Kdo čte moje recenze, ví, že miluju stimulátory na klitoris, a pokud se na trhu objeví cokoliv třeba jen zdánlivě podobného, moje srdce zajásá – no dobře, možná zajásá jiná moje část těla:D Takže si můžete představit to nadšení, když jsem k testování dostala „královnu“.

Řeč je o ZALO Queen PulseWave vibrátoru. Mělo by se jednat o luxusní multifunkční vibrátor, který by měl uspokojit každou ženu. V jednom těle se totiž ukrývá vibrátor, pulzující špička a podtlakový stimulátor.

Já osobně nemám ráda takto multifunkční věci, protože nakonec zjistím, že se jedná o průměr (v lepším případě) a nikdy to nedosáhne kvalit konkrétně zaměřeného produktu. A přesně toho jsem se bála, protože si vážně nikdo nechcete pořídit věc skoro za 5 tisíc korun, která je jenom průměrná. Tak uvidíme, jestli se „královna“ vyplatí:)

V hlavní roli design

ZALO se při tvorbě inspirovalo Egyptem – je to patrné už na krabici, která je matně černá se zlatými egyptskými motivy. I když je to „jenom“ papírová krabice, je to precizní práce a ta černo-zlatá kombinace vypadá vážně luxusně, a i když si obvykle tyhle obaly nenechávám (hlavně pokud má hračka obal, ve kterém se může uložit – což Queen má), tuhle jsem si prostě musela nechat… alespoň zatím:D

Zlatá barva se objevuje i na samotném vibrátoru, u jeho patky se vine jako had s diamantovou hlavičkou. Sice to není pravý diamant (jedná se o Swarovski krystal), ale na pohled to vypadá velmi luxusně a povedeně. Když se na vibrátor podívám, musím přiznat, že v něm tu egyptskou královnu vidím – sice nevím, jestli je to designem nebo si to jenom namlouvám. 😀

Ale musím říci, že „královna“ je opravdu povedený kousek. Na pohled je velice líbivý a i materiál je velice příjemný. Je vyrobený z lékařského silikonu, který má sametový povrch, což je hrozně příjemné. Není to sice tak mazlivé jako silikon na Lelo Elise 2, ale i tak si s ní musím před použitím trochu pomazlit:D

Malou vadou na kráse je spoj, který vznikl spojením dvou dílů. Trochu kazí to designovou čistotu a je v ruce taky trochu cítit. Na použití to nemá vůbec žádný vliv, ale já jsem perfekcionista. A ještě jedné věci jsem si všimla – vibrátor je lehce cítit, připomíná mi to vůni nových tenisek. Každopádně ani tohle nemá na užívání žádný vliv a myslím, že kdybych ho stále neměla zavřený v krabici, nic bych z něj necítila.

VIDEO z rozbalování v redakci:

A jdeme testovat

Jak už jsem psala výše, „královna“ je multifunkční zařízení, které se vyrovná 3 různým hračkám. Tělo slouží jako klasický vibrátor, zploštělá hlavička, která je primárně určena pro stimulaci bodu G, a pak je k tomu ještě návlek, který v kombinaci se zapnutou špičkou vytvoří takový „womanizér“.

„Královnino“ tělo

Jak už jsem psala v odstavci výš, tělo je klasický vibrátor s osmi vibračními programy. Já si nejvíce oblíbila třetí, což jsou silné konstantní vibrace. První dvě jsem necítila skoro vůbec a takové ty vlnové a různě kombinované vibrace jsem nikdy neměla ráda, takže mě ani tady nijak neoslovily. Ale to neznamená, že jsou špatné. Věřím, že si v nich každá vybere to svoje a milovnice vibrátorů se dostanou do té správné nálady:D

Tvarově se vibrátor fakt povedl, protože padne perfektně (teda do mě, takže nezaručuju, že bude „sedět“ všem). Při zavádění jsem nemusela ani použít lubrikant – i když je pravda, že mě před tím přítel náležitě připravil:D

Pulzující plochá hlavička

Hlavička vibrátoru je dělaná tak, aby sedla a dráždila bod G. A i tady máte k dispozici 8 různých programů. Ovšem vzhledem k mé historii s bodem G a nelibosti ve vibrátorech, jsem se na to dívala dost skepticky. Dokonce tak moc, že jsem pro špičku našla úplně jiné využití:D Dámy, ta špička úplně přesně sedí na klitoris. Asi vám nemusím povídat, že jsem se udělala docela rychle. Nevím, jestli to výrobce takhle zamýšlel, ale já si tu svoji vychytávku natolik oblíbila, že jsem „královnu“ už jinak používat nechtěla.

ALE vzhledem k tomu že v průběhu testování byl objeven můj bod G (velké díky patří mému příteli, který má naštěstí šikovné a velice zvídavé prstíky – a také naší nedávné dámské návštěvě), jsem musela vyzkoušet i původní záměr tvůrců a zjistit, jestli špička dělá, co slibují. A dělá. Nechci tu působit nějak přehnaně nadšeně, ale to prostě jinak nejde. Dostala jsem se do takové eufórie, že se to nedá ani popsat slovy. Je to prostě skvělý!

Vím, že je to trochu nefér k ostatním vibrátorům na bod G, ke kterým jsem byla víc neutrální, protože jsem prostě nevěděla, kde svůj bod mám, ale takový už je život:)

Třeba se k nim časem vrátíme a znovu zvážíme jejich efekt.

Vzhledem k tomu, že ZALO Queen má dva motory, můžete v sobě kombinovat vibrace vibrátoru a pulzace na špičce hlavičky. Když jsem to udělala poprvé (měla jsem zapnutou hlavičku a přidala jsem vibrátor), přišly mi vibrace spíš rušivé, ale nechala jsem to běžet.

Po chvíli jsem vibrace vypnula (pulzace pořád běžely), ale měla jsem pocit, že jsem vypnula i hlavičku – prostě jsem necítila nic. Bomba to nebyla ani když jsem nejdřív zapnula vibrace, a potom hlavičku. Ta kombinace obou motorů mi nesedí.

A návlek na závěr

ZALO Queen mě ale nejvíc zaujala tím, že po nasazení speciálního návleku se z ní stane stimulátor klitorisu. Nejdřív jsem si to neuměla vůbec představit a přišlo mi to spíš jako marketingový tah, protože stimulátory jsou teď v kurzu.

Samotný návlek vypadá jako silikonový kondom s otvorem – nic estetického to vážně není. A když jsem ho zkoušela poprvé nasadit, vůbec to nešlo. Větší pravděpodobnost byla, že návlek spíš roztrhnu než nasadím. Nakonec to vzal do rukou můj přítel, kterému se podařilo udělat z „královny“ stimulátor na klitoris.

ALE POZOR až po této první zkušenosti jsem se dozvěděla, že se na návlek má použít lubrikant (na vodní bázi), protože jinak se může poškodit. Jsem docela ráda, že jsem si ho nezničila ještě před prvním použitím. Takže na to pozor!

Ve své podstatě to funguje naprosto jednoduše – návlek je extrémně těsný, takže ideálně udržuje podtlak, který vytváří pulzace na špičce hlavičky. Skoro si říkám, že je zvláštní, že s tímto nápadem nepřišel už někdo dříve:D

I stimulátor se výrobcům docela povedl – říkám docela, protože jsem zvyklá na womanizer, který je vážně úplně jiná liga (a to nejenom vůči „královně“, zatím se na trhu neobjevil stimulátor, který se mu vyrovná).

Zjistěte kolik stojí Pulzátor Zalo Queen
ZJISTIT CENU

Ale svoji funkci splní a pokud nejste tak rozmazlené jako já, řekla bych, že nebude problém s ním docílit orgasmu… nebo několika:D Na mě je sice hodně jemný (i ta nejvyšší intenzita), ale stejně ho mám docela ráda – je naprosto ideální na předehry – hlavně v případě, pokud ho na vás používá partner 😉

Ovládání je základ

Rukama mi prošlo už poměrně dost pomůcek, ale u „královny“ jsem měla problém ji zapnout. A teď nemluvím o tom, že v rámci čistého a jednoduchého designu tam vlastně žádná zapínací/ovládací tlačítka nejsou… teda nejsou viditelná. Schovávají se pod silikonem u zlatého hada. Musím říci, že je to docela rafinované🙂

Problém se zapínáním byl ten, že jsem nevěděla jakou kombinaci tlačítek mám zmáčknout. Nakonec jsem se musela podívat do návodu, (které vyloženě nesnáším) hračky by se měly ovládat intuitivně bez nutnosti číst nějaký návod. A obzvlášť to platí o návodech, které nejsou v češtině. A ZALO Queen ten návod bohužel v češtině nemá.

Každopádně nakonec jsem zjistila, že stačí stisknout tlačítko, které je blíž u Swarovski kamínku, pak začne blikat podsvícení tlačítka – to znamená, že je „královna“ připravená a na vás je, jestli budete chtít zapnout pulzy ve špičce hlavičky (opět stisknete tlačítko blíž u kamínku), vibrátor (stisknete to vzdálenější tlačítko) nebo obě varianty najednou.

Máte na výběr

Pokud máte zapnuté oba motory, můžete je vypnout oba najednou, nebo postupně – ale v takovém případě musíte nejprve vypnout vibrátor a až následně hlavičku. Kdybyste to udělaly obráceně, vypnete si oba motůrky najednou.

Takhle napsané to zní asi trochu komplikovaně, ale po prvním seznámení vám to už tak složité nepřijde.

Nejprve mi přišlo trochu hloupé, že nemůžu vypnout samostatně hlavičku a nechat si vibrátor, ale pak jsem si to zkusila nasimulovat – vypnula jsem hlavičku a zapnula vibrace a byl to hroznej propadák! Ty vibrace byly takové nijaké. Slyšela jsem zvuk vibrací, ale vůbec nic jsem necítila – ale jako vůbec nic.

Jinak ZALO Queen je vybaven i funkcí zámku. Když ho zamknete, nestane se vám, že se omylem zapne v nevhodný okamžik. Stačí na pár vteřin podržet obě tlačítka… úplně stejně probíhá odemčení.

A ještě jedno tlačítko je v „královně“ ukryté. Přímo uprostřed chepreše (což je staroegyptská pokrývka hlavy, kterou mohli nosit pouze panovníci – odlišovali se tak od ostatních) je tlačítko, kterým se zapíná vyhřívání. Teda zapnou se dva vyhřívací body u hlavičky a to je vše, zbytek zůstává chladný. Tak nějak jsem čekala, že se silikon bude postupně zahřívat celý, ale ne. Jakmile to dosáhne svých 42 stupňů, zahřívání se vypne a vy máte polostudený/poloteplý vibrátor. Což není tak příjemné.

Za mě by bylo lepší tam tu vyhřívací funkci vůbec nedávat. Silikon je výborný materiál, který se přizpůsobuje okolní teplotě, takže když „královnu“ vytáhnete ze šuplíku, můžete ji rovnou použít, žádný ledový šok se konat nebude:D

Nabíjení a další věci

Nabíjení ZALO Queen je magnetické (druhý konec je USB) – to je na jednu stranu super, na druhou to trochu kazí celkový vzhled. A na pohmat jsou ty magnetické body taky cítit. Každopádně se jedná jenom o vizuální problém, na funkčnost to nemá žádný vliv.

„Královna“ má také mobilní aplikaci, kterou jsem ale nemohla najít. Když do vyhledávání (u mě konkrétně u iOS v App Store) zadáte Zalo nebo Zalo Queen, hledanou aplikaci nenajdete. Až na stránce SexShop.cz jsem zjistila, že musím hledat ZALO REMOTE (koho by to sakra napadlo?!).

Samotná aplikace je pak opravdu povedená a intuitivní, což je bezva, protože není v češtině! Nevadí. Od značky ZALO mám jenom jeden kousek, ale pokud jsem to dobře pochopila, aplikace se automaticky spáruje se zapnutými kousky v okolí. Takže pokud jich budete mít víc, můžete si v aplikaci vybrat, se kterým si chcete hrát. Když se hračka připojí k aplikaci, 3x zavrní 😀

Na výběr pak máte 4 základní kategorie:

1. Classic mode

Což je v podstatě stejné ovládání jako na „královně“- jenom to máte vizuálně zpracované. Nevýhoda (teda pro mě) je, že si vybíráte „hotový“ program, který se skládá z pulzů i vibrací. Vy si nemůžete vybrat jedno nebo druhé, prostě musíte brát obojí. Jediné, co si můžete vybrat je intenzita.

2. Scene mode

Tady máte 4 předpřipravené kombinace (zase fungují vibrace a pulzy zároveň). Je to o něco zajímavější než klasické programy, ale docela brzo to zevšední. Zajímavá je pak pátá kombinace, protože tu si vytvoříte sami.

Takže si můžete vybrat samostatné pulzy, samostatné vibrace nebo libovolnou kombinaci. Ze začátku je to trochu náročnější, ale ve chvíli, kdy zjistíte, jak si nastavit vaši oblíbenou kombinaci, je to fakt bomba. Takže za mě nejpoužívanější program v aplikaci:D

3. Music mode

V tomhle programu by měla „královna“ tančit podle vaši hudby, ale upřímně jsem ještě nepřišla na to, jak si ty svoje oblíbené písničky nahrát do „MY ZALO MUSIC LIBRARY“, takže nemám vyzkoušeno. Kdyby s tím měl někdo z vás zkušenosti, dejte mi prosím vědět, na tenhle program jsem docela zvědavá.

4. Tease mode

Tenhle program je docela zábavný – jezdíte prstem po mobilu a vibrace s pulzy fungují podle toho, v jaké části čtverce zrovna máte prst:D Tenhle program je skvělý pro partnera, který vás chce ovládat a může reagovat na vaše pocity a projevy. Když jsem to zkoušela sama, bylo to pro mě spíš rozptýlení a pořádně jsem se nesoustředila.

Suma sumárum

Přiznám se, že jsem ke „královně“ byla spíš skeptická. Byla jsem přesvědčená, že hračka 3v1 nikdy nemůže dosahovat kvalit té, která je cílená na jednu konkrétní věc. Ale naštěstí jsem se spletla.

Pulzující hlavička je momentálně moje nejoblíbenější hračka – dá se použít na bod G i na klitoris. A obojí je vážně skvělé! Dostane vás to do takového stavu, že o sobě vůbec nevíte, ale musíte pokračovat, protože chcete víc té slasti. Mimochodem tuhle plochou špičku používám i na svého partnera a ani ten si neztěžuje (pokud nejdu na žalud), krásně se u hraní prohýbá a vzdychá, takže spokojenost na obou stranách.

Stimulátor na klitoris je taky povedený. Pro mě je sice docela jemný, ale i díky tomu je naprosto skvělý na takové příjemné mazlení – stimulátor v klíně, partnerův jazýček na bradavce (nebo obráceně, to taky funguje naprosto skvěle)… teču už jenom z té představy:)

Nejslabší je za mě ten vibrátor, ale to se dalo celkem čekat, k těm jsem skeptická skoro vždycky, takže to berte jako můj subjektivní názor..

Chválím taky aplikaci – jenom mám pocit, že si s ní hraju skoro víc než se samotnou „královnou“ a to nejsem žádný technický nadšenec (vlastně je to asi jediná aplikace na hračky, kterou používám). Ale největší zbraň je ta aplikace v rukou partnera:)

Takže když o tom tak přemýšlím, do ZALO Queen se určitě vyplatí investovat. Chápu, že necelých 5 000 Kč je dost peněz, ale za tuhle cenu fakt neseženete 3 kvalitní hračky, které by ji mohly konkurovat.

Klady

Zápory

3 hračky v jednom Chybějící český manuál
Bezkonkurenční pulzující špička V aplikaci chybí čeština
2 samostatné motory S ovládáním se musíte trochu sžít
Jednoduchý, ale luxusní design
Lékařský silikon
Příjemná mobilní aplikace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: