Termín španělské mušky je lidovým označením pro brouka z čeledi majkovitých – puchýřníka lékařského. Při podráždění vylučuje puchýřník z kolenních kloubů smradlavou tekutinu. Pokud dojde ke kontaktu s kůží, dochází k vyvolání reakce způsobující puchýře.

Jak podpořit chuť na sex?

Španělské mušky jsou považovány za afrodiziakum, které nabudí libido a zlepší sexuální výkonnost. Po pozření španělských mušek dochází k velice intenzivnímu prokrvení pohlavních orgánů, které jsou citlivější.

Za prvního propagátora výtažku z „mušek“ by se dal považovat Markýz de Sade, který je zmiňoval ve své kontroverzní knize 120 dnů Sodomy.

Kde je vlastně koupit

Španělské mušky patří mezi jedno nejznámějších afrodiziak (VIZ redakční porovnání), které mají u mužů pozitivní vliv na erekci (zlepšení a prodloužení) a u žen zvyšují chuť na sex a vzrušivost.

Klady

Zápory

Pozitivně ovlivňují libido Nefungují u všech
Existují varianty pro muže i ženy Chuť některých variant
Jednoduché dávkování
Nízká cena jednotlivých dávek
Mnohdy i forma krému či gelu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Růžovýslon.cz Sexshopp.cz Sexíčekshop.cz Sexshop.cz Sexshop51.cz

Často mají podobu kapiček, které se musí dávkovat přesně, jinak hrozí předávkování (u některých je varováno před dávením, žaludečními/střevními problémy). Častým příznakem předávkování bývá zvracení nebo průjem. Na předávkování španělskými muškami zemřel pravděpodobně španělský král Ferdinand II. Aragonský.

Spolupracujeme: