Dnes pokračujeme s další recenzí předních českých sexshopů na internetu. Podíváme se na zoubek jednomu netradičnímu e-shopu, který roky hraje na uvolněnou notu. Je to Růžovýslon.cz z Ostravska.

Kromě internetového obchodu mají i kamennou prodejnu, takže to nejsou žádní zelenáči ohledně prodávání erotických hraček.

Recenze / test sexshopu Růžovýslon.cz

Nedávno e-shop udělal poměrně výrazný redesign, který mu dle nás rozhodně prospěl. Design je jednoduchý, čistý (s použitím vtipného patternu z malých ikonek a symbolů).

Růžový slon.cz

Jak název obchodu napovídá, prim zde hraje růžová barva na bílém pozadí. Jednoduché a účelné. Sexshop Slon.cz (i na této doméně ho najdete) je jako jeden z mála v ČR responzivní, takže si pohodlně nakoupíte i na tabletu či telefonu, což kvitujeme. Konkurence to moc neřeší.

Sortiment

Jaké jsou naše zkušenosti s tímto e-shopem? Možná jste si všimli, že v naší recenzní části magazínu máme hodně produktů, právě ze Slona (rozhovor s jejich testerkou jsme udělali zde). Líbí se nám, že vybírají do nabídky netradiční produkty (zpravidla neznačkové), které mají své kvality a přinášejí něco novátorského. Zde vidíte jeden klad – dost si vybírají, jaké zboží nabídnou svým zákazníkům.

U valné většiny produktů jsou vlastní fotografie, produktová videa i specialitka, kterou jsme na jiném e-shopu nenašli – zjistíte, jak se hračka používá naživo při sexu. Pro tyhle účely má Slon domluvené nadšené dobrovolníky, kteří se rozhodně nestydí. Někomu to může připadat nevkusné, ale… máte absolutní představu o tom, co kupujete.

Detaily fotek od Růžovýslon.cz

Zajímavou součástí shopu (která jistě přitáhne dost návštěvníků) je vlastní magazín (podobného stylu jako je náš Lascivni.cz) s rozhovory, tipy, erotickými povídkami. Je vidět, že u Slona se hraje na dost vřelý kontakt s nakupujícím – vše je osobité, své a důvěryhodné.

K sortimentu – nabízí klasickou nabídku všeho od análního sexu, po dilda, DVD, kondomy, gely, vibrátory a nafukovací panny. Zajímavá část sortimentu je věnovaná různým „fetišům“ – BDSM (pouta, masky, bičíky, …) , klinik (klystýry, spekula, …) , elektrosex (dilda, svorky, generátory, …) a role-play (převleky, kostýmky, paruky, …). Zde už vidíme určitou specializaci, která však není hlavní náplní e-shopu.

Certifikáty

Ověřeno zákazníky, APEK

Objednávka

Objednávka je jednoduchá, košík je vpravo nahoře (klasicky), má 4 kroky, doprava je přes Českou poštu, PPL, ČD kurýrem, případně si můžete vybrat osobní odběr v Havířově nebo na Uloženkách. Platbám nemám co vytknout – dobírka, na účet, kartou či hotově.

Objednávka u Růžového slona

Je umožněný nákup bez registrace, opak je častý nešvar českých e-shopů. Při objednávce vás neruší žádné bannery, či rušivé prvky, vzhled shopu je zde ořezán na minimum pro jednoduchou a rychlou objednávku.

Dodání zboží

Zde nemůžeme nic vytknout – mají vlastní sklad, takže mohou expedovat zboží velmi rychle (mnohdy i 7 dní v týdnu), dodání je zpravidla do druhého dne. Zboží je zabalené velmi pečlivě.

Objednávka - doprava u Růžového slona

Samotné produkty jsou v krabici zabalené ještě v černé tašce při případy poškození pevné krabice (což je nepravděpodobné) + doplněné výplňovými pumlíčky. Odesílatelem není samotný sexshop, ale najdete tam jméno majitele. Takže si nikdo nespojí balíček s jejím erotickým obsahem.

Finální hodnocení

Menší nabídka v jednotlivých kategoriích je dle nás vyrovnána snahou o co největší množství informací pro zákazníka – fotky, videa, popisky, příběhy z praxe… To zabere hodně času. Technické stránce shopu nemůžeme nic vytknout, je čistý, jednoduchý, uživatel ví kam má kliknout a je responzivní. K tomu dárky k produktům, věrnostní program a tajná sekce pro pravidelné zákazníky.

Klady

 •  

  Vlastní sklad

 •  

  Dodání do druhého dne

 •  

  Množství informací o produktech

 •  

  Responzivní web

 •  

  Vlastní fotky a videa u všeho

Zápory

 •  

  Pro někoho vulgární obsah videí/fotek

Přejít do sexshopu můžete zde:

DO OBCHODU