Poslední dobou se poměrně často setkávám s názorem, že erotické hračky jsou v partnerství naprosto zbytečné. Ve chvíli, kdy o nějakou pomůcku projevíte zájem, znamená to, že se v sexu nudíte. O to víc mě tento názor zamrzí, když se na trhu objeví nová, tvůrci do detailů promyšlená, hračka…

Třeba nový partnerský vibrátor We-vibe 4, který zaručeně přinese rozkoš oběma milencům.

Dvojitý vibrátor pro ženy, který nemá konkurenci

Wevibe 4 (neprávně označovaný jako ve-wibe) je podle mého názoru jednou z nejvymazlenějších erotických pomůcek na trhu – ještě aby ne, jedná se už o čtvrtou generaci, takže výrobce měl dostatek času a možností vychytat drobné chybičky =).

Díky svému tvaru (připomíná písmeno „U“) perfektně zapadne do ženského klínu. Navíc je vyrobený ze 100% lékařského silikonu. Ten je zdravotně naprosto nezávadný a na dotek neuvěřitelně příjemný. Oba konce vibrátorku mají svůj vlastní motůrek, takže žena je stimulovaná zevnitř i vně na klitorisu.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

We-vibe je partnerský vibrátor a nejvíce si ho užijete při samotném sexu. Žena v sobě cítí svého partnera i příjemné vibrace (které dráždí i špičku partnerova penisu). Při milování oceníte drobné tvary We-vibu – je malý (tak akorát, aby perfektně pasoval a přitom chlapa uvnitř neomezoval) a lehký.

Při klasickém misionáři, kdy je žena dole je váha vibrátorku celkem jedno, ale při poloze „na koníčka“ by vibrátor mohl vlivem gravitace vypadávat… Přesně tohle se mi stalo při zkoušení konkurenčního partnerského vibrátoru LELO Tiani 3. Ovšem na We-vibe 4 je gravitace díky jeho lehkosti krátká. Takže můžete klidně řádit, jak se vám zlíbí, vibrátor bude stále na svém míste.

We-vibe 4 v uživatelské recenze

Na to, jak je We-vibe iiii maličký, mě příjemně překvapila síla vibrací. Na ruce mi pěkně vrněl (a to jsem ho měla zapnutý na nejnižší stupeň) a ve mně to probudilo touhu ho s přítelem vyzkoušet =D. i přesto, že jsou vibrace poměrně silné, vibrátorek je opravdu tichý a při milování slyšet není. Ale když budete sami v místnosti bez hluku, může se vám zdát, že je hlučný.

Zjistěte kolik stojí partnerský vibrátor We Vibe 4. generace
ZJISTIT CENU

Na výběr máte z šesti vibračních programů (Lov, Medium, Hiah, Pulse, Wave, Echo) a každý mód si můžete upravit pomocí deseti intenzit vibrací, takže na výběr je celkem 60 různých variant. V takovém výběru si každý zaručeně vybere kombinaci, která je pro něj ta nejlepší =).

Navíc čtvrtá verze přináší nový program ECHO VIBE, který umožňuje přepínání mezi motůrky (kdybyste tenhle mód hledali, je šestý od zapnutí). Zní to sice hezky mít možnost vybrat si, jestli budete vrnět uvnitř nebo venku na klitorisu, ale v praxi tenhle rozdíl nepoznáte.

Vibrace vívajbu

Vibrace jsou natolik silné a synchronizované, že ani nevíte, jaký motůrek pracuje. I když je zapnutý jenom jeden, se vibrace přenášejí do celého We-vibu. Na druhém (nezapnutém) konci je stimulace sice menší, ale vzrušení vašeho těla bude tak silné, že to stejně nepocítíte =D.

K přepínání mezi jednotlivými programy slouží maličký ovladač, který padne krásně do ruky. Můžete přepínat i na samotném vibrátoru, ale ve chvíli největší euforie šmátrat mezi těly a hledat tlačítko, abyste zvýšili intenzitu, mi nepřijde moc praktické.

Ovladačem můžete nejenom přepínat programy (pravé a levé tlačítko), zvyšovat intenzitu (horní a dolní tlačítko), a také vypnout a zapnout přístroj. Ovládání je naprosto intuitivní a poradí si s ním každý… a kdyby ne, v balení je i uživatelská příručka, která vám vše objasní =).

V balení vám přijde i elegantní krabička, ve které svého mazlíčka můžete uchovávat. Ovšem důležitější je, že pomocí tohoto pouzdra, můžete We-vibe dobíjet. Dobíjecí kabel má USB koncovku, takže já jsem dobíjela pomocí počítače, ale pokud máte přechodník, můžete jednoduše dobíjet ze sítě.

Nabíjení vibrátoru

Nabíjení vibrátorku trvá papírově 6 hodin – upřímně se přiznám, že jsem dobu nabíjení neměřila, takže musím věřit údajům od výrobce. Stejně tomu je u doby vibrací, uvádějí se 3 hodiny. Mně stačilo, že jsem si We-vibe připojila k počítači, když jsem pracovala a pak ho hodiny a hodiny používala =D.

Jak už jsem psala, We-vibe je vyrobený z lékařského silikonu, proto byste měli používat pouze lubrikační gely na vodní bázi. Díky tomuto materiálu je snadná i údržba. Stačí teplá voda a antibakteriální prostředek.

Je vodotěsný, takže si ho můžete vzít i do koupelny. Já osobně, bych ho brala jenom do sprchy. V napuštěné vaně by to bylo sice pohodlnější, ale jistota je jistota =D. Při koupi máte na výběr ze dvou barev – fialové a růžové. Já měla k dispozici fialovou verzi a byla jsem s ní naprosto spokojená. Barvička byla sice výrazná, ale zároveň decentní.

Aktualizace z 21. 8. 2014: We-Vibe 4 je nově k dostání ve verzi PLUS – lze ho ovládat přes mobilní aplikaci We-Connect app – můžete vytvářet vlastní vibrační kombinace a ovládat hračku nezávisle na jejím umístění.

Aplikaci je možné bezplatně stáhnout z App Storu a Google Play – kromě mandarínštiny, angličtiny a dalších 10 jazyků, je aplikace přístupná i v češtině (jupí). Appka je určená pro telefony s Bluetooth 4.0, iOS 7 a novější, případně Android 4.3 a novější.

Touto aplikací posouvá We-Vibe hranice virtuálního sexu na novou úroveň. Nově jsou na trhu i verze nazvané jako App only – ty se dají ovládat jen přes chytrý telefon – v balení není vůbec dodáváno dálkové klasické ovládání.

Vívajb v redakčním podcastu od Aly a Petra:

Stručně o recenzi

Erotická pomůcka: We-Vibe 4
Recenzi napsala: Alenka D.
Testováno: od 27. prosince do .
Výsledek: Nejlepší partnerský vibrátor, který spatřil světlo světa – jen… kdyby nebyl tak drahý.
Užití hračky: Oproti minulým verzím (a konkurenci) má menší tvar, který lépe sedne do klína, měkčí materiál a silnější vibrace. Nemám co vytknout.
Moje hodnocení: 5 z 5 (doporučuji)

Resumé testu We-vibe 4

Asi vám došlo, že jsem ze čtvrté verze vibrátoru naprosto nadšená a až na cenu, která se pohybuje kolem tří a půl tisíců, jsem na něm nenašla jedinou chybičku. Ale ta cena je docela pochopitelná – za kvalitu se prostě platí.

Je praktický, elegantní a ve chvíli, kdy jsem se o něm zmínila kamarádkám, zahlídla jsem jejich závistivé pohledy =). Věřte mi, když řeknu, že si tenhle vibrátorek zamiluje každá žena. Je to prostě dokonalý dárek nejenom pro ženu, ale pro pár celkově… Je to důkaz toho, že do milostného života erotické hračky patří.

Klady

Zápory

6 programů Cena
Lékařský silikon
Vodotěsný
Dálkové ovládání
Elegantní design
Funkční tvar co příjemně sedne
Indukční nabíjení hračky
Vlastní obal na přenášení
MicroUSB nabíjení nabíječky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 11 názorů

Zdravím,

mám otázku, jak probíhá připojení We-vibe k telefonu? Přítel je dlouhodobě v zahraničí a přemýšlíme o koupi. A vzhledem k tomu, že se teď dlouhodobě neuvidíme, tak by mě zajímalo, jestli jde aplikaci propojit s We-vibe i na dálku. Díky 🙂

Hezký den,

vlastně mě to nikdy nenapadlo, jak to funguje – ale obávám se, že pro párování musí být telefon u hračky – takže jedině kdyby ho koupil tam, napároval a poslal vám. Co si pamatuji, tak bylo důležité mít telefon blízko hračky při prvotním párování.

Dobry den ja ted dostala we-vibe 4 k valentynu a jsem nadsena jen se mi nedari ho sparovat s telefonem ani mym iphone 6 ani pritelovym samsung senge nevim jak zapnout blutooth na we-vibe poradite mi prosim dekuji

Hezký den,

zrovna minulý týden jsme ho párovali s novým telefonem (Iphone 5s), tak to máme za tepla – stáhněte si aplikaci We Remote (nejspíše ji máte už staženou) a ta by vás měla provést v češtině celým spárováním. Nás aplikace vyzvala k tomu, ať zapneme We-Vibe a podržíme jediné tlačítko na samotném We-Vibu. Během asi 8 vteřin se hračka s telefonem spárovala mohli jsme si „ujíždět“ na vlnách a sinusoidách vibrací/pulzů v aplikaci = je to hodně nakažlivé a zábavné.

Dobry den, zrovna ctu clanek o We-vibe 4 a premyslim o zakoupeni. Jelikoz je to po prve co budu kupovat erotickou pomucku, nevim jaky dezinfencni / antibakterialni prestredek je k tomu vhodny?

Hezký den, pro erotické hračky existují speciální čističe – zpravidla bezalkholové, aby nepoškodily jemný povrch silikonových hraček – dva z nich jsme nedávno testovali: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/jak-cistit-dezinfikovat-eroticke-hracky/

Nejlepší zkušenosti máme s tímto 🙂 https://www.lascivni.cz/cistic-pjud-med-clean/ – hypoalergenní, čistí skvěle a má dobré dávkování

Moc hezký článek, já za sebe musím říct, že jsem byla maximálně spokojená s vibrátorem Vibe, ale tímto Meridian z čistého silikonu od Vibe Therapy, což mě každopádně inspiruje k tomu vyzkoušet zde testovaný 🙂

Děkujeme za pochvalu – budeme se s dalšími recenzemi snažit, abychom vám udělali znovu radost. Věříme však, že větší ji vám udělá některá z vibrujícíh hraček 😉

Hezký den,

Vezmu to postupně: máme we-vibe 2 i We-vibe 4 (i s bezdrátovým ovládáním Plus přes telefon) – z pohledu partnera jsou všechny typy cítit výrazně, protože při klasickém partnerském sexu je penis drážděn vnitřním „ramenem“ we-vibu stejně jako partnerka. 1) Osobně se mi nejvíce líbí We-Vibe 4 – je menší a má příjemnější tvar (pro oba), takže netlačí.

To byl částečný problém u dřívějších modelů či konkurenčních kopií (lelo apod.). Vibrace jsou na velikost vibrátorku překvapivě silně, ale při klasickém sexu nejsou tak citelné, protože k vibracím se přidávají běžné slastné prožitky z přirážení, takže tím se vnímavost vibrací lehce utlumí.

2) Pro citlivost si nemyslím, že by to mohlo být nepříjemné – my, ani nikdo z redakce neměl problémy právě s citlivostí či vibracemi – ani jsem je nedohledal na českých/zahraničních fórech co se týče We-vibe4.

3) Muž ucítí vibraci především v místech, kde bude v kontaktu se zavedených we-vibem – takže při plném zásunu ucítí vibrace po celé ploše penisu. Vibrace ucítí pro klasiku v podobě misinářské polohy z horní strany – we-vibe je zavedený jedním „ramenem“ na váš klitoris a druhým z horní strany vagíny.

4) Je to rozhodně specifická hračka – pokud však máte něco nového a vibrujícího, tak neočekávám problémy, že by vám nesedl. Ale klidně před koupí vyzkoušejte, jak na vašeho partnera bude působit „tlak“ od 2 vložených prstů, ať více co můžete oba čekat a dle toho se rozhodněte 🙂

Hezký den,

v našem případě nikdy nemáme nedostatek vyvrcholení, máme dobré zkušenosti s více druhy hraček, ale k Vánocům mi partner daroval střední velikost 4ks venušiných kuliček, s kterými jsme se velice rychle sehráli a jde mi o toto : Prožívám takolik úžasné pocity, že bych je chtěla partnerovi do přát také – prostě bonus navíc – a napadl mne We vibe, že to je partnerský vibrátor… Ráda bych věděla, jaké to je pro muže—když je We vibe uvnitř mne a vrní – 1) jak to vnímá ten muž ? Cítí to hodně ? 2) Nemůže to být pro citlivost nějak nepříjemné ? V recenzi píší ženy … ráda bych znala názor muže. 3) Případně jak cítí muž vibrace? Ze spodní strany? 4) Jsme spolu hodně sehraní a chtěla bych svého partnera odměnit za fantastické hraní s novými kuličkami Gold vibro balls 4, které mě dokázaly skvěle násobně udělat…

Ahoj, je to fajn hračka a dost mě baví. Možná to bude tím že si s ženou moc rad hraju a přivadim ji k extázi. Hlavě kte druhé a třetí kdy už prosí pojď do mě… Dokonce sexu po telefonu to dává úplně nový rozměr, teda až na ten závěr. Myslím že každy chlap co rad něco „ladí“ „tuní“ nebo jen „páří gamesky“ na telefonu bude naprosto nadšen.
Ale omlouvám se, už jdu k tématu jestli a jak to je cítit uvnitř. Je to cítit a dost. Z konstrukce je celkem jasné ze to působí lokálně. Myslím tím, že vnitřní vibrátor je malý a velmi silný. U tohoto produktu je používáni trochu jiné v tom, že pro ženu je ví skoro staticky, působí jen na dvě místa. Ale muž se může pohybovat a tak místo působení se posouvá. Ikdyž na hraně žaludu je pocit velmi intenzivní a je cítit, že je vibrátor tvrdší než by musel. Přece jen je měkčí pro ženu.
Možná je to záměr tvůrců aby muž šel hlouběji, což je na misionáře fakt bomba. Protože pak zafunguje i vnější vibrátor (myslím na muž nebo asi na oba jinak). Jde o to pokud jej oba stisknete proti sobě stydkými kostmi, tak to rozvibruje celou pánev. Když do toho přidáte změny intenzity vibrací ve vlnách tak je to fakt super. A bohužel zde se musím zmínit o jedné nevýhodě tohoto produktu v článku ne zmíněnou. Na misionáře se ztrácí propojení a pokud se ztratí ovladaci BT signal pak se zmeni vibrace na některý z šesti výchozích a vlastní nastavení aplikace je v tom nejlepším pryč. Mě to teda zas tak nevadí a žena ma jeste další dvě oblíbené polohy pro využití tohoto dárečku 🙂

Mockrát děkujeme za vaši vyčerpávající vlastní recenzi – jsme rádi za každou takovouto zpětnou vazbu:)

Souhlasíme, že vibrační vlny jsou skvělé – k té nevýhodě – zatím se nám nepodařilo ji nasimulovat, ale ano, při výrazném překrytí hlavičky vibrátoru může dojít k horšímu či nulovému přenosu signálu k vibrátoru.

Dobrý den, po rozbalení nadšení (zpracování, standardní microusb konektor), po prvním vyzkoušení mírné zklamání.
I nejslabší vibrace se nám zdají poměrně silné, hlavně ale téměř nerozeznáme jednotlivé stupně intenzity. Krátkým stiskem tlačítek nejsme schopni rozlišit, jestli se přístroj vůbec přepnul. Dlouhým stiskem dolů se vypne, krátkým nahoru pak zapne na asi nejslabší a dlouhým nahoru pak vyjede na nejvyšší.
Přirovnám to k autu, kde bych měl mezi čtyřkou a pětkou deset stupňů. Jsou stupně intenzity tak blízko u sebe a jde o vlastnost, nebo máte odlišnou zkušenost?
Děkuji za ochotu a chválím web, rád se vracím pro návodnou inspiraci.

Hezký den,

to nás mrzí – máme tu jak klasickou verzi We vibe 4, tak We wibe 4 plus. Testovaly ho 2 různé redaktorky, takže máme porovnání z více pohledů. Obě dokázaly odlišit intenzitu vibrací (+ a -) i rozdíl mezi jednotlivými vibračními/pulzními programy.

Intenzita vibrací je poměrně subjektivní, takže jsme nemohli před tím případně varovat, nám se zdály dostatečně jemné i silné na druhé straně.

Rozdíl ve vnímání vibrací je určitě nejcitelnější, když si žena hraje sama se sebou. Oproti tomu při partnerském milování se rozdíly stírají, protože vnímá ještě důrazné přírazy partnera a zde je u vibrací menší vnímavost.

Určitě bych doporučil we-vibe nezatracovat hned na začátku a zkoušet ho vícekrát – oba si na něj více zvyknete a pocity z jeho používání budou „ostřejší“ a citlivější.

Dobrý den, my jsme ji stahovali přímo z Google Play (takže na android) a neměli jsme s tím problémy.

We-vibe dle posledních informací podporuje jen Android a iOS platformy. Stáhnout si aplikace We-Connect můžete přímo zde: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.standardinnovation.weconnect.

Aktuálně je možné tuto aplikaci instalovat na googlovskou platformu 4.3 a vyšší – i v tom může být problém při instalaci.

dobrý den nedaří se mi stáhnout aplikaci we vibe4 poradíte jak na to děkuji. P.S.: nemám Windows Phone:)

Ten jediný zápor je dost subjektivní – když vezmu, kolik těch „věcí“ to umí a z jakých materiálů to je, tak mi to ani nepřijde drahé:) Hlavně čekám, že mi ta hračka vydrží dlouho + v páru se hračka jen tak neomrzí.

Díky za tu recenzi:) měla jsem už dříve dvojku We-Vibe, ale chyběly mi možnost dálkového ovládání. Přeci jenom při sexu lovit v klíně hlavičku vívajbu a přepínat režimy je nahouby. U 4 se mi líbí právě to vysněné dálkové ovládání a hlavně tvar – nečekala jsem, že do mě krásně jen zapluje a nebude nikde tlačit. Přítel si dříve stěžoval na velikost 2, ale 4 mu naprosto vyhovuje – ta plochá část, se kterou je jeho penis ve styku nijka netlačí:) SUPER.

Spolupracujeme: