Vakuových přísavek na bradavky jsme už několik recenzovali, ale většinou byly kombinované například s vibracemi – takže kromě samotného pocitu podtlaku přinášely i něco navíc. Podtlakovky LuvPump od BOOMu jsou mnohem jednodušší. Žádné hadičky, žádná pumpička na odsátí vzduchu – jen jednoduché pevné baňky z průhledného plastu a dost masivní šroubovice s pístkem. A překvapivě to dost stačí.

Cenově příjemné podtlakovky, které si rozhodně užijete

Cenovkou jsou tyhle vakuové přísavky dost příjemné (podobně jako asi vše od značky BOOM) a nikoho nezruinují. Nízká cena se odráží v tom, že nemají vlastně žádný obal a dostanete je jen v plastovém sáčku.

Což mě osobně nevadí, aspoň neplatím zbytečně navíc a stejně mám vlastní krabičky a obal na hračky. Po „rozbalení“ vám zbydou jen 2 masivní přísavky. Díky svému průměru 5 cm jsou dostatečně velké, aby nevsály jen bradavky, ale i celý dvorec, takže citlivějšího dráždění si užijí celá ňadra.

Pár čísel pro variantu XXL:

  • délka: 10cm,
  • průměr přísavky: 5,5 cm,
  • vnitřní průměr: 5 cm.

Menší varianta má vnitřní průměr 3 cm a ta se hodí čistě jen a jen na bradavky.

VIDEO z rozbalování v redakci

Jak se vlastně používají?

Ohledně ovládání není moc co psát – šroub je poměrně masivní a dobře se v ruce drží, takže utahování (a tedy zvětšování podtlaku) je dost jednoduché. Ale musíte je druhou rukou držet (aspoň na začátku) na správném místě, takže jednou rukou to nebude úplně jednoduché. Při hrátkách začnete s pístkem přímo u otevřeném konci přísavky a postupně ho přes šroubovici utahujete výš a výš.

Vzhledově se tyto vakuovky nezdají, ale už v polovině začnou citliví jedinci dost sykat – jsou opravdu silné, takže své využití najdou nejenom při vanilkových hrátkách, ale klidně i v náročnějším BDSM scénáři.

Zjistěte kolik stojí Vakuové přísavky BOOM XXL
ZJISTIT CENU

Výsledkem jsou stejně jako u ostatních podtlakovek citlivější bradavky – pod tlakem se do nich dostane více krve a tím se zvětší jejich citlivost na podněty – lízání, sání, mačkání, škrábání, … pro otrlejší svorečky či vosk? To už nechám na vás, my jsme si dosytosti užili vše:)

Jen na prsa, ale pro ty udělají skvělou službu

Díky svému průměru se opravdu hodí jen na prsa (potažmo bradavky/dvorce), rozhodně je nevyužijete pro klitoris či penis. Ale díky své velikosti byste je mohli improvizovaně použít pro baňkovací masáž (na tu jsme tu dříve měli v recenzích celou speciální sadu).

Pro pány doporučuji, aby se kolem bradavky oholili, protože na mužnou hruď se tyto přísavky opravdu nepřisají – vyzkoušeno za vás. A nedivte se, pánské bradavky jsou často opomíjenou erotogenní zónou (škoda pro ty, kteří se ostýchají si to zkusit), proto zde nemůže chybět ani naše zkušenost z pánského testování:)

Moje skromné hodnocení

Za málo peněz hodně muziky – tohle jsou vakuovky, které vám ideálně stačí. Mnohdy nepotřebujete žádné hadičky, pumpičky nic, ale čistý výkon a sílu. A to LuvPump od BOOMu zaručí.

Klady

Zápory

Pevné a nerozbitné Potřebujete pro ovládání obě ruce
Velmi silný podtlak Jen na bradavky/dvorce
Jednoduchá regulace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: