Jak si pánové mohou jednoduše a rychle pomoci s erekcí? Především s její kvalitou a délkou? Přeci erekčními kroužky. Těch jsme testovali v průběhu let vícero a pro dnešního nákupního rádce jsme vybrali 5 nejlepších.

Takových, které mají opravdu smysl si nasadit na penis a které k tvrdší erekci přidají vždy něco navíc. Většinou je to nějaké dráždění – jak už muže, tak jeho partnerky – třeba vibracemi, výstupky, … vždy se něco najde.

Jak jsme vybírali naše nejbolíbenější erekční kroužky na penis?

V základu jsme šli po našich spokojených recenzích a z nich jsme vybrali 5 TOP zástupců těchto specifických hraček pro muže. Vybírali jsme ty kousky, které nás zbytečně neškrtily (ač i to je přínos kroužků, protože zadržují v ztopořeném penisu krev a tedy udržují silnější erekci).

Ale zároveň opravdu jsme si díky nim užili lepší delší sex = a partnerky nám s tímto výběrem samozřejmě pomohly, protože jen ony mohly ocenit další stimulační výstupky a vychytávky těchto kroužků.

Kroužky v redakčním podcastu od Aly a Petra:

Co jsme hodnotili na nejprodávanějších škrtících kroužcích?

  1. materiál (nezávadný, příjemný na omak, jednoduše čistitelný),
  2. funkce (co umí lepšího než konkurenční kusy),
  3. efekt na erekci (jak pomůže pánům se sílou a délkou),
  4. cena (není prioritní, ale je dobré ji zohlednit),
  5. a zábavnost (neboli radost z jejího používání).

Proč věřit našemu žebříčku

Už více jak 7 let testujeme v naší redakci erotické pomůcky – jak pro muže, tak ženy, takže máme k dispozici pohled obou světů. Zakládáme si na naší objektivitě a i díky ní jsme se staly nejdůvěryhodnějším místem, kam chodí lidé pro radu ohledně erotických pomůcek a sexu obecně. Hračky z našich testů jsme měli vždy v rukou, nafotili/natočili je a poté sami na sobě testovali. Tento průvodce je toho důkazem.

Tabulka 5 erekčních pánských kroužků z recenzí pro rok 2024

#FotkaDruhCo umíMateriálRecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
2.Fun Factory NOS erekční kroužekFun Factory NOSSilnější stisk v kombinaci s vibracemi je zničující kombinace pro oba zůčastněné – muži vibruje penis a ženě při přírazech klitoris.SilikonRecenze1800 Kč
2.Zemalia PredátorZemalia PredátorPříjemný materiál, vibrace a dráždivé jemné nopky pro partnerku – za nás nejzajímavější kroužek, co jsme kdy testovali.SilikonRecenze500 Kč
3.Perfect Fit Speed 17Perfect Fit Speed 17U něj oceňujeme perfektní nastavení jeho průměru díky množství oček pro zaháknutí protikusu – sedne tedy každému muži na míru.TPR/PERecenze400 Kč
4.Durex Kroužek rozkošeDurex Kroužek rozkošeJednoduchý, ale účelný kroužek, který je za nás vstupní branou k erekčním pomůckám – skvěle sedí a pohodlně neškrtí.SilikonRecenze200 Kč
5.Manzzz Rollie škrtící kroužekManzzz RollieDíky výstupku po obvodu kroužku dráždí citlivou mužskou hráz/perineum (oblast mezi varlaty a análem).SilikonRecenze400 Kč

TOP 5 pomůcek pro pánskou erekci

Zemalia Predátor – recenze

Zemalia je na první pohled designový kousek – čisté linie a netradiční jemné nopky na zesílené straně. Samozřejmě slouží k dráždění poštěváčku partnerky, která dostane ještě nálož vibrací. Materiálově i zpracováním patří za nás ke špičce a za nás je nejzábavnějším kouskem z našich redakčních testů.

Klady

Zápory

Celkový design Příliš citlivý vypínač, během použití můžete přístroj nechtěně vypnout
Snadná údržba
Intenzita vibrací
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Perfect Fit Speed 17 – recenze

Není to nejkrásnější kroužek, ale nabízí perfektní nastavení průměru vašeho penisu a taky samotného sevření pro lepší erekci. Materiálem je TPR a PE – měkké a jednodušší materiály, které ale svou funkci splní. Za nás je to nejpraktičtější kroužek co jsme měli v ruce.

Klady

Zápory

Velikost pro každého Chce to vyšší dívčí pro instalaci
Díky správné tloušťce neřeže Cena je zbytečně vysoká
Příjemný a odolný materiál
Snadná údržba
Rychle se sundává
Variabilní použití
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Durex Kroužek rozkoše – recenze

Velmi příjemné překvapení připravilo Durex – kroužek se dá koupit i v běžných obchodech, takže se dostane k široké veřejnosti. Oceňuji na něm neskutečně příjemný materiál, nejspíše průhledný silikon, který neškrtí, ale zároveň pevně obepne penis u kořene a pomůže s lepší erekcí. Za mě v rámci poměru cena/výkon je to vítěz.

Klady

Zápory

Škrtí decentně Chybí promyšlenější obal
Jemný silikon Jen pro vodní lubrikanty
Velmi levný
Vypadá dospěle
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Fun Factory NOS – recenze

Škrtící kroužky na penis a vibrace k sobě už navždy budou pasovat – ale nebojte se, tohle není ta bzučící a levná srandička z drogerie, tohle je solidní nástroj na orgasmy. Materiálově se jedná o jemný silikon s výstupky (možná až rohy), který je doplněný i silný vibrační motorek. Ta přesně při přírazech dopadne na klitoris partnery = věřte, že vás bude milovat. A samozřejmě vibrace z kroužku se přenášejí i na penis samotný, takže si taky užijete vrnivé dráždění.

Klady

Zápory

Anatomické tvarování Složitější ovládání, když je hračka v akci
Snadná manipulace
Speciální vibrační mód (tzv. flirt mode)
Vodotěsný
Cestovní zámek
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Manzzz Rollie – recenze

Pánové mají na těle hodně erotogenních zón, ale málokdy se jim věnují. Třeba právě perineum, neboli hrát je jedna z nich. Tato citlivá oblast pokožky mezi varlaty a konečníkem je skvělá pro hlazení, dráždění, vibrování, …

Rollie škrtící kroužek pro erekci mužů přesně s tím pomůže. Po nasazení na kořen penisu dráždí jeho výstupek právě citlivou hráz a při každém přírazu po ní decentně klouže. Dokud to nezkusíte na sobě, tak to neoceníte, ale za výslední efekt dáme ruku do ohně.

Klady

Zápory

Lékařský silikon Horší nasazování
Dráždění hráze
Citelný stisk šourku a penisu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Efekt kroužků na pánskou erekci

Erekční kroužky jsou už pradávna pomocníci mnoha mužů – dříve se dělaly jen z pevných materiálů, nejčastěji klů, kostí, později z bronzu, železa, … Až moderní technologie umožnily vyrobit příjemnější a lépe padnoucí kroužky, které umí decentně zaškrtit penis a díky tomu v něm udržet déle plné prokrvení. A tím samozřejmě pozitivně ovlivnit pevnost a délku erekce a samotného sexu.

Z čeho se vlastně vyrábějí?

V moderním světě se pro tyto ryze pánské pomůcky používají především gelové materiály, TPE/TPR, silikon pro ty měkčí varianty a poté nerezová ocel pro ty pevné a neupravitelné průměrově. Každému muži sedne jiný materiál, někdo miluje vzhled a pocit nasazené chladné oceli, pro někoho je to zase až moc striktní a nepřizpůsobitelný tlak na penis, …

My osobně v redakci máme rádi středně pevné až měkčí kroužky, které svůj účel splní, ale jejich nošení (ač jen po dobu sexu) je pohodlné a příjemné. Plus si rádi vybíráme kroužky, které mají něco navíc – zpravidla další dráždicí efekt.

Ať už na:

  • ženu – výstupky na klitoris, vibrace, pulzy, …
  • muže – výstupky pro hráz, varlata, vícero zaškrcení penisu, …

Kombinované dráždění pro muže

Právě díky pružnějším materiálům je možné vytvářet i dříve nemožné složené kroužky – ty se skládají třeba z 3 propojených kruhů – jeden pod varlata až na kořen, druhý před varlata a třetí na samotný penis = více zaškrcení = více vjemů a více dráždění.

Případně se škrtící kroužky kombinují například s análním kolíkem/korálky či dalšími pomůckami. Zde už je pole pro experimentování otevřené a v podstatě co si vymyslíte, to už nejspíše někdo otestovat a vyrobil a dokonce dodal na Český trh.

Takže zaškrcení vpřed! A užijte si námi otestované a doporučené pánské „intimní“ kroužky.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 17 názorů

Ahoj, koupil jsem erekci kroužek před lety ten gelový ale připadá mě to že dost škrtí, takže moje otázka je: jak správně vybrat erekcni kroužek?

Díky

Zdravím, jasně – ten gelový v čase se může zhoršovat kvalitativně, paradoxně typicky i pevnostně, že by se mohl utrhnout, jak materiál pracuje a degraduje na světle a vzduchu. A jestli vás škrtí moc, tak nemáte správnou velikost.

Důležité vědět svůj průměr při plné erekci = tedy ne, že pomalu, unaveně napůl stojí, ale v té plné naběhlé jako za mlada = v takové, kde vás má právě podržet, ale zároveň neškrtit = na to doporučuji určitě krejčovský metr. A změřit průměr.

Gel bude materiálově přizpůsobitelnější, ale také méně kvalitní a zdravotně třeba i závadný, silikon je ideální, ale je tužší, takže musíte trefit lépe ten průměr, ocelové jsou top – vizuálně i funkcí, ale ten musíte mít opravdu super perfektně sednoucí.

Nebo = hybridní kousek, který má nastavitelný průměr – mrkněte výše, tam jich je pár uvedených a ty jsou zajímavé v tom, že si můžete sám navolit jaký tlak vám dělá = i jsou samozřejmě oblíbené (máme ted v recenzích u testera Vitality Rings od Sexy Elephanta aka Růžového slona) = sady = takže více průměru v 1 balení.

Aha oni jsou i gelové kroužky, to jsem nevěděl. Díky. Jsem zkoušel kroužek dat až za varlata je to zajímaví pocit hlavně při orgasmu to až budu mít ženu tak to zkusím zkoušel jsem to s umělou vagínou. A připadá mi že je větší penis při použití kroužku a citlivější

Ale do kovového kroužku bych asi nesel

Ano – to je efekt toho zaškrcení = proto se nosí pro sex = větší citlivost je díky většímu prokrvení. Takže máte správný kousek. Ale je to na pár minut, či 10 minut sexování, pozor jak moc škrtí. Ten kovový musí perfektně sednout průměrově, ale to můžete poznat už u těch stávajících kousků, co máte, jaký máte průměr – počítejte, ale že ho musíte nasadit, když je plná erekce = abyste neměl menší průměr, nasadil ho před erekcí a pak se zaškrtil kompletně. To je opravdu zdravotní problém, takže na to prosím pozor.

A ty erekcni krouzky jsou lepší které nebo jak se vybírají ty kovové? Ty vypadaji hodne zajimave, ale mam respekt

Ty kovové vám musí perfektně průměrově sednout, takže na to pozor = musíte si dobře změřit průměr penisu při erekci, aby vám sednul, ale zase neklouzal = a naopak zase přehnaně neškrtil, kdybyste si ho nasadil v ochablém stavu. Pro začátek bych doporučil spíše silikonové kousky = přizpůsobí se a aspoň si vyzkoušíte jaký to je pro vás pocit. Mělo by to být pocitově, jakobyste si spojil prsty 1 roky do písmene O a držel si penis u kořene (takže za varlaty). Takový stisk si můžete pevněji zařídit právě kroužky, které vás pak podrží.

Plus tu jsou ještě funkce vibrací = ty neoceníte spíše ani vy jako muž, ač se vibrace také na penis přenáší ale primárně žena při přírazech = při správné poloze výstupek s vibracemi doléhá na její klitoris = lepší dráždění a potenciálně i rychlejší orgasmus. Ale to už záleží na ženě, její citlivosti, vaší šikovnosti, …

Aha tak to jo, díky za odpověď. Ten silikonovej mě taky dost škrtí. Tak radši kovový kupovat nebudu – to radši zkusím jinou hračku.

Musel byste si ho dobře změřit, dá se to samozřejmě, ale chce to určitou citlivost a odhad. Tam u ocelového je výhoda té pevnosti = výhoda i nevýhoda. Nepustí vás nikam, takže když perfektně sedne, tak i při větším vzrušení (takže větším prokrvení), vás stále pevně drží. Ale musí prostě sedět. Ty pružné kousky jsou mnohem univerzálnější.

Vysvětlíte mi hlavní účel zaškrcujících pásků a jak je správně používat? Děkuji za odpověď.
Jsem prostě začátečník…

Ahoj Martine, hlavním účelem erekčních kroužků je zlepšení a prodloužení erekce tím, že se omezí průtok krve zpět z penisu. Erekční kroužky se nasazují na základnu penisu a v některých případech i kolem varlat. Doporučuje se nasadit kroužek, když je penis z poloviny až tři čtvrtiny ztopořený. Při správném použití by kroužek neměl způsobovat nepohodlí nebo bolest. Děkuji za váš dotaz.

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi klasickým erekčním kroužkem a vibračním erekčním kroužkem? Děkuji za vysvětlení.

Dobrý den Jane, klasický erekční kroužek je jednoduchý kroužek bez vibračních funkcí, který se nasazuje na základnu penisu pro zlepšení a prodloužení erekce. Vibrační erekční kroužek má navíc malý vibrační modul, který poskytuje stimulaci pro oba partnery během pohlavního styku. Vibrační kroužky mohou mít různé rychlosti a vzory vibrací, které zvyšují sexuální zážitek.

Zdravím, jaké materiály se používají pro výrobu erekčních kroužků a který materiál je nejbezpečnější? Děkuji za informace.

Zdravím Tomáši, erekční kroužky se vyrábějí z různých materiálů, jako jsou silikon, kaučuk, TPE/TPR nebo kov. Z těchto materiálů je silikon nejbezpečnější, jelikož je hypoalergenní, neobsahuje ftaláty a je snadno čistitelný. Silikon je také měkký a pružný, což zajišťuje pohodlné nošení a snadné nasazení.

Jak dlouho mohu mít kroužík nasazený a co by se stalo, kdybych ho měl na sobě déle než je doporučeno?

Ahoj Vojtěchu, doporučuje se mít ho nasazený maximálně 20-30 minut. Pokud ho necháte nasazený déle, může to vést k omezení krevního oběhu, což může způsobit nepříjemné pocity, otoky, nebo dokonce trvalé poškození tkání penisu. Pokud pocítíte bolest nebo nepohodlí, okamžitě kroužek sundejte.

Dobrý den, jaký je nejlepší způsob čištění a údržby erekčních kroužků, aby vydržely co nejdéle? Děkuji za tipy.

Dobrý den Pavle, nejlepší způsob čištění erekčních kroužků závisí na materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Pro silikonové a TPE/TPR kroužky stačí teplá voda a jemné mýdlo. Po umytí nechte kroužek uschnout na vzduchu a skladujte ho v suchém a temném prostředí. Pro kovové kroužky můžete použít teplou vodu a jemné mýdlo nebo speciální čistič pro kovové erotické pomůcky. Stejně jako u ostatních materiálů, po umytí nechte kroužek uschnout a skladujte ho v suchém a temném prostředí.

Ahoj, je možné použít erekční kroužek společně s kondomem? Předem děkuji za odpověď.

Ahoj Filipe, ano, erekční kroužky lze použít společně s kondomem. Nejprve nasadte kondom na penis a poté nasadte erekční kroužek na základnu penisu. Ujistěte se, že kroužek nezpůsobuje poškození kondomu a že oba jsou správně nasazeny pro bezpečný a příjemný sexuální zážitek.

Dobrý den, existují i erekční kroužky pro stimulaci prostaty nebo anální stimulaci? Děkuji za informace.

Dobrý den Jiří, ano, existují erekční kroužky, které mají navíc přídavné funkce pro stimulaci prostaty nebo anální stimulaci. Tyto kroužky mohou mít například prodloužení s análním výstupkem nebo speciální tvar pro stimulaci prostaty. Při výběru takového kroužku se ujistěte, že je vyroben z bezpečného materiálu a že je vhodný pro váš účel. Děkuji za váš dotaz.

Zdravím, jak si mohu vybrat správnou velikost erekčního kroužku? Jakým způsobem bych měl změřit obvod svého penisu? Děkuji za radu.

Zdravím Lukáši,

při výběru správné velikosti erekčního kroužku je důležité změřit obvod svého penisu, když je ztopořený.

Můžete použít krejčovský metr nebo kus provázku, který poté změříte pomocí pravítka.

Obvod změřte na základně penisu, kde bude kroužek nasazen.

Poté si vyberte kroužek, který má vnitřní průměr o něco menší než váš obvod, aby byl dostatečně pevný, ale zároveň pohodlný. Některé kroužky jsou pružné, což usnadňuje výběr správné velikosti.

Dobrý den, mohou škrtící kroužky pomoci i při problémech s předčasnou ejakulací? Děkuji za odpověď.

Dobrý den Davide,

kroužky mohou v některých případech pomoci s problémy s předčasnou ejakulací tím, že zpomalují průtok krve z penisu a tím prodlužují dobu erekce.

V kombinaci s dalšími metodami, jako je trénink zadržení ejakulace nebo použití speciálních kondomů s ejakulaci zdržujícím účinkem, může být použití erekčního kroužku účinnou strategií. Děkuji za váš dotaz.

Ahoj, mohu erekční kroužek použít i během masturbace? Jaké jsou výhody a nevýhody tohoto použití? Děkuji za odpověď.

Ahoj Radku, ano, škrticí kroužky lze použít i během masturbace. Výhodou tohoto použití je zlepšená a prodloužená erekce, která může zvýššit sexuální potěšení. Někteří muži také uvádějí, že nošení kroužku během masturbace zvyšuje intenzitu orgasmu. Nevýhodou může být, že kroužek může být v některých případech nepohodlný nebo těsný, pokud není správně zvolena velikost. Stejně jako při použití během pohlavního styku, i při masturbaci platí, že byste neměli mít kroužek nasazený déle než 20-30 minut. Děkuji za váš dotaz.

Dobrý den, mohu použít lubrikační gel společně s erekčním kroužkem? Existují nějaká omezení, která bych měl mít na paměti? Děkuji za informace.

Dobrý den Roberte, zvlhčující gel můžete opravdu použít společně s kroužkem. Pokud máte kroužek vyrobený ze silikonu, ujistěte se, že používáte vodou ředitelný lubrikační gel, protože silikonový gel může poškodit silikonové erotické pomůcky. U ostatních materiálů, jako jsou kaučuk, TPE/TPR nebo kov, můžete použít jak vodou ředitelný, tak silikonový lubrikační gel. Děkuji za váš dotaz.

Ahoj, existují nějaká zdravotní rizika spojená s používáním erekčních kroužků? Děkuji za odpověď.

Ahoj Tomáši, pokud je používáte správně a dodržujete doporučenou dobu nošení (maximálně 20-30 minut), zdravotní rizika jsou minimální. Nicméně, pokud necháte kroužek nasazený déle než je doporučeno, může to vést k omezení krevního oběhu, otokům nebo trvalému poškození tkání penisu.

Pokud pocítíte bolest nebo nepohodlí během používání kroužku, okamžitě ho sundejte. Ujistěte se také, že používáte kroužek vyrobený z bezpečných materiálů a že je správně čistěný a udržován.

Dobrý den, nikde na internetu nemohu najít, jak dlouho je bezpečné používat kroužek na zúžení penisu, nemohl byste mi náhodou na tuto otázku odpovědět?

Hezký den, typicky jde o pevnost a místo zaškrcení, neboli nelze všeobecně odpovědět, protože každý typ kroužku se bude díky materiálu, tvaru a průměru chovat jinak. Typicky se ale bude jednat o stavy, které jsou nositeli ještě příjemné, neboli nesmí docházet k výrazným změnám barvy penisu, či bolestem. Určitě je to situace, při které je důležité „méně“, než „více“.

Erotická povídka pro čtenáře – Vibrační kroužek na jedno použití

Máme před sebou další volný víkend a předpověď počasí je mizerná. Stále prší, je zima a někde dokonce i sněží. Nejvyšší čas, nechat naši novou Sexy hračkářku, aby se s Vámi podělila o své zážitky z testování nových hraček. No a jak je patrné níže, tak jí zima rozhodně nebyla….

Vybrala jsem si pro Vás – a i mě to velice zaujalo – vibrační kroužek na jedno použití. Vzhledově vypadá moc luxusně. Fialková barvička i elegantní tvar. Už se nemůžu dočkat až ten kroužek s Petrem večer, jen co se vrátí z práce, rozvibrujeme.

Oblékla jsem si sexy noční košilku a čekala jsem připravená v ložnici i s kroužkem. Hned, co jsem uslyšela dveře, volala jsem na Petra, že se na něj už těším.

Jen co se otevřely dveře do ložnice Petr už se pomalu svléká, jako kdyby věděl, co ho čeká. Já držím v ruce kroužek a začnu Petra líbat a pomáhám mu se svlíkáním…

Chutě máme oba veliké, jsme nažhavení na pořádné milování. Sedím na posteli a Petr stojí naproti mně, takže ho mohu pohodlně líbat na břiše a postupně jít níž a níž. Jeho ztopořený penis už je nedočkavý na mojí pusinku. Začnu penis olizovat shora dolů a cítím, jak je Petr nadržený.

V ruce pořád držím kroužek a teď je ta pravá chvíle ho zapnout. Příjemně mi vibruje v dlani. Nasliním ještě jednou Petrova macka a natáhnu na něj fialový kroužek. V Petrových očích vidím, jak je mu to příjemné a celý nedočkavý vyčkává, co provedu.

Povalím ho na postel a přemýšlím, co bude dál. Jsem celá natěšená jaké to bude. Petrovi ručičky mě příjemně masírují bradavky a já pomalu nasedám na jeho penis a nechávám se unést tím, jak kroužek příjemně vibruje a chvění se rozlévá do celého těla.

Petr mě chytí oběma rukama silně za zadek, stiskne a plácne mě. Já pomalu přirážím a vychutnávám si tu slast. Po chvíli přirážím víc a víc je to úžasný…vzdycháme tak nahlas, že rušíme sousedy. Postel vrže a div se nerozpadne.

Moje vibrující mušlička je úplně vlhká a to jsme nemuseli použít ani lubrikant. Petr mě odstrčí a otočí na čtyři. Já na něj vyšpulím zadeček a Petr mi přes něj přejede svým vibrujícím penisem. Roztáhne mi pořádně nožky a strčí mi ho do té mé vlhké dírky.

Bože, to je slast. Ta vibrace je tak silná, projíždí celým rozžhaveným tělem. Tak malý kroužek a co dovede! Petr pořádně přiráží a já jsem blahem bez sebe. Už to dlouho nevydržím, ale i Petr hlásí, že taky bude…

A najednou to cítím. pořádný příraz a je to všechno ve mě. Jsme oba zpocení a kroužek stále vibruje. To bylo něco. Už se těšíme co dalšího otestujeme….

Spolupracujeme: