoru klitorisu mám poněkud smíšené pocity. Uváděná inovace dráždění – tepání a klepání do klitorisu, je sama o sobě dost nevýrazná a neefektivní. V kombinaci se zapnutým vibrátorem je však efekt mnohem účinnější a velmi vzrušující. Já jsem si hračku Basic X Alyssa velmi oblíbila a ráda se k ní vracím.

Na závěr bych ráda přidala jedno male upozornění, a to ohledně rychlého ehřívání. Při chodu obou motorků najednou se hračka začne po chvilince velmi silně zahřívat a po čase je to až nepříjemné.

Klady

Zápory

Příjemně jemný materiál Zářez zachytávající nečistoty
Díky silikonu komfortní údržba Stimulace klitorisu jsou samy o sobě slabší
Příjemné vibrace Přehřívá se
Dobře drží na svých místech
Efektivní dráždění
Držátko pro komfortnější manipulaci
Velmi příjemný tvar
Tichý chod
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: