Nejen spodní partie těla chtějí erotickou péči. I o prsa je třeba se starat. I prsa chtějí svoji péči a dráždění jich je pro ženu i muže skvělý zážitek. Zkusit tyto přísavky jsem chtěla už delší dobu a jsem ráda, že jsem k tomu dostala možnost.

Avšak já chtěla tyto přísavky zkusit nejen pro erotický zážitek, ale pro tvorbu nových fotek. Určitě každý z vás pozná ony fotky, kde jsou krásné slečny bez podprsenek a přes slabá tílka jim krásně prosvítají bradavky.

Tento efekt však není jednoduché udělat, ale když se povede, je dost těžké tento efekt udržet, než se povede pěkná fotka.

O výrobku od A po Z

Dnes si povíme o přísavkách nejen na bradavky značky CHISA. Jsou to malé, ruční přísavky, které, jak už jsem uvedla, není třeba použít pouze na bradavky ale třeba i v rámci masáží. My se ale dneska hlavně na ty bradavky zaměříme:)

Tyto přísavky v počtu dvou kusů se nacházejí v malém, plastovém obale, doplněný o 8 kroužků, které slouží jako těsnění.

Vrch přísavek je ze skla, spodek následně z gumy.

Pár čísel

  • Celková délka přísavky: 6,5 cm
  • Průměr přísavky: 1,2 cm
  • Kroužky: Dvě velikosti
  • V balení: 2 přísavky a 8 ks kroužků

Jaký je materiál?

Přísavky se dělí na dvě části a to vrchní a spodní. Vrchní část je samotná přísavka z ABS plastu a jak už jsme si říkali v předešlých recenzích, je super v tom, že nezapáchá, je možné na něj použít lubrikační gel a libovolný druh lubrikantu.

Zjistěte kolik stojí Přísavky na bradavky Chisa
ZJISTIT CENU

Spodní část tvoří gumové váčky potřebné k přicucnutí přísavky. Ty jsou tvořeny z PVC (je to syntetický materiál bezpečný pro organismus).

Celkové jsou přísavky lehké a když spadnou na zem z výšky, jen tak se nerozbijí.

Také je možné je od sebe oddělit a proto je jejich čistění pohodlné.

Jak se ovládá?

Zmáčknete balónek, přiložíte na bradavky (nebo jinou část pokožky) a pustíte. Tím vznikne tlak a přísavka se přicucne na bradavku.

Čím déle je přísavka na bradavkách, tím více jsou následně citlivé. Ale co fotky o kterých jsme mluvili na začátku? Inu, je to velmi dobrý pomocník.

Díky nic jsem udělala už nejednu pěknou, smyslnou fotku.

Ženy v tílkách bez podprsenek jsou krásné. A když jim stojí bradavky, je to prostě top. A já jsem s těmito přísavkami 100% spokojená.

Ztvrdlé bradavky chvilku vydrží ale co je lepší, opětovně to můžete použít hned, trvá to jen pár sekund a na světě jsou krásné, pevné bradavky.

Osobní pocity

Dvě slova: Naprostá spokojenost. Doporučuji a nemám moc co vytknout.

Klady

Zápory

Lehké Další recenze, která se obejde bez negativního hodnocení
Příjemný materiál
Splnily očekávání
Snadné čištění
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: