Na škrtící kroužky mě moc neužije. Jednak je nepotřebuji (erekci mám vynikající) a druhak mi to není nikterak příjemné. Nicméně tenhle doplněk si užije hlavně partnerka.

Materiál

Kroužek je vyroben z měkkého pružného TPE plastu. A to pružného je hodně důležité, protože ho budete muset hodně roztáhnout, abyste ho nasadili.

Barva je dle výrobce kouřová, já bych ji označil za šedou. To samo o sobě ale nemá žádný význam ani vliv na funkci.

Celá pomůcka se skládá ze 4 kroužků na penis a 2 na varlata, pro každé varle je separátní. Ty na penis jsou spojeny vroubkovanou spojnicí, která při sexu dráždí partnerku

Použití hračky

Mně osobně chvíli trvalo, než jsem přišel na to, jak kroužek nasadit co nejsnadněji a nejefektivněji.

Osvědčilo se mi nasazovat každý kroužek sólo a nakonec protáhnout varlata. Pokud mohu doporučit, použijte před nasazením na penis lubrikant, nasazení pak půjde lépe a vše dostanete tam, kam patří.

My hračku použili nejdříve jen jako dráždidlo pro mě, kdy mě partnerka penis škádlila vibrátorem. Posléze i při sexu. Vaginální sex byl bezproblémový – jak se ukázalo, nejvhodnější polohy jsou čelem k sobě, protože výstupky spojující kroužky dráždí G bod. Při pozici zezadu, a při análním sexu partnerku kroužek spíše obtěžoval, a tak z penisu rychle šel pryč.

Výhodou materiálu je čištění. Stačí teplá voda a mýdlo a vše jde hravě dolů. Doporučuji ale uchovávat v igelitovém pytlíku, protože TPE plast má tendence na sebe lepit nečistoty

Celkový dojem

Zajímavá hračka, která pro muže trpící špatnou erekcí bude vítaným pomocníkem. Vidím tam potenciál i pro muže, kterým nebylo z hůry příliš dáno, protože kroužek rozšíří penis o dobrý centimetr.

Závěrem

Byť kroužek nepotřebuji a není mi kdovíjak příjemné jej mít, bylo vlastně celkem fajn si ho vyzkoušet. Věřím, že když budu v sub roli, nejednou jej ještě budu nucen nosit. Cena hračky je podle mě přestřelená, zejména když ji porovnám s jinými hračkami.

Klady

 •  

  Bez zápachu

 •  

  Pružnost

 •  

  Snadné čištění

 •  

  Snadná uchovatelnost

Zápory

 •  

  Materiál na sebe lepí nečistoty (vlákna, prach)

 •  

  Nasazení může být složitější

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU