Mám hodně citlivé bradavky (a že si toho všichni moji milenci všimli), takže z přidělené hračky na recenzi jsem měla radost. Co více ocení slečna jako já, než přísavky na bradavky?

Po prvním rozbalení krabičky jsem ale byla trochu zmatená. Našla jsem změť fialových hadiček, dvě přísavky, nafukovací balónek a hlavně dvě vibrační patrony (na 3 malé baterie). Po chvíli rozmotávání bylo vše v pořádku a na svém místě. Pumpička na bradavky v celé své kráse.

Vakuová pumpa při rozbalovacím videu

Princip je jednoduchý: pomocí balónku se v přitisknutých přísavkách vytváří podtlak, který zvyšuje prokrvení. Jestli znáte princip vakuových pump pro pány (či dámy), tak tohle je to samé – jen v menším provedení.

Pro lepší prožitek jsou zde vibrační patrony (mají malé rozměry, ale „třást“ sebou rozhodně umí). Však si představte – maximálně prokrvené bradavky, které dostávají zabrat ještě od přívalu silných vibrací – slastná představa nemyslíte?

Podtlakové vibrační pumpičky na bradavky – recenze

Však jsem to hned po rozbalení hračky chtěla vyzkoušet. A to jsem přišla na jeden malý detail – pro vytvoření podtlaku musí být obě přísavky přitisknuté na tělo a zároveň se musí pumpovat pumpičkou.

Zjistěte kolik stojí podtlakové pumpičky na bradavky
ZJISTIT CENU

Což jak uznáte je celkem dost aktivit na pouhé dvě ruce. Proto si k hrátkám přizvěte určitě partnera – ten o vás rád bude pečovat a připojí svoje ruce k dílu. S jeho pomocí jistě skončí „zvonečky“ přísavek na správném místě.

Trocha čísel:

  • 2 přísavky (průměr přísavky je 5 cm)
  • 2 vibrační patrony
  • 1 balónek

Pak už jen stačí podle libosti zvyšovat podtlak pomocí balónku (nebo ho snižovat pomocí malého knoflíku) a kochat se účinkem na bradavky. Pěkně se zvětší, naplní krví a určitou dobu vydrží ve stejném stavu. A to už nic nebrání pořádnému zlobení – bradavky jsou mnohem citlivější, takže na ně opatrně – při silnějších stiscích to může i trochu bolet. Což však některé z nás (i já) dokážeme hlasitě ocenit!

Účinek na bradavky byl sice skvostný, ale tvrdší materiál přísavek mi moc neseděl – možná ale byl zvolen záměrně, aby se nedeformoval při vyšším podtlaku. Jinak mě provedení celé hračky potěšilo – vše drží tam kde má, podtlak nikde neutíká, nic se nerozpadá – vše prostě funguje.

Fotky vakuové pumpičky – přísavek:

Nejen pro dámy a slečny

Po bouřlivé noci s partnerem a s přísavkami jsme přišli i na jiné použití než na moje bradavky. Musíte však být trochu opatrní – přítel si dal přísavky na varlata a já pomalu sála – rozkoší se prohýbal, ale od určité chvíle spíše bolestí skučel.

Takže si dávejte pozor na intenzitu podtlaku – může být poměrně bolestivá a v tomto případě snad i nebezpečná. Neomezujte hrátky s pod tlakem jen na naše bradavky pánové – zkuste je i na sebe. Stačí je lehce navlhčit, aby byly citlivější a šup na ně s přísavkami!

Tip: pro lepší přisátí zvonečků natřete jejich vnitřní hrany trochou lubrikačního gelu. Díky němu můžete i zlepšit prožitek – promněte sis bradavky trochou gelu, ať jsou uvolněnější a prokrvenější. Výsledek rozhodně stojí za to!

Klady

Zápory

Dobrá regulace podtlaku Tvrdší materiál
Silné vibrační patrony Horší manipulace s přísavkami
Použití na bradavky i varlata
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: