Jak si pánové mohou jednoduše a rychle pomoci s erekcí? Především s její kvalitou a délkou? Přeci erekčními kroužky. Těch jsme testovali v průběhu let vícero a pro dnešního nákupního rádce jsme vybrali 5 nejlepších.

Takových, které mají opravdu smysl si nasadit na penis a které k tvrdší erekci přidají vždy něco navíc. Většinou je to nějaké dráždění – jak už muže, tak jeho partnerky – třeba vibracemi, výstupky, … vždy se něco najde.

Jak jsme vybírali naše nejbolíbenější erekční kroužky na penis?

V základu jsme šli po našich spokojených recenzích a z nich jsme vybrali 5 TOP zástupců těchto specifických hraček pro muže. Vybírali jsme ty kousky, které nás zbytečně neškrtily (ač i to je přínos kroužků, protože zadržují v ztopořeném penisu krev a tedy udržují silnější erekci).

Ale zároveň opravdu jsme si díky nim užili lepší delší sex = a partnerky nám s tímto výběrem samozřejmě pomohly, protože jen ony mohly ocenit další stimulační výstupky a vychytávky těchto kroužků.

Co jsme hodnotili na nejprodávanějších škrtících kroužcích?

 1. materiál (nezávadný, příjemný na omak, jednoduše čistitelný),
 2. funkce (co umí lepšího než konkurenční kusy),
 3. efekt na erekci (jak pomůže pánům se sílou a délkou),
 4. cena (není prioritní, ale je dobré ji zohlednit),
 5. a zábavnost (neboli radost z jejího používání).

Proč věřit našemu žebříčku

Už více jak 7 let testujeme v naší redakci erotické pomůcky – jak pro muže, tak ženy, takže máme k dispozici pohled obou světů. Zakládáme si na naší objektivitě a i díky ní jsme se staly nejdůvěryhodnějším místem, kam chodí lidé pro radu ohledně erotických pomůcek a sexu obecně. Hračky z našich testů jsme měli vždy v rukou, nafotili/natočili je a poté sami na sobě testovali. Tento průvodce je toho důkazem.

Tabulka 5 erekčních pánských kroužků z recenzí pro rok 2021

#FotkaDruhCo umíMateriálRecenzeKde koupit
1.Zemalia PredátorZemalia PredátorPříjemný materiál, vibrace a dráždivé jemné nopky pro partnerku - za nás nejzajímavější kroužek, co jsme kdy testovali.SilikonRecenze
2.Perfect Fit Speed 17Perfect Fit Speed 17U něj oceňujeme perfektní nastavení jeho průměru díky množství oček pro zaháknutí protikusu - sedne tedy každému muži na míru.TPR/PERecenze
3.Durex Kroužek rozkošeDurex Kroužek rozkošeJednoduchý, ale účelný kroužek, který je za nás vstupní branou k erekčním pomůckám - skvěle sedí a pohodlně neškrtí.SilikonRecenze
4.OVO B1 erekční kroužekOVO B1Silnější stisk v kombinaci s vibracemi je zničující kombinace pro oba zůčastněné - muži vibruje penis a ženě při přírazech klitoris.SilikonRecenze
5.Manzzz Rollie škrtící kroužekManzzz RollieDíky výstupku po obvodu kroužku dráždí citlivou mužskou hráz/perineum (oblast mezi varlaty a análem).SilikonRecenze

TOP 5 pomůcek pro pánskou erekci

Zemalia Predátor – recenze

Zemalia je na první pohled designový kousek – čisté linie a netradiční jemné nopky na zesílené straně. Samozřejmě slouží k dráždění poštěváčku partnerky, která dostane ještě nálož vibrací. Materiálově i zpracováním patří za nás ke špičce a za nás je nejzábavnějším kouskem z našich redakčních testů.

Klady

 •  

  Celkový design

 •  

  Snadná údržba

 •  

  Intenzita vibrací

Zápory

 •  

  Příliš citlivý vypínač, během použití můžete přístroj nechtěně vypnout

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Perfect Fit Speed 17 – recenze

Není to nejkrásnější kroužek, ale nabízí perfektní nastavení průměru vašeho penisu a taky samotného sevření pro lepší erekci. Materiálem je TPR a PE – měkké a jednodušší materiály, které ale svou funkci splní. Za nás je to nejpraktičtější kroužek co jsme měli v ruce.

Klady

 •  

  Velikost pro každého

 •  

  Díky správné tloušťce neřeže

 •  

  Příjemný a odolný materiál

 •  

  Snadná údržba

 •  

  Rychle se sundává

 •  

  Variabilní použití

Zápory

 •  

  Chce to vyšší dívčí pro instalaci

 •  

  Cena je zbytečně vysoká

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Durex Kroužek rozkoše – recenze

Velmi příjemné překvapení připravilo Durex – kroužek se dá koupit i v běžných obchodech, takže se dostane k široké veřejnosti. Oceňuji na něm neskutečně příjemný materiál, nejspíše průhledný silikon, který neškrtí, ale zároveň pevně obepne penis u kořene a pomůže s lepší erekcí. Za mě v rámci poměru cena/výkon je to vítěz.

Klady

 •  

  Škrtí decentně

 •  

  Jemný silikon

 •  

  Velmi levný

 •  

  Vypadá dospěle

Zápory

 •  

  Chybí promyšlenější obal

 •  

  Jen pro vodní lubrikanty

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

OVO B1 – recenze

Škrtící kroužky na penis a vibrace k sobě už navždy budou pasovat – ale nebojte se, tohle není ta bzučící a levná srandička z drogerie, tohle je solidní nástroj na orgasmy. Materiálově se jedná o jemný silikon, který je doplněný i silnou vibrační patronu. Ta přesně při přírazech dopadne na klitoris partnery = věřte, že vás bude milovat. A samozřejmě vibrace z kroužku se přenášejí i na penis samotný, takže si taky užijete vrnivé dráždění.

Klady

 •  

  Silikonový materiál

 •  

  Příjemná pružnost

 •  

  Tiché vibrace

 •  

  Decentní (až luxusní) design

Zápory

 •  

  Nemá obal na uložení

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Manzzz Rollie – recenze

Pánové mají na těle hodně erotogenních zón, ale málokdy se jim věnují. Třeba právě perineum, neboli hrát je jedna z nich. Tato citlivá oblast pokožky mezi varlaty a konečníkem je skvělá pro hlazení, dráždění, vibrování, …

Rollie škrtící kroužek pro erekci mužů přesně s tím pomůže. Po nasazení na kořen penisu dráždí jeho výstupek právě citlivou hráz a při každém přírazu po ní decentně klouže. Dokud to nezkusíte na sobě, tak to neoceníte, ale za výslední efekt dáme ruku do ohně.

Klady

 •  

  Lékařský silikon

 •  

  Dráždění hráze

 •  

  Citelný stisk šourku a penisu

Zápory

 •  

  Horší nasazování

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Efekt kroužků na pánskou erekci

Erekční kroužky jsou už pradávna pomocníci mnoha mužů – dříve se dělaly jen z pevných materiálů, nejčastěji klů, kostí, později z bronzu, železa, … Až moderní technologie umožnily vyrobit příjemnější a lépe padnoucí kroužky, které umí decentně zaškrtit penis a díky tomu v něm udržet déle plné prokrvení. A tím samozřejmě pozitivně ovlivnit pevnost a délku erekce a samotného sexu.

Z čeho se vlastně vyrábějí?

V moderním světě se pro tyto ryze pánské pomůcky používají především gelové materiály, TPE/TPR, silikon pro ty měkčí varianty a poté nerezová ocel pro ty pevné a neupravitelné průměrově. Každému muži sedne jiný materiál, někdo miluje vzhled a pocit nasazené chladné oceli, pro někoho je to zase až moc striktní a nepřizpůsobitelný tlak na penis, …

My osobně v redakci máme rádi středně pevné až měkčí kroužky, které svůj účel splní, ale jejich nošení (ač jen po dobu sexu) je pohodlné a příjemné. Plus si rádi vybíráme kroužky, které mají něco navíc – zpravidla další dráždicí efekt.

Ať už na:

 • ženu – výstupky na klitoris, vibrace, pulzy, …
 • muže – výstupky pro hráz, varlata, vícero zaškrcení penisu, …

Kombinované dráždění pro muže

Právě díky pružnějším materiálům je možné vytvářet i dříve nemožné složené kroužky – ty se skládají třeba z 3 propojených kruhů – jeden pod varlata až na kořen, druhý před varlata a třetí na samotný penis = více zaškrcení = více vjemů a více dráždění.

Případně se škrtící kroužky kombinují například s análním kolíkem/korálky či dalšími pomůckami. Zde už je pole pro experimentování otevřené a v podstatě co si vymyslíte, to už nejspíše někdo otestovat a vyrobil a dokonce dodal na Český trh.

Takže zaškrcení vpřed! A užijte si námi otestované a doporučené pánské „intimní“ kroužky.