Asi poprvé řeknu o testované hračce, že jsem si ji neužil. Anální hrátky mám rád, ale tento kolík mi prostě nedělal nic. Ale více v následujícím textu.

Balení a zpracování kolíku se škrtícím kroužkem

Balení je standardní, diskrétní. Asi netřeba se sáhodlouze rozepisovat. V krabičce je kromě samotného kolíku návod, který, světe drž se, obsahuje pouze info o hygienickém zacházení a čištění.

Samotný kolík je však na omak velice příjemný a vůbec nezapáchá. Troufám si říci, že je až sametový. Nikde na něm nejsou vidět žádné spoje, nebo zbytky odlitku, takže se nemusíte bát poranění, když bude ve vás.
Na délku má kolík cca 10 cm. V nejširším bodě asi 4 cm. Kroužek pak má průměr cca 4 cm.

Použití

Jak na to. Prvním krokem je navlečení kroužku na penis a přes varlata, aby byla tzv. podvázaná. To byl u mě trochu problém, protože jsem kroužek musel roztáhnout o víc jak centimetr v průměru a bál jsem se, že ho roztrhnu. Nicméně následné zaškrcení nebylo nepříjemné.

Zjistěte kolik stojí kolík s škrtícím kroužkem
ZJISTIT CENU

Horší pak pro mě bylo zavedení kolíku. Šířka byla pro mou dírku docela velká a trvalo mi delší dobu, než jsem si kolík dokázal do sebe zavést. Lubrikace je nutná – doporučuji gely na vodní bázi, protože je to silikonový kolík. Kolík má matný povrch, takže nebude potřeba tolik gelu.

Kolík drží dobře, nevypadává a je v podstatě velice diskrétní. To na něm hodně oceňuji, že je po zavedení velmi nenápadný a rozhodně ho nikdo na veřejnosti neodhalí. Takže vy si budete moci užívat slastné dráždění zevnitř.

VIDEO z rozbalování v redakci

Suma sumárum

A teď mé osobní dojmy. Tahle hračka rozhodně není pro mě. A to ne proto, že by byla široká nebo těsná. Ale proto, že mi nic nedělala. Jedinou rozkoš jsem pociťoval při zavádění a vytahování ze sebe.

Upozorňuji ale, že to není vada hračky. Jen potřebuju pro stimulaci prostaty vibrace nebo dívčí prsty. Tato statická poloha mi zkrátka nic nedělá. Věřím ale, že se najdou muži, kteří ji ocení.

Klady

Zápory

Snadná manipulace Absence čehokoliv pohyblivého – žádné otřesy, vibrace, pohyb
Pevnost kroužku
Nezapáchá
Povrch – silikon je velice příjemný
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: