Další hračka, kterou jsme se vám rozhodli představit, je vibrátor od známé firmy Fun Toys. Testovali jsme pro vás menší ze dvou variant dobíjecích vibrátorů BI se dvěma motorky.

Recenze vibrátoru Miss Bi od německého Fun Factory

Mezi hlavní přednosti Miss BI kupodivu nepatří délka, ale anatomický tvar, který je navržen tak, aby jeho zahnutý hrot při plném zasunutí dráždil váš bod G, a současně vám druhý výčnělek masíroval pysky a okolí klitorisu.

K tomu, abyste dosáhli vrcholu, vám pomáhají dva šikovně umístěné vibrační motorky, které můžete separátně ovládat a korigovat jejich intenzitu a rytmus. V nabídce je 6 různých typů vibrací, mezi kterými můžete libovolně přepínat a i jednotlivé motorky vypínat. Když najdete ideální kombinaci vibrací, váš top program, můžete si ho jednoduše uložit pomocí dlouhého stisku tlačítka Fun. Tento oblíbený program poté kdykoliv vyvoláte pomocí stisku stejného tlačítka.

Jak na tom jsou vibrace?

Vibrace jsou velmi intenzivní a díky různým módu vám nebude trvat dlouho dosáhnout orgasmu. Vibrační programy přechází od pomalých vibrací po extra silné, dvoufázové a vibraci imitující mužské přírazy.

Pokud máte pocit, že se vibrace navzájem ruší, je možné jeden motorek vypnout a zaměřit se buď jen na stimulaci vašeho bodu G, nebo klitorisu. Tak to dělám občas i já, když mám pocit, že vibrace obou motorků nevytváří synergii. Vibrátor samozřejmě můžete použít i pro potěšení vašeho zadečku. Limity se vaší fantazii nekladou:)

Zjistěte kolik stojí Vibrátor Miss Bi
ZJISTIT CENU

Můžete mu dát pořádně zabrat – i ve vodě

Jen pozor na to, vibrátor je vyroben z lékařského silikonu, a tak jej je možné používat pouze s lubrikanty na vodní bázi, jako tomu je u většiny hraček. Hrát si s ním, ale můžete i ve vodě, jelikož je vodotěsný (dle českého prodejce, dle FF je jen 100 % voděodolný). A co vás také nemusí trápit, je jeho výdrž.

Ta je něco okolo půl až hodiny podle toho, jak moc ho budete „ždímat“. Po úplném vybití jen stačí připojit pomocí magnetků a systému Click ´n´ charge a nechat ho nabíjet dokud vám světelná signalizace všech tlačítek neoznámí, že je vibrátor plně dobit. Dobíjení do plna by nemělo trvat více než 8 hodin.

Miss Bi překonalo má očekávání!

Musím říct, že jsem měla od téhle hračky vysoká očekávání. Přeci jen dvojitá stimulace citlivých míst by měla násobit požitek z jízdy. Očekávání byla maximálně splněna, protože se zvládnu udělat i během chvilky a prožít dost intenzivní orgasmus.

Dříve jsem kombinovala i dvě hračky zároveň, s Miss Bi už nemusím. Doporučila bych ho všem, kdo mají rádi komplexní péči intimních míst a chtějí si užít intenzivní zážitek, i těm, kteří velmi těžko dosahují orgasmu, protože s tímhle cukroušem se jim to určitě povede.

Klady

Zápory

Magnetické nabíjení Click 'n' charge Lze použít jen lubrikanty na vodní bázi
Separátní ovládání motorků
Lékařský silikon
6 intenzit vibrací a 6 vibračních rytmů
Vodotěsný
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: