Ne úplně vanilkové hrátky – tak vypadá můj sexuální život v posledních letech. Hledáme s partnerkou hranice, kam až naše lascivní chutě sahají, co nás baví, co se nám líbí (misionář to rozhodně není) a kam až můžeme zajít. Takže se není co divit, že obsah našeho společného magazínu částečně směřuje právě k bondage, D/s hrátkám apod.

Dnešní recenze nebude moc rozvláčná, protože o postroji na varlata se toho moc napsat nedá. V základu je to pěkná pánská ozdoba, která je ale zároveň funkční. Jemně decentní (ale citelný) stisk na „koulích“ má rád asi každý muž. A já ještě radši. Proto jsem už dlouho hledal nějaký pěkný (musí se mi líbit) postroj. A věřte, že to trvalo.

Klasické škrtící kroužky mě moc nezajímaly, ač by stisk varlat a kořene penisu taky zvládly. Ale zpravidla nemůžete regulovat jejich stisk a nemůžete je nosit déle. A zrovna nošení postroje (při menším stisku) je možné i během dne – i teď ho mám a ani byste to ze vnějšku nepoznali… Snad jen na dotek?…

CO se mi líbí na tomhle sex-postroji?

Kombinace koženého pásku a ocelových prvků. Kolem kořene penisu máte pevný nerezový kroužek a kolem varlat jen staženou kůži. Jednoduché a efektní.

Zjistěte kolik stojí Kožený postroj na varlata
ZJISTIT CENU

Nejlepší je, že u prostředního koženého pásku (mezi varlaty) je možné určovat jeho stažení. Můžete ho mít „jen“ nasazený bez utažení a stejně vás to (stejně jako mě ta představa) bude rajcovat. Jeho dotek stále cítíte, při pohybu ucítíte tření a ten stisk vás nenechá uniknout.

Jaký je při sexu?

Na první pohled vypadá dost robustně, ale při správném utažení je jako druhá kůže – pěkně dráždivá, ale příjemně se přizpůsobí vašemu tvaru. Na sex má vliv spíše pocitový, než vyloženě praktický.

Připodobnil bych to k tomu, jako kdyby vás při přírazu stále někdo držel za koule a jemně tisknul (při malém stažení). Takže vám bude více stát, budete si to více užívat a velmi pravděpodobně to i urychlí váš orgasmus. Když ho utáhnete více, je to jako specifický škrtící / erekční kroužek – kořen penisu bude poměrně velký díky průměru 4,5 cm, ale varlata budou pořádně pod tlakem. Takže vám může pomoci vydržet déle. Ale je to tak subjektivní, že se to skoro nedá dát jako klad či zápor.

Každopádně – nesetkal jsem se s ženou, které by se podobný postroj nelíbil a jeho efekt je skvělý. Když si připočteme, že klidně takový postroj může být vaším „oblečením“ třeba na swingers párty, je jeho využití hodně solidní O:-)

Klady

Zápory

Kombinace kůže a nerezu Musí vám sednout průměr nerezového kroužku
2 možnosti stažení
Účinek na erekci
Za tu cenu hodně reprezentativní kousek
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: