Bondážní lano Sensual Art je jednou z těch hraček pro dospělé, které mohou vaše intimitní chvíle obohatit a posunout na zcela novou úroveň. V této recenzi se podíváme na dvojici provazů (každý o délce 7,5 metru), a to v jeho růžové a zlaté variantě. Pokud jste někdy přemýšleli o experimentování s lehkým BDSM nebo o zkoumání světa svazování, tato lana by vás mohla nadchnout.

Dostali jsme obě lana zvlášť k recenzi, ale Slon se jistě neurazí, že je spojíme do 1 článku, protože se jedná o identický produkt, jen v jiné barvě.:)

A využití je také stejné (kromě dole zmíněného „sissyboy“ hraní).

Designovka každým coulem

Lano (z řady Bondage Couture) v růžovém provedení je zcela určitě estetickým kouskem. Jeho jemně růžová barva mu dává nádech smyslnosti, což může být velmi vzrušující pro ty, kteří se chtějí ponořit do světa BDSM.

VIDEO z redakčního unboxingu:

Lano je dobře zpracované, a když je správně svázáno, vytváří krásné uzly, které dodají erotickému aktu umělecký nádech. To samozřejmě platí i o jeho dvojčeti v zlatém nádechu. I dohromady v našem případě se dají hezky kombinovat pro lepší výsledek. Otestováno za vás!

V akci

Toto bondážní lano je ideální volbou pro začátečníky. Jeho délka 7,5 metru poskytuje dostatek prostoru pro různé svazovací techniky, zatímco růžová barva přidává prvky elegance a romantiky k vašim intimitním hrátkám.

Zjistěte kolik stojí Bondážní lano Sensual Art
ZJISTIT CENU

Materiál lana je příjemný k pokožce a neštípe ani nezařezává se do těla, což je pro pohodlí během svazování velmi důležité.

Nehodí se ale díky tomu k řekněme tvrdším úvazům či trestnému BDSM = už ten pohled na lesklost samotných lan je odlehčující, vypadá jako z nějakého komiksu či anime.

Krásně vypadá nejen na nahém těle, ale zkoušeli jsme ho i na černém topu, dokonce se nám tak líbil, že by se s ním dal i nafotit nový foto/video seriál s bondážními úvazy = a navázali na ten letitý, který je řekněme více naturistický a 18+.

18+ fotky z testování lan

Zvídavější očka si všimnou, že na 18+ fotkách v této recenzi jsou vidět stopy po ocelových svorkách na bradavky… Ano – nebylo to jen focení jednoduchého úvazu lanové podrsenky, jsou to spíše rychlo momentky z asi 2 hodinového domácího prasení. O:)

Pár slov závěrem

Bondážní lano (s přídomkem smyslné umění = sensual art) z téhle recenze je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí začít s lehkým svazováním. Jeho estetický vzhled a příjemný materiál ho činí ideální volbou pro začátečníky, kteří se chtějí ponořit do zatím neprobádaného světa svazování.

Pocitově je velmi jemné, jakoby klouzavé po těle, už jen s přejížděním samotného lana po nahém těle (subinky se zavázanýma očima) uděláte hodně vzruchů… Natož když ho pak reálně použijete a začněte obmotávat a utahovat. A ona jednotlivé vzdechy nedokáže ukrýt. 🙂

Stylově nám sedí ani ne do samotného BDSM světa (shibari, tresty, …), ale do módního / glamour = identické měl jeden rigger Fashion Fetish na posledním VENUS erotickém festivalu (2022). Ten je kombinoval ještě s perlovými provazy (dorazil i v 2023) a výsledek nebyl moc fetiš, ale spíše „jen“ sexy.

S těmito lany (neuděláte škodu ani s jednou variantou – ač ta růžová se hodí více na ženské tělo = pokud si nehrajete s feminizací, DDLG a sissy tematikou) můžete objevit nové způsoby, jak oživit své intimní chvíle a prohloubit důvěru ve vašem vztahu.

Klady

Zápory

Ideální start Nevhodný pro tvrdší úvazy
Sametově jemný materiál
Zakončení lan
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Růžovýslon.cz Růžovýslon.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: