V prvním díle naší trojité recenze škrtících kroužků na penis jsme měli jednoho vibračního kandidáta – ToyJoy Taurus. Dnes máme na recenzování jiný typ kroužku. Bez vibrací, ale s výstupkem na dráždění hráze.

Škrtící kroužek Rollie na videu

Manzzz Rollie je vyroben z prvotřídního lékařského silikonu. Má tedy jemný povrch, lehce se čistí, těžko se trhá a dlouho vydrží. Kroužek se navléká přes varlata (viz fotky v okolí článku), takže zaškrcuje nejenom samotný penis.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Silikon je tužší materiál (i když je použit v malém množství jako zde), ale malé roztáhnutí si můžete dovolit. Síla stisku penisu záleží samozřejmě na vaší velikosti. Za sebe můžu říci, že oceňuji příjemný tlak na penis a šourek – kroužek nijak neškrtil, ale cítil jsem citelné stisknutí.

Zjistěte kolik stojí erekční kroužek Rollie
ZJISTIT CENU

Pár čísel:

  • Průměr minimální 4,3 cm
  • Průměr maximální 9 cm
  • Délka výstupku: 4,6 cm
  • Průměr výstupku: 1,5 cm

Část s dráždicím výstupkem je zesílená, aby nedošlo k odtrhnutí. Při správném nasazení míří tento výstupek na perineum (hráz) – prostor mezi varlaty a análem. Pro mnoho mužů je velmi příjemná masáž právě na hrázi. Výstupek má zesílenou hlavičku. Vypadá jako maličký černý penis s žaludem.

Tlak výčnělku je poměrně silný, takže ho při sexu rozhodně ucítíte. Bude se lehce pohybovat tam a zpět dle vašich přírazů.

Jako nevýhodu vidím horší nasazování – poprvé to bude celkem pranice (i s pomocí partnerky). Silikon má sice mnoho výhod, ale je také tužší, takže nasadit ho na penis až za šourek není žádná sranda.

Odvděčí se vám ale příjemným stiskem penisu a dráždění hráze. Škoda, že výstupek není delší – mohl by třeba dráždit rovnou anus.

Klady

Zápory

Lékařský silikon Horší nasazování
Dráždění hráze
Citelný stisk šourku a penisu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: