Nyní si představíme některé polohy, které můžeme provádět na židli. Využití židle může mít někdy také své výhody. Například je můžeme provádět v kanceláři nebo jako příjemné zpestření doma.

Na židli se dá pořádně sexuálně řádit

Polohy na židli jsou velice příjemným zpestřením sexu pro každý pár. U žen však nemusejí být tolik oblíbené, protože pro ně bývají většinou hodně náročné a navíc je u většiny poloh i poměrně hluboký průnik penisu, což každé ženě nemusí být příjemné.

Oživte své židlové hrátky o další rozměr

Aby si oba partneři sex na židli více užili, doporučuji jej doplnit i různými pomůckami v podobě vibračních kroužků na penis, We-Vibu, návleků či dalších hraček, které bude ideálně dráždit klitoris při intenzivní poloze na židli.

Sexuální poloha první: dřep před židlí

Náročnost této polohy je pro oba partnery průměrná, průnik je možný vaginální i orální. Hloubka průniku je opravdu velká a je při ní stimulován bod G.

Provedení polohy je celkem jednoduché. Žena se posadí na židli a muž si klekne čelem ke své partnerce. Jednu nohu položí žena svému partnerovi na rameno. Pro lepší a pohodlnější provedení doporučuji, aby žena obejmula druhou nohou muže pod jeho hýžděmi. Poté už muž zasune svůj penis do pochvy ženy a může libovolně přirážet. Muž může svoji partneru přidržovat jednou nebo oběma rukama. Protože je při této poloze průnik opravdu hluboký, myslete na svoji partnerku a intenzitu styku přizpůsobte podle ní. Dále můžete také svou partnerku jednou rukou dráždit v oblasti klitorisu a tím jim pohlavní styk krásně zpříjemnit.

Erotická poloha druhá: na stehnech

Tato poloha je na provedení pro ženy poměrně náročná, pro muže jednoduchá. Možnost průniku je vaginální i orální. Hloubka průniku je celkem velká, dochází ke stimulaci bodu G.

Muž se posadí na židli, důležité je, aby se opřel zády o opěradlo. Kolena dá k sobě, žena si na něho sedne rozkročmo, čelem k partnerovi. Partnerka se zakloní dozadu, zády se opře a partnerova stehna a nohy si opře o partnerova ramena. Poté se už může žena jemně pohybovat zadečkem nahoru a dolů tak, že dochází k opravdu výrazné stimulaci bodu G. Pro maximalizaci prožitku může muž masírovat ženě také klitoris.

Pro realizaci této polohy je vhodné zvolit spíš křeslo nebo alespoň židli s madly, aby se o ně mohla žena opřít. Bez této možnosti je pro ni realizace poměrně náročná. I zde dochází k poměrně hlubokému průniku, proto by měl muž myslet na svoji partnerku, aby ji sex nebyl nepříjemný nebo se pro ni nestal dokonce bolestivým. Tato poloha není příliš vhodná pro ženy, které trpí nízkým krevním tlakem, protože během celého styku budete mít hlavu nízko a většinou i „ve vzduchu“.

Milostná poloha třetí: nohy od sebe a sedneme si na židli

Pro muže je realizace této polohy jednoduchá, pro jeho partnerku poměrně náročná. Možnost průniku je vaginální i anální, hloubka průniku je velká a není při ní stimulován bod G ani klitoris.

Muž si sedne na židli a roztáhne nohy od sebe. Žena si sedne před svého partnera a nasedne na jeho penis. Svýma rukama se může opřít o svého partnera nebo o svá kolena. Následně se žena na svém partnerovi hýbe rychlými nebo pomalejšími podřepy. Pokud dáte ženy své nohy blíž k sobe, docílíte intenzivního stisku svojí vagíny. Muž má obě ruce volné, proto může svojí partnerce navíc stimulovat klitoris nebo bradavky.

Poloha pro milování čtvrtá: kolena na židli

Pro muže je tato poloha průběrně náročná, naopak pro ženy velice. Průnik je možný vaginální i anální, hloubka průniku je vysoká a během styku není stimulován bod G ani klitoris.

Žena si svými koleny klekne na židli a poté se předkloní. Rukama se dotýká země, pokusí se vzepřít a svůj zadeček vystrčí směrem k partnerovi, který je za ní. Partner si stoupne za ženu obkročmo přes židli a zezadu do ní zasune svůj penis. Při styku dochází k hlubokému průniku, proto by měl muž dávat pozor, aby svoji partnerku neporanil. K této poloze rozhodně volíme stabilní židli, která se nebude otáčet nebo nemá například kolečka.

Lascivní poloha pátá: dřep na stehnech

Náročnost této polohy je pro muže střední, pro jeho partnerku je náročnost vysoká. Průnik je možný vaginální i anální, hloubka průniku je střední a při této poloze je možné stimulovat také bod G.

Muž se posadí na židli, opře se a jeho hlavním úkolem je udržet co nejvyšší stabilitu. Proto je vhodné volit židli bez koleček. Poté svoje nohy roztáhne, žena si stoupne zády mezi jeho nohy a následně nasedne na partnerův penis, zakloní se a položí chodidla na partnerova stehna (stejně jako kdyby seděla na bobku). Partner ji do této pozice musí pomoci! Pro ženu je tato poloha velice náročná, protože pohyby vykonává ona a navíc musí ještě udržovat rovnováhu na partnerových stehnech. Úkolem partnera je, aby se především snažil udržet stabilitu své partnerky.

Poloha šestá: dostih na židli

Náročnost provedení je pro ženu vysoká, pro jejího partnera střední. Možnost průniku je vaginální, hloubka je vysoká a dochází k vysoké stimulaci klitorisu.

Muž se posadí na židli a mírně rozkročí nohy. Partnerka si sedne čelem k partnerovi na jeho klín a zasune penis. Pohyby vykonává žena, partner ji může mírným nadzvedáváním pomáhat. Pohyby jsou zejména pro partnerku velice fyzicky náročné, protože má nohy ve vzduchu a nemůže se o ně tedy zapřít. Průnik penisu však není příliš vysoký a žena může navíc docílit velice příjemné stimulace svého klitorisu.

VIDEO tip pro sexuální polohy v sedě

Není to sice obvyklá židle, ale houpavá, ale přesto si neodpustíme vám sdílet toto nápadité video. Jsou to 3 minuté nabité zajímavými polohami, které se dají provádět i na klasické židli, sofa či podobném sedavém nábytku. Zde jsou dané polohy jen umoceněny houpavostí daného nábytku, ale jinak jsou skvělé i staticky. 🙂

Čtenářské polohy – jsou lepší?

A jaké znáte polohy vy? Užíváte si je více, než ty klasické v posteli?

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Židle je super jak pro striptýz a předehru, ale i pro bdsm tvrdší blbnutí = přivázat ho na ni – ruce k stehnům, kotníky k nožkám židle a zkoušet si, jak je citlivý na bradavkách, jak vydrží nestříkat (má to zakázané, dokud neřeknu), když mu rajtuju prdelkou v klíně, … Prostě si s ním hrát a provokovat ho. 🙂 A třeba ho udělat, klidně v kalhotech zavřeného a nechat ho tam v tom ležet. Když mě den předtím naštval, ať si to užije, jak mu to v kalhotech teče po stehnech. Kdo se přidá k mrštství? O:)

Děkujeme za nápad a pošťouchnutí k rozšíření článku / návodu o nějaké peprnější tvrdší hrátky. Femdom je rozhodně téma, které s námi rezonuje, takže vaše ovládání protějšku přivázaném na židli je hodně vzrušující! Už jsme se přidali! Kdo další?

Spolupracujeme: