Čauky mňauky, čtenářská koťata. Máte rádi, když váš partner nebo partnerka dráždí vaše bradavky? Není to hra jen pro ženské bradavky. Tuhle hru si užívají i muži. A nemusíte zůstávat jen u dotyků, olizování či cucání.

Je velká škála nástrojů, které k těmto hrátkám můžete použít a jedním z nich jsou svorky. Vyrábí se na mnoha způsobů. My se dneska pobavíme o těch, které jsou k sobě přidělané řetězem. Udrží tenhle řetěz nápor pevné ruky? To se dozvíme v dnešní recenzi!:)

Od A po Z

Svorky přijdou v malé krabičce, vložené v sáčku s příbalovým letáčkem. Který je snad ve všech jazycích, jen ne v českém či slovenském. To by však nemělo vadit, angličtina je k dispozici.

Oceňuji obsáhlost tohoto letáčku.

Svorky totiž jsou super hračkou, avšak můžou být nebezpečné a tak byste měli vědět, co si s nimi můžete dovolit. Svorky jsou větších rozměrů – velikost dámského palce.

Mluvím o části, která slouží k zacvaknutí na bradavky. Celkově jsou svorky velké pomalu jak celý dámský palec. Ale o rozměrech později.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Jak jsem se zmínila, tyto svorky jsou na řetězu, který je spojuje. Ale dá se sundat, takže můžete svorky používat samostatně. S řetězem je to ale, řekla bych, větší sranda. Není hezčího pocitu při hraní si s bradavkami, než když máte svorky na bradavkách, které jsou spojené řetězem a ten je přidělaný k vodítku, za který partner tahá.

Drží

Svorky jsou potažené gumou na uchycovací straně, takže když jsou přichycené za bradavky, tak nekloužou. Mírné provokování tak zvládnou. Ale není to jen mírné provokování, co zvládnou.

Můžete tahat silně, nebo na něj přidělat závaží.

Už jen při té myšlence bych si je šla hned připnout. Celé tyto hrátky se dají regulovat šroubkem, které ovlivňují stisk svorek.

Zjistěte kolik stojí Svorky na bradavky Masive
ZJISTIT CENU

Pro největší extrémisty – gumové části se dají sundat a na konci svorek jsou železné zoubky. To už je opravdu hraní pro odvážlivce a abych se přiznala, na to jsem osobně už docela srab.

Pár čísel

  • Délka svorek: 5,5 cm
  • Šířka: 1,7cm
  • Délka řetězu: 30 cm
  • Celková délka: 40 cm

Materiál a údržba

Svorky i řetěz jsou z voděodolného kovu, takže je můžete očistit i pod vodou. Není však doporučeno je využívat dlouhodobě pod vodou, takže hrátky ve vaně nebo ve sprše spíše omezte.

Svorky mají na sobě krytky, které jsou z klasické gumy. Svorky i řetěz můžete také očistit i dezinfekčními přípravky na hračky.

Osobní pocity

Jsem velká fanynka BDSM hrátek a jako subík se nechávám takovými svorkami dráždit. A velmi ráda. Pro bolest si také nejdu daleko a za sebe mohu říci, že tyto svorky splňují moje požadavky a očekávání.

Při první zkoušce, když jsem zjišťovala, kolik toho na zatáhnutí zvládnou, jsem se neudržela a skončila u masturbace. Takže koťata. Kdo lační po vzrušující bolesti a milujete hrátky s bradavkami, tohle bude jistě váš nový, dobrý společník!

Pozitivní a negativní

Z velké části, když si něco vybírám ať už na testování, nebo sama pro sebe při brouzdání internetem, se trefím do věcí, které mi sednou a těžko se mi na nich hledá nějaké negativum.

V tomto případě je tomu úplně stejně a tak za mě přináším jen kladné hodnocení.

Klady

Zápory

Ideální pro milovníky bolestivých hrátek s bradavkami (nebo jinými partiemi na těle)  Nemám
Výdrž při tahání či připnutí závaží na řetěz
Řetězy se dají ze svorek sundat 
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Tak dobrou solidní práci, jsem ještě neviděl. Masivní ocel, se svojí váhou, vás bude pěkně s bradavkami táhnou dolů. Škoda že to nejsou fotky od testerky, možná najím OF kanále budou k nalezení. :))

Zjistíme, jestli by byl zájem je publikovat, ale bude to pravděpodobně jak říkáte – bude pro ni stěžejní to využít ve svém OnlyFans profilu, za placenou bránou. :))

Spolupracujeme: