Dnes zakončíme trojitou recenzi škrtících/erekčních kroužků na penis. Minule jsme měli 2 atypické pánské pomůcky na podporu erekce. Co nás čeká dnes?

Tentokrát máme k recenzi gelový dvojitý kroužek s jazýčkovitým výstupkem na dráždění partnerčina klitorisu. A samozřejmě nemohou chybět ani vibrace.

Škrtící kroužek s vibračním jazýčkem na videu

Nebudeme se zdržovat a jdeme na to. Stisk od kroužku je silný, takže pokud máte raději menší stisk, tak hledejte jinde. Pro mě osobně byl až moc silný. Kroužek se skládá z dvou gelových kroužků a výstupku na klitoris. Jeden kroužek patří pod varlata, druhý (užší) přímo na penis – ke kořenu. Dojde tak k dvojitému zaškrcení – očekávejte delší výdrž při sexu.

Materiálem je průhledný růžový gel, který lehce smrdí, jak jinak, po gelu. Gel je velice pružný, takže s nasazováním byste neměli mít problémy. Vždy ale oceníte pomoc dalších rukou – jeden drží penis a varlata a druhý nasazuje kroužek (ono jinak než v páru si ten kroužek moc neužijete).

Gel je celistvý, na povrchu nejsou žádné prasklinky, ale ony se objeví. Tento materiál nemá dlouhou životnost, takže časem může dojít ke zpuchření – silikon z prvních dvou kroužků je na tom mnohem a mnohem lépe.

Na vrcholu erekčního kroužku je výrazný výstupek (vypadající jako jazýček), za který se do otvoru vloží vibrační jednotka. Jazýček se při zapnutých vibracích komíhá. Na klitoris to má velmi a velmi dobré účinky – slečna může potvrdit.

Součástí balení je i vibrační patrona a 6 baterií. Patrona potřebuje 3 baterky, takže máte nějaké do zásoby. Potěšilo mě (oproti konkurentům z minulých dílů recenze), že vibrace se mohou regulovat – a to otočným spínačem.

Patrona se dá vyjmout z kroužku a dá se používat i zvlášť. Jako ideální použití vidím na klitoris (lehké kroužení kolem něj), bradavky a třeba i jako malý kolíček do zadečku. Tam ale pozor, protože na anál není patrona stavěná – nemá jistící patku, takže pozor na zavádění. Naštěstí kolíček není moc dlouhý, takže vás snad nenapadne ho zavádět až po konec.

Z tří námi recenzovaných kroužků má tento nejsilnější stisk, vibrace jsou srovnatelné s prvním kroužkem Taurus (také od značky ToyJoy).

Klady

 •  

  Dvojité zaškrcení

 •  

  Vyjímutelná patrona

 •  

  Regulace vibrací

Zápory

 •  

  Gelový materiál

 •  

  Silný stisk (subjektivní)

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU