Termín španělské mušky je lidovým označením pro brouka z čeledi majkovitých – puchýřníka lékařského. Při podráždění vylučuje puchýřník z kolenních kloubů smradlavou tekutinu. Pokud dojde ke kontaktu s kůží, dochází k vyvolání reakce způsobující puchýře.

Jak podpořit chuť na sex?

Španělské mušky jsou považovány za afrodiziakum, které nabudí libido a zlepší sexuální výkonnost. Po pozření španělských mušek dochází k velice intenzivnímu prokrvení pohlavních orgánů, které jsou citlivější.

Za prvního propagátora výtažku z „mušek“ by se dal považovat Markýz de Sade, který je zmiňoval ve své kontroverzní knize 120 dnů Sodomy.

Kde je vlastně koupit

Španělské mušky patří mezi jedno z nejznámějších afrodiziak, které mají u mužů pozitivní vliv na erekci (zlepšení a prodloužení) a u žen zvyšují chuť na sex a vzrušivost.

Klady

Zápory

Pozitivně ovlivňují libido Nefungují u všech
Existují varianty pro muže i ženy Chuť některých variant
Jednoduché dávkování
Nízká cena jednotlivých dávek
Mnohdy i forma krému či gelu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshopp.cz Sexshop.cz Sexshop51.cz Sexíčekshop.cz Růžovýslon.cz

Často mají podobu kapiček, které se musí dávkovat přesně, jinak hrozí předávkování (u některých je varováno před dávením, žaludečními/střevními problémy). Častým příznakem předávkování bývá zvracení nebo průjem. Na předávkování španělskými muškami zemřel pravděpodobně španělský král Ferdinand II. Aragonský.

Spolupracujeme: