Erekční kroužek Bubble Blower mne mile překvapil. Na pohled i na omak je vidět, že se nejedná o žádné ubohé šidítko, nýbrž o propracovaný a zajímavý kousek, který ti pomůže udržet nahoře jak péro, tak sebevědomí a navíc se budeš líbit.

Parametry

Už samotná váha balení jistě podnítí tvé nadšení a nastartuje zvědavost. Povrch je zhotovený z bytelného a osvědčeného silikonu – je příjemný a netahá za chlupy, já jsem pro. Vroubky prý po obvodu stimulují – toho jsem si nijak nevšiml. Mám dojem, že jde jen o (pěknou) designovou záležitost.

Černá barva je velmi vkusná a obecně si myslím, že hračkám sluší. K ocenění je určitě i výběr ze dvou velikostí – 3,25 a 4,5 cm v průměru. No a samozřejmě nakonec to nejlepší, ta přidaná hodnota, je závaží o hmotnosti 110 g. Propůjčuje už tak funkčnímu produktu další možnosti využití.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Praxe z akce

Kroužkem se dá zaškrtit buď samotný penis, nebo ho nasaď až ke kořeni a užij si pevnější sevření. V obou případech bude závaží fungovat jak má, bude ti krásně narážet do koulí, až budeš přirážet.

Zjistěte kolik stojí závaží od Coltu
ZJISTIT CENU

Doporučuju chvíli (po nasazení) počkat, až začnou být koule citlivé. Nebo si je svaž zvlášť, třeba tkaničkou, víc si to užiješ. Jistě jsi kreativní a napadne tě kroužkem protáhnout jen koule a dál už nechat vše na gravitaci.

Proč ne, jde to taky – tedy alespoň dle mých pokusů s menší variantou. Až bude po všem, umyj kroužek pod vodou mýdlem (nejlépe dezinfekčním).

Více už není třeba můj nový šperk představovat. Věřím, že ti poslouží stejně dobře jako mně.

Klady

Zápory

Příjemný materiál Ocenil bych i těžší variantu závaží
Celková bytelnost
Závaží je potažené silikonem
Pěkný design
Provedení ve dvou velikostech
Závaží je potažené silikonem
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: