Škrtící kroužky moc v oblibě nemám – moc škrtí (kdo by to byl do nich řekl, že?) a efektu jsem z nich moc taky nedostal. Více mě baví, když stisk penisu/varlat je jen jedna z jeho funkcí a dráždí mě na více místech. Takže takové sdružené hračky si raději otestuji sám, než abych je dal v redakci ostatním.

Tentokrát tu mám škrtící kroužek Ball Cinch s 5 análními kuličkami z čistého silikonu, který se prodává pod značkou Pipedream. Jednoduché balení vás neurazí, uvnitř je jen kroužek (a jestli se nepletu – je to možné – i trochu lubrikantu a čističe hraček).

Jak jsem si tenhle kousek užil poprvé?

Při dominantě/submisivních hrátkách s mojí partnerkou. Já jsem byl ten dole a ona v korzetu po mně chtěla s bičíkem v ruce, ať si ho zavedu sám. Trochu gelu stačilo a už byla kulička po kuličce hlouběji ve mně. Na zadek jsem stejně dostal, protože jsem si zavedl jen kuličky, ale v tom okamžiku jsem si neuvědomil, že po mě chtěla i navlečení očka na kořen penisu.

Takže po trestu bičíkem jsem si kuličky poníženě vyndal. A musel jsem silou roztáhnout očko pro penis (silikon kroužku je docela silný), nasadit a až pak zase pod dohledem bičíku zasunout zpět… Trvalo mi to déle, než Paní akceptovala, takže jsem zase schytal ránu. Jau ta sedla!

Zjistěte kolik stojí Ball Cinch
ZJISTIT CENU

Stále uvnitř dráždí…

Při sexu později (když jsem splnil všechna přání Paní a odměnila mě svázáním do kozelce a jejím rajtováním na mě), mě kroužek dost držel pod parou. Je na můj přecitlivělý vkus dost silný a v kombinaci s kuličkami ve mně i citelný. Kuličky při jednotlivých přisednutích/přírazech (záleží na pozici) ve vás jemně jezdí a to vás v klidu už vůbec nenechá.

Co bych na něm změnil?

Za mě bych volil delší spojnici mezi kroužkem a kuličkami a také citelně větší průměr. Takto jsou ideální pro začátečníka – ty s lubrikantem dostanete jen to „klouzne“. Ale na takový průměr si zvyknete hned a chcete „víc“ být vyplnění. Kór když ty kuličky při hrátkách lehce kloužou sem a tam.

A taky by se více zajistilo, že nevyjedou při malém sevření prdelky samy ven. I to se stalo – a ač jsem za to jasně nemohl, tak jsem to stejně schytal – jak jinak ten den, než bičíkem přes zadek a trochu i přes koule, protože jsem špatně vystrčil prdelku na všech 4.

Klady

Zápory

Jemný matný silikon Menší průměr kuliček, co mohou vyklouznout
Síla očka pro kořen Síla očka (je to subjektivní klad i zápor)
Dvojí dráždění
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: