Tato erotická pomůcka je určena pro muže. Návleky se nejčastěji vyrábějí z gelu nebo silikonu. Důležitým prvkem je snadná údržba a zdravotní nezávadnost.

Návleky jsou většinou tvořené měkkým a pružným materiálem (nejčastěji gelem, případně silikonem), který jemně obepne penis/falus.

S čím může návlek na penis pomoct – VIDEO

1) Zvětšení, prodloužení a vytvarování penisu

Vhodně zvolený návlek pomáhá upravit nedostatky ve velikosti, tvaru nebo délce penisu. Návlek tím přispívá ke zvýšení sebevědomí muže. Zároveň také pomáhá řešit problém, pokud muž je vybaven méně a žena preferuje větší penisy. Návlek je rozumným řešením pro obě strany. Po fyzické stránce prodloužení a zvětšení penisu pomůže lépe si užívat sex ženám s větší vaginou.

2) Stimulace výstupky

Návleky jsou opatřeny různě velkými a tvarovanými výstupky. Tyto výstupky jsou umístěny venku i uvnitř. Při pohlavním styku tedy dochází k dráždění stěny vaginy i samotného penisu pomocí těchto výstupků. Sexuální prožitek se tak stává hlubší a intenzivnější.

3) Úprava erekce

Návleky na penis přináší řešení při problémech s erekcí. Pokud je erekce příliš rychlá a následuje předčasná ejakulace, vhodně zvolený návlek může snížit tření a citlivost, a tak prodloužit délku pohlavního styku. Pokud se erekce nedostavuje, lze využít návlek s funkcí zaškrcení, který výrazně pomůže zrychlit nástup erekce.


 

Aneb jak si bezbolestně zvětšit penis – návlekem

Tyto erotické pomůcky mohou zvětšit jeho průměr, délku, případně mají na povrchu (i uvnitř) dráždivé výstupky pro intenzivnější sex.

Klady

 •  

  Pomohou v délce penisu (prodlužují)

 •  

  Některé zesilují jeho průměr

 •  

  Téměř vždy prodlužují výdrž při sexu

 •  

  Dostupné i výstupky pro dráždění partnerky

 •  

  Mohou stimulovat i varlata

 •  

  Mohou pomoci v sebevědomí 🙂

Zápory

 •  

  Musíte trefit správnou velikost

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

Růžovýslon.cz

Sexshop51.cz

Flagranti.cz

Sexíčekshop.cz

Sexshop.cz

Eroticstore.cz

Na trhu existuje velké množství těchto nasazovacích pánských pomůcek – kromě ceny se liší ve své funkčnosti a také použitém materiálu. Na trhu najdeme především gelové a silikonové varianty – jsou používané především díky své solidní pružnosti.

Dokáže pomoci i s erekcí – cocksling

Variantou k klasickému návleku je tzv. cocksling. Kombinuje funkci elastického erekčního kroužku (ten podporuje funkci erekce) a natahovače varlat (který umožňuje intenzivnější pocit rozkoše muže – vhodný i pro trestné CBT). Většinou je vyráběn z termoplastické gumy ve více barevných verzích.