Tyhle svorky jsou dle mého jedny z nejpoužívanějších v BDSM videích napříč internetem – vypadají majestátně a pro nasazení i trýznivě. V mixu hraček, které máme pro své tvrdší hrátky nám tenhle kousek přesně chyběl, takže jsme si ho záměrně vybrali pro recenzi / test.

V jednoduchosti – čistá ocel kam se podíváš

Tento typ svorek/skřipců se v zahraničí označuje jako japanase / butterfly clamps. Celé jsou z nerezové oceli, což umocňuje jejich vzhled (rozhodně nevypadají jako dětské hračičky) a také i váhu.

Obě svorky jsou spojené solidním 30 cm dlouhým nerezovým řetízkem. Rozhodně nevypadá jako něco, co byste mohli jen tak roztrhnout, takže skřipce jsou spojené „nadoživotí“. Přesně za tento řetízek si můžete svoji „sexuální hračku“ pěkně vodit za sebou, popřípadě ji za tento řetízek k něčemu připevnit… hrazdě, posteli, nábytku, topení.

Video z rozbalování:

„A pak si s ní libovolně hrát, dokud nebude prosit o uvolnění. Za to z naší zkušenosti vymění cokoliv – klidně i dvojí penetraci (jen inspirace pro vás, jak je to silné).“

Dosedací „patky“ jsou doplněné o lehce zubatou gelovou/silikonovou plošku, aby po sevření neklouzaly… z čeho vlastně? Z bradavek, labií, šourku, jazyku…každé části těla, kterou chcete u svého suba otestovat na odolnost na bolest. A ta přijde rozhodně brzy, za nás možná až moc, viz níže.

Silné až… přespříliš

Za mě hlavní nevýhodou je jejich prvotní síla – už jen samotné připnutí skřipců na bradavky je velmi silné a už ho nemůžete zjemnit. A to nemluvím o tom, že je připnete a volně necháte svorky s řetízkem viset k zemi. Ocel není nejlehčí, takže se ještě přidá další stisk.

A k tomu si přidejte, že díky vnitřnímu mechanismu se svorky ještě více svírají v situaci, kdy za ně taháte (aneb metoda „svírání tahem“), nebo na ně dáte závaží. To je už opravdu extrémní trestná hračka, která váš protějšek dostane do kolen, snad i do breku.

Takže rozhodně tenhle japonský kousek není pro začátečníky, ba skoro ani pro pokročilé, tedy pokud nechtějí hledat své limity bolesti a oddanosti druhému.

Klady

 •  

  Masivní ocelové zpracování

 •  

  Odolný spojovací řetízek

 •  

  Silikonové plošky na špičkách

 •  

  Nejen pro bradavky

Zápory

 •  

  Nemožnost regulovat

 •  

  Extrémní základní stisk (jsme srabi?)

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU