Rád se stavím novým výzvám a zkouším netradiční věci, praktiky a tak dále. Takže ve chvíli, kdy jsem si měl vybrat z dalších hraček na testování, byl pro mě tento neobvyklý „škrtič“ jasná volba.

Co je na něm tak zvláštního? Jsou to 4 kroužky v jednom. Ten největší si nasadíte za koule, ten menší na penis před koule, a skrz ty dva nejmenší prostrčíte každým jedno varle. Jednoduché, říkáte si? No uvidíme…

Materiál & rozměry

Celý „postroj“ (tohle bych už kroužkem nenazýval) je vyroben z měkkého a příjemného silikonu, avšak jsou pružné, takže se nejedná o klasicky „tvrdé“ silikonové kroužky. Kroužky mají průměry 5 cm, 3,75 cm a 3,25 cm. Co vím, tak se vyrábí pouze v černém provedení.

Použití

No a jak to celé funguje? Nejdříve nasadíte ten největší, což je v pohodě. Roztáhnout velký kroužek a posadit ho za koule zvládne každý. Pak vezmete ten střední a provlíknete jím penis. To je taky v klidu. A pak přichází ta největší sranda.

A sice protáhnout každou kouli jedním z nejmenších kroužků. Ze začátku to byl trochu problém, musel jsem vychytat grif, abych kroužek nasadil, a zároveň si u toho neudělal v pytli hemenex… Obzvláště ti obdaření větším rozměrem s tím budou mít trochu problém, ale po pár nasazení už to půjde téměř samo.

A výsledek?

Všude vše zaškrcené, příjemně citlivé a tvrdé jako kámen. Avšak pokud jste větších rozměrů, tak pro vás může být kroužek po chvíli nepříjemný… Ale co, je to přeci „Bondage kroužek“, ne?;)

Klady

 •  

  Matný silikon

 •  

  Nestandardní / neokoukané

 •  

  Drží silnou erekci

Zápory

 •  

  Horší nasazování

 •  

  Pro obdařené nevhodný na dlouhodobé použití

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU