Tyhle svorky jsou dle mého jedny z nejpoužívanějších v BDSM videích napříč internetem – vypadají majestátně a pro nasazení i trýznivě. V mixu hraček, které máme pro své tvrdší hrátky nám tenhle kousek přesně chyběl, takže jsme si ho záměrně vybrali pro recenzi / test.

V jednoduchosti – čistá ocel kam se podíváš

Tento typ svorek/skřipců se v zahraničí označuje jako japanase / butterfly clamps. Celé jsou z nerezové oceli, což umocňuje jejich vzhled (rozhodně nevypadají jako dětské hračičky) a také i váhu.

Obě svorky jsou spojené solidním 30 cm dlouhým nerezovým řetízkem. Rozhodně nevypadá jako něco, co byste mohli jen tak roztrhnout, takže skřipce jsou spojené „nadoživotí“. Přesně za tento řetízek si můžete svoji „sexuální hračku“ pěkně vodit za sebou, popřípadě ji za tento řetízek k něčemu připevnit… hrazdě, posteli, nábytku, topení.

Video z rozbalování:

„A pak si s ní libovolně hrát, dokud nebude prosit o uvolnění. Za to z naší zkušenosti vymění cokoliv – klidně i dvojí penetraci (jen inspirace pro vás, jak je to silné).“

Dosedací „patky“ jsou doplněné o lehce zubatou gelovou/silikonovou plošku, aby po sevření neklouzaly… z čeho vlastně? Z bradavek, labií, šourku, jazyku…každé části těla, kterou chcete u svého suba otestovat na odolnost na bolest. A ta přijde rozhodně brzy, za nás možná až moc, viz níže.

Zjistěte kolik stojí japonské svorky
ZJISTIT CENU

Silné až… přespříliš

Za mě hlavní nevýhodou je jejich prvotní síla – už jen samotné připnutí skřipců na bradavky je velmi silné a už ho nemůžete zjemnit. A to nemluvím o tom, že je připnete a volně necháte svorky s řetízkem viset k zemi. Ocel není nejlehčí, takže se ještě přidá další stisk.

A k tomu si přidejte, že díky vnitřnímu mechanismu se svorky ještě více svírají v situaci, kdy za ně taháte (aneb metoda „svírání tahem“), nebo na ně dáte závaží. To je už opravdu extrémní trestná hračka, která váš protějšek dostane do kolen, snad i do breku.

Takže rozhodně tenhle japonský kousek není pro začátečníky, ba skoro ani pro pokročilé, tedy pokud nechtějí hledat své limity bolesti a oddanosti druhému.

Klady

Zápory

Masivní ocelové zpracování Nemožnost regulovat
Odolný spojovací řetízek Extrémní základní stisk (jsme srabi?)
Silikonové plošky na špičkách
Nejen pro bradavky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Slabé místo tohoto jinak dokonalého zařízení je slabounký kroužek spojující masivní kovový řetízek se svorkou. To je místo, které povolí v případě zavěšování dalších a dalších závaží na řetízek. Povolí dříve než dojde ke stržení svorek z bradavek dolů. Vlastní zkušenost, která přinesla na konci velké zklamání.

Spolupracujeme: