Asi jako každá žena mám ráda hezké věci. Líbí se mi, když můžu mít i nějaký nezvyklý šperk, pro který podtrhne nahé tělo. Bradavky, jsou silně erotogenní zónou a spojení šperku a svorky na bradavky je pro mne velice lákavá.

Překvapení v kufříku

Už na první pohled, jsou svorky Magnetic Diamond něco zvláštního. Jsou vyrobené z chirurgické oceli se vsazenými čirými kamínky. Působí luxusně a masivně, i když nejsou těžké. Svorky by měli na bradavkách držet díky silným magnetům.

Nejedná se o elektronickou hračku, proto je možné použít je i ve vodě. Díky tomu je velice jednoduchá i údržba. Stačí je omýt ve vlažné vodě za použití mýdla.

Svorky dostanete zabalené ve velice hezkém kufříku. Na cestování je možná trochu velký pouze na svorky, ale případně je možné si do něj uložit i další hračku na hezké chvíle.

VIDEO z redakčního rouzbalování

Rozměry

  • Váha: 14 g (1 ks)
  • Maximální rozevření: 1,2 cm
Zjistěte kolik stojí Svorky na bradavky Magnetic Diamond
ZJISTIT CENU

Pouze pro vyvolené?

Nejdřív jsem byla z těchhle svorek opravdu nadšená a těšila jsem se, jak budou na mém těle vypadat. Bohužel jsem nebyla schopná je připevnit na své bradavky.

Při každém malém pohybu klouzaly dolů a dokonce v konečné fázi mi pokaždé ucvakly kůži. Zkoušela jsem je i na své kamarádce, která má víc vystouplé bradavky, ale problém zůstal stejný.

Nejen na prsa?

Jediné místo, kde mi svorky drží bez problému je klitoris. Tady jsou opravdu stimulující, ale při sexu bych se je bála použít, aby nedošlo k stejnému problému jako s bradavkami.

Svorky Magnetic Diamond je mi vizuálně velice líbí, bohužel použití je pravděpodobně omezeno na určitý tvar bradavek, nebo klitoris.

Klady

Zápory

Vzhled Nedrží dobře
Krabička Můžou přicvaknout kůži
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: