Poslední dobou se poměrně často setkávám s názorem, že erotické hračky jsou v partnerství naprosto zbytečné. Ve chvíli, kdy o nějakou pomůcku projevíte zájem, znamená to, že se v sexu nudíte. O to víc mě tento názor zamrzí, když se na trhu objeví nová, tvůrci do detailů promyšlená, hračka… Třeba nový partnerský vibrátor We-vibe 4, který zaručeně přinese rozkoš oběma milencům.

Dvojitý vibrátor pro ženy, který nemá konkurenci

Wevibe 4 (neprávně označovaný jako ve-wibe) je podle mého názoru jednou z nejvymazlenějších erotických pomůcek na trhu – ještě aby ne, jedná se už o čtvrtou generaci, takže výrobce měl dostatek času a možností vychytat drobné chybičky =).

Díky svému tvaru (připomíná písmeno „U“) perfektně zapadne do ženského klínu. Navíc je vyrobený ze 100% lékařského silikonu. Ten je zdravotně naprosto nezávadný a na dotek neuvěřitelně příjemný. Oba konce vibrátorku mají svůj vlastní motůrek, takže žena je stimulovaná zevnitř i vně na klitorisu.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

We-vibe je partnerský vibrátor a nejvíce si ho užijete při samotném sexu. Žena v sobě cítí svého partnera i příjemné vibrace (které dráždí i špičku partnerova penisu). Při milování oceníte drobné tvary We-vibu – je malý (tak akorát, aby perfektně pasoval a přitom chlapa uvnitř neomezoval) a lehký.

Při klasickém misionáři, kdy je žena dole je váha vibrátorku celkem jedno, ale při poloze „na koníčka“ by vibrátor mohl vlivem gravitace vypadávat… Přesně tohle se mi stalo při zkoušení konkurenčního partnerského vibrátoru LELO Tiani 3. Ovšem na We-vibe 4 je gravitace díky jeho lehkosti krátká. Takže můžete klidně řádit, jak se vám zlíbí, vibrátor bude stále na svém míste.

We-vibe 4 v uživatelské recenze

Na to, jak je We-vibe iiii maličký, mě příjemně překvapila síla vibrací. Na ruce mi pěkně vrněl (a to jsem ho měla zapnutý na nejnižší stupeň) a ve mně to probudilo touhu ho s přítelem vyzkoušet =D. i přesto, že jsou vibrace poměrně silné, vibrátorek je opravdu tichý a při milování slyšet není. Ale když budete sami v místnosti bez hluku, může se vám zdát, že je hlučný.

Na výběr máte z šesti vibračních programů (Lov, Medium, Hiah, Pulse, Wave, Echo) a každý mód si můžete upravit pomocí deseti intenzit vibrací, takže na výběr je celkem 60 různých variant. V takovém výběru si každý zaručeně vybere kombinaci, která je pro něj ta nejlepší =).

Navíc čtvrtá verze přináší nový program ECHO VIBE, který umožňuje přepínání mezi motůrky (kdybyste tenhle mód hledali, je šestý od zapnutí). Zní to sice hezky mít možnost vybrat si, jestli budete vrnět uvnitř nebo venku na klitorisu, ale v praxi tenhle rozdíl nepoznáte.

Vibrace vívajbu

Vibrace jsou natolik silné a synchronizované, že ani nevíte, jaký motůrek pracuje. I když je zapnutý jenom jeden, se vibrace přenášejí do celého We-vibu. Na druhém (nezapnutém) konci je stimulace sice menší, ale vzrušení vašeho těla bude tak silné, že to stejně nepocítíte =D.

K přepínání mezi jednotlivými programy slouží maličký ovladač, který padne krásně do ruky. Můžete přepínat i na samotném vibrátoru, ale ve chvíli největší euforie šmátrat mezi těly a hledat tlačítko, abyste zvýšili intenzitu, mi nepřijde moc praktické.

Ovladačem můžete nejenom přepínat programy (pravé a levé tlačítko), zvyšovat intenzitu (horní a dolní tlačítko), a také vypnout a zapnout přístroj. Ovládání je naprosto intuitivní a poradí si s ním každý… a kdyby ne, v balení je i uživatelská příručka, která vám vše objasní =).

V balení vám přijde i elegantní krabička, ve které svého mazlíčka můžete uchovávat. Ovšem důležitější je, že pomocí tohoto pouzdra, můžete We-vibe dobíjet. Dobíjecí kabel má USB koncovku, takže já jsem dobíjela pomocí počítače, ale pokud máte přechodník, můžete jednoduše dobíjet ze sítě.

Nabíjení vibrátoru

Nabíjení vibrátorku trvá papírově 6 hodin – upřímně se přiznám, že jsem dobu nabíjení neměřila, takže musím věřit údajům od výrobce. Stejně tomu je u doby vibrací, uvádějí se 3 hodiny. Mně stačilo, že jsem si We-vibe připojila k počítači, když jsem pracovala a pak ho hodiny a hodiny používala =D.

Jak už jsem psala, We-vibe je vyrobený z lékařského silikonu, proto byste měli používat pouze lubrikační gely na vodní bázi. Díky tomuto materiálu je snadná i údržba. Stačí teplá voda a antibakteriální prostředek.

Je vodotěsný, takže si ho můžete vzít i do koupelny. Já osobně, bych ho brala jenom do sprchy. V napuštěné vaně by to bylo sice pohodlnější, ale jistota je jistota =D. Při koupi máte na výběr ze dvou barev – fialové a růžové. Já měla k dispozici fialovou verzi a byla jsem s ní naprosto spokojená. Barvička byla sice výrazná, ale zároveň decentní.

Aktualizace z 21. 8. 2014: We-Vibe 4 je nově k dostání ve verzi PLUS – lze ho ovládat přes mobilní aplikaci We-Connect app – můžete vytvářet vlastní vibrační kombinace a ovládat hračku nezávisle na jejím umístění.

Aplikaci je možné bezplatně stáhnout z App Storu a Google Play – kromě mandarínštiny, angličtiny a dalších 10 jazyků, je aplikace přístupná i v češtině (jupí). Appka je určená pro telefony s Bluetooth 4.0, iOS 7 a novější, případně Android 4.3 a novější. Touto aplikací posouvá We-Vibe hranice virtuálního sexu na novou úroveň. Nově jsou na trhu i verze nazvané jako App only – ty se dají ovládat jen přes chytrý telefon – v balení není vůbec dodáváno dálkové klasické ovládání.

Stručně o recenzi

Erotická pomůcka: We-Vibe 4
Recenzi napsala: Alenka D.
Testováno: od 27. prosince do .
Výsledek: Nejlepší partnerský vibrátor, který spatřil světlo světa – jen… kdyby nebyl tak drahý.
Užití hračky: Oproti minulým verzím (a konkurenci) má menší tvar, který lépe sedne do klína, měkčí materiál a silnější vibrace. Nemám co vytknout.
Moje hodnocení: 5 z 5 (doporučuji)

Resumé testu We-vibe 4

Asi vám došlo, že jsem ze čtvrté verze vibrátoru naprosto nadšená a až na cenu, která se pohybuje kolem tří a půl tisíců, jsem na něm nenašla jedinou chybičku. Ale ta cena je docela pochopitelná – za kvalitu se prostě platí.

Je praktický, elegantní a ve chvíli, kdy jsem se o něm zmínila kamarádkám, zahlídla jsem jejich závistivé pohledy =). Věřte mi, když řeknu, že si tenhle vibrátorek zamiluje každá žena. Je to prostě dokonalý dárek nejenom pro ženu, ale pro pár celkově… Je to důkaz toho, že do milostného života erotické hračky patří.

Klady

 •  

  6 programů

 •  

  Lékařský silikon

 •  

  Vodotěsný

 •  

  Dálkové ovládání

 •  

  Elegantní design

 •  

  Funkční tvar co příjemně sedne

 •  

  Indukční nabíjení hračky

 •  

  Vlastní obal na přenášení

 •  

  MicroUSB nabíjení nabíječky

Zápory

 •  

  Cena

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU