Rád se stavím novým výzvám a zkouším netradiční věci, praktiky a tak dále. Takže ve chvíli, kdy jsem si měl vybrat z dalších hraček na testování, byl pro mě tento neobvyklý „škrtič“ jasná volba.

Co je na něm tak zvláštního? Jsou to 4 kroužky v jednom. Ten největší si nasadíte za koule, ten menší na penis před koule, a skrz ty dva nejmenší prostrčíte každým jedno varle. Jednoduché, říkáte si? No uvidíme…

Materiál a rozměry

Celý „postroj“ (tohle bych už kroužkem nenazýval) je vyroben z měkkého a příjemného silikonu, avšak jsou pružné, takže se nejedná o klasicky „tvrdé“ silikonové kroužky. Kroužky mají průměry 5 cm, 3,75 cm a 3,25 cm. Co vím, tak se vyrábí pouze v černém provedení.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Použití

No a jak to celé funguje? Nejdříve nasadíte ten největší, což je v pohodě. Roztáhnout velký kroužek a posadit ho za koule zvládne každý. Pak vezmete ten střední a provlíknete jím penis. To je taky v klidu. A pak přichází ta největší sranda.

A sice protáhnout každou kouli jedním z nejmenších kroužků. Ze začátku to byl trochu problém, musel jsem vychytat grif, abych kroužek nasadil, a zároveň si u toho neudělal v pytli hemenex… Obzvláště ti obdaření větším rozměrem s tím budou mít trochu problém, ale po pár nasazení už to půjde téměř samo.

A výsledek?

Všude vše zaškrcené, příjemně citlivé a tvrdé jako kámen. Avšak pokud jste větších rozměrů, tak pro vás může být kroužek po chvíli nepříjemný… Ale co, je to přeci „Bondage kroužek“, ne?;)

Klady

Zápory

Matný silikon Horší nasazování
Nestandardní / neokoukané Pro obdařené nevhodný na dlouhodobé použití
Drží silnou erekci
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Erekční kroužek s několika kroužky navíc – uživatelská recenze

Navíc? Ale vůbec ne. Využijete je všechny. Nadzvedávají a oddělují.

Erekční kroužky jsem znal už dřív. Nikdy jsem je ovšem nevyužíval tolik jako po získání tohoto. Ten od firmy California Exotics je v jedné věci stejný: pomáhá udržet erekci. Tím ale shodné vlastnosti končí. Kroužek přišel ve vcelku malé krabičce, ve které byl zabalen v igelitu, aby nepřišel s ničím do styku.

Je vyroben ze silikonu, který vypadá jako by byl sametový. Tedy, kroužek. Ono to není příliš přesné. Ony ty kroužky jsou vlastně čtyři. Dva větší a dva menší. Spojené do jednoho celku ve tvaru písmene Y.

První nasazení

Při prvním nasazování jsem si chvíli připadal jako inženýr. Vymyslet, který kroužek kam patří a jak je poskládat, aby fungovaly… vzal jsem si na pomoc krabičku, na které je vše vyobrazeno. Nasazení chce tedy trochu cviku, protože obzvlášť kroužky na koule jdou dost špatně nasadit jak jsou malé. Když se nevzdáte, tak za chvilku dostanete všechno tam, kde to má být. Rozhodně se není třeba bát toho, že by materiál praskl, což ale pochopíte, když kroužek budete držet v ruce. Tloušťka kroužků totiž ukazuje na to, že opravdu něco vydrží.

Erekce jak nikdy dřív

Přiznávám, že erekci jsem čekal, ale tohle mě trošku zaskočilo. Penis byl hračkou obepjatý, ale ne uškrcený, takže to nebylo nepříjemné. A přesto jsem ho měl jako skálu. Vzhledem ke svému věku s erekcí zatím nemám problém, ale s touhle pomůckou ta erekce vydrží o něco déle. Obzvlášť ženě se ten pohled líbil: naběhlé žíly, koule jak pro věštkyni (doporučuji se předtím oholit, aby kroužky netahaly za chlupy, což je dost nepříjemné) a ještě vše pěkně zarámované černým silikonem.

Údržba

Výhoda tohoto erekčního kroužku je, že nemá žádné vibrační vajíčko (za mě výhoda, protože by pomůcka byla překombinovaná), nemá ani žádné vroubky či jiné záludné záhyby chytající usazeniny, takže je možné jej umýt normálně vodou s trochou mýdla. Jediná věc, kterou je potřeba vzít v úvahu je to, že by hračka neměla přijít do styku s lubrikanty na silikonové bázi, ale to vyřeší ty na vodní bázi.

Plusy

+ příznivá cena
+ jednoduchá údržba
+ skvělé výsledky

Mínusy

– nasazování chce cvik

Děkujeme za vyčerpávající recenzi tohoto kroužku – souhlasíme s vámi, že nasazování je náročnější, ale vyplatí se. O:)

Spolupracujeme: