Tak se nám naše již celkem obsáhlá sbírka opět rozrostla o jeden zajímavý kousek a my dostali příležitost rozšířit si obzory.

Zkušenosti s různými vibračními pomůckami jsme již měli, ale zatím žádné s pulzačními. O to víc nás lákalo nějakého pulzačního pomocníka pořídit. Proto když jsme našli v nabídce Romant Suction, navíc s vibrátorem v jednom těle, neváhali jsme a sáhli po něm.

Balení

Balení obsahuje hračku samotnou, nabíječku, stručný návod a průhledný sáček na uskladnění.

Parametry

  • Celková délka: 18,6 cm
  • Délka vibrační části: 11  cm
  • Max. průměr vibrační části: 3,2 cm
  • Vnitřní průměr zobáčku: 1,2 cm
  • Hlučnost: <60 dB
  • Počet režimů: 10 vibračních, 10 pulzačních

Materiál, tvar a ovládací prvky

Povrch je ze silikonu + ABS plastu. Silikonový povrch hraček máme velmi rádi a stejně tomu tak je i u tohoto kousku. Na dotek je velmi příjemný, údržba je snadná, mimo jiné i díky tvaru bez ostřejších hran nebo záhybů, které by čištění komplikovaly.

K ovládání slouží tři dostatečně velká tlačítka umístěná nad sebou. Jsou orámována stříbrným plastem a jednotlivá tlačítka jsou vybavena podsvícením, takže jsou oproti jiným hračkám velmi snadno k nalezení. Stejně dobře se dají najít i pohmatem, což je zvlášť užitečné v průběhu hrátek, kdy je otravné zkoumat, kde se jaké tlačítko nachází.

Podržením prostředního tlačítka dojde ke spuštění. Mačkáním horního (blíže k zobáčku) se přepínají režimy pulzátoru, spodním režimy vibrační části.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Kolik má stimulačních režimů?

Na výběr je z 10-ti režimů pulzátoru a stejného počtu u vibrátoru. Délka a intervaly impulzů jsou stejné pro obě části hračky, jen je motorek přenáší na jedno či druhé místo, podle toho, kterou část hračky chcete zrovna používat. U sedmi režimů se intenzita, intervaly a délka pulzů/vibrací různě mění. U tří zbývajících je pulzování/vibrování konstantní, rozdíl mezi těmito třemi režimy je pouze v intenzitě (slabší, střední, silnější).

Vypnutí hračky je stejné jako zapnutí. Stačí na chvíli podržet prostřední tlačítko.

Ještě stojí za zmínku jedna zvláštnost. Pokud se během používání krátce zmáčkne prostřední tlačítko, změní se jeho podsvícení z bílé na červenou barvu a ostatní tlačítka zůstanou podsvícena bíle. Žádný jiný efekt jsme nepozorovali a ani v návodu se o tom nic nepíše. Úplně tedy nerozumíme tomu, proč tam takováto “funkce” je, ale na druhou stranu vůbec ničemu nepřekáží.

Baterie a nabíjení

Romant Suction je vybaven integrovanou baterií. Nabíječka je poněkud atypická. Konec kabelu je místo klasického jacku nebo micro USB vybaven jen dvěma kovovými magnetickými výstupky.

Zjistěte kolik stojí Oboustranný Romant Suction
ZJISTIT CENU

Ty se přiloží na dva podobné výstupky umístěné pod pulzačním zobáčkem a magnetismus se postará o to, aby kabel držel celkem bez problémů na místě. Druhý konec nabíjecího kabelu je opatřen koncovkou USB.

Nabíjení je indikováno rozsvěcováním a zhasínáním podsvícení prostředního tlačítka. Pokud je baterie plně nabitá, podsvícení zůstane svítit.

Výdrž na jedno nabití je velmi slušná, téměř 3,5 hodiny při nepřetržitém běhu a se změnou funkcí. Takže ho nemusíte nabíjet pokaždé, kdy využijete jeho služby. Při delší době, jak 20 minut spuštění, se spodní vibrující část mírně zahřívá, což může být velmi příjemné.

Doba nabíjení ze zásuvky je 1,5 hodiny. Z počítače přes USB nám nabíjení trvalo 2,5 hodiny.

Jak funguje?

ONA

Naneštěstí hračku nemáme zatím s čím srovnat, je to naše první erotická pomůcka s využitím podtlakových vln. Ale s radostí můžu napsat, že na nás velmi zapůsobila. Výrobce uvádí, že podtlak funguje aniž by se zobáček dotkl klitorisu.

Pro příjemný pocit a dosažení vrcholu u mne bylo potřeba zobáček přiložit tak, aby se po celém obvodu dotýkal těla a klitoris byl uprostřed. Jakmile se zobáček nedotýkal po celém obvodu a vnikl pod něj vzduch, nefungoval příliš dobře.

Při sólo hrátkách, nebyl problém udržet správnou polohu a přítlak. Ovšem když jsme pulzátor zkoušeli použít během sexu, nebylo to už tak snadné, ale o to zábavnější.

Pokud je pulzátor přiložen správně, podtlakové vlny nasávají klitoris a zobáček přenáší do svého okolí jemné vibrace. V takovém případě je prožitek maximální a orgasmus na sebe nenechává příliš dlouho čekat.

Stačí si jen vybrat, který režim zrovna vyhovuje nejvíce a pak se už jen oddat rozkoši. Pulzátor tedy očekávání naprosto splnil. Dovolila bych si snad jen poznámku k tvrdosti zobáčku, ten by mohl být z trochu měkčího materiálu.

V případě, že pulzátor přitlačíte trochu více, což může ve víru vášně velmi snadno nastat, působí to trochu bolestivě. To je ovšem asi tak jediné a myslím si, že celkem nepatrné mínus. Samozřejmě lze pulzátor využít i na stimulaci bradavek. Prožitek není pochopitelně tak intenzivní jako při stimulaci klitorisu, ale rozhodně není nepříjemný.

Vibrační část také neurazí. Pokud se spokojíte s menší velikostí, není moc co vytknout. Intenzita vibrací je dle mě dostatečná a jak jsme psali výše, v některých režimech je menší, v některých větší. Snad každý si tedy najde to své.

Hlučnost se mi nezdá nijak problematická a myslím si, že je plně úměrná síle vibrací. Samozřejmě pokud by jste si chtěli vzít hračku s sebou na výlet pod stan, ve vedlejším stanu by o tom asi věděli hned poté, co by jste zapnuli vibrace nebo pulzy. Doma ale z jedné místnosti do druhé slyšet nic není.

Překvapila nás vcelku příznivá cena. Dovolím si tvrdit, že v tomto případě platí: “Za málo peněz, hodně muziky”. Pokud si nejste jistí s koupí nové hračky, nebo jestli váháte co bude příjemnější, zda vibrace, či pulzy, je tato hračka vhodným řešením.

ON

Vše podstatné již bylo asi napsáno, dovolil bych si tedy doplnit ještě pár tipů. Moje nejoblíbenější použití tohoto pomocníka je při svazování. Jelikož partnerka ne vždy projevuje dostatek trpělivosti a neudrží pomůcku na místě až do úplného konce, je tomu třeba trochu pomoci znehybněním.

Jen je dobré zvolit vhodná pouta či úvaz, protože pulzace dokáží ženu, alespoň tu mojí, vydráždit takovým způsobem, že se snaží “utéct” za každou cenu. Podle jejích vlastních slov je pocit ze stimulace krátce před orgasmem “k nevydržení”.

V kombinaci třeba s koženými polstrovanými pouty a dostatečně silným provazem, případně i roubíkem, dělá Romant svojí práci skvěle. Na těle nezůstanou žádné známky a já mohu po libovolně dlouhou dobu a téměř bez námahy partnerku trýznit způsobem, který jí chvílemi přivádí k šílenství.

Ovšem ne úplně vždy se mi povede přivést ženu až na vrchol jen pomocí pulzátoru. Občas je třeba k dílu přiložit ještě ruku nebo dildo, pak je ale orgasmus téměř okamžitý. Můžete mi tedy věřit, že já jsem s hračkou velmi spokojen.

Závěr

První zkušenost s pulzační hračkou dopadla na výbornou. Zjistili jsme, že pulzace jsou pro něžnější pohlaví příjemnější a podporují, dokonce i vyvolávají orgasmus lépe, než vibrace.
I když se u nás hračka osvědčila spíše jako podpůrný prostředek při milostných hrátkách, než samostatný masturbátor, rozhodně svůj účel splnila. Díky tomu, jak jsme spokojení, láká nás vyzkoušet a porovnat i dražší modely na podobném principu.

Klady

Zápory

Materiál Poněkud tvrdší materiál zobáčku
Dlouhá výdrž na jedno nabití
Dostatečný počet režimů
Intenzita pulzů a vibrací
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: