Anální hruška je erotická pomůcka inspirovaná středověkým mučícím nástroj, který byl znám pod názvem papežská hruška nebo hruška muk. Původně byla hruška určena k zasouvání do análního otvoru homosexuálů a vagín čarodějnic nebo nevěrných žen.

Trestný, až mučicí nástroj

Po zavedení se otočilo klíčem a rozevírající listy hrušky způsobovaly neuvěřitelnou bolest, že se raději přiznali ke všem svým hříchům. Z dochovaných spisů z 19. stolení jsou dostupné informace, že se hruška v Holandsku používala i jako roubík u loupežných přepadení.

Novodobá varianta pro BDSM

Svým tvarem připomíná pomůcka hrušku. Anální hruška je rozevírací a zamykatelná, na užším konci najdeme pákový mechanismus, který se při stlačení rozevírá jako 3 okvětní plátky. Po rozevření je možné hrušku zafixovat uzamčením, dále je možné je uchytit také na řetěz a teprve pak uzamknout.

Tím docílíte toho, že otrok/otrokyně bude zcela ve vaší moci.

Erotická hračka (někdy se jí přezdívá v originále anal pear či anal lock = neboli zámek pro anál, protože do odemčení a vyjmutí je plně zašpuntovaný a zabraňuje tedy vyprazdňování či penetraci prdelky – alternativně se takto také nazývá specifický anální hák pro muže, který také zamkne prdelku) lze použít vaginálně i orálně.

Takže záleží je na vaší fantazii jak ji nasadíte a jak dlouho necháte subíka trpět tímto omezením. V kombinaci s pásem cudnosti to může být v rámci BDSM praktik hodně intenzivní trest pro otroka.

V praxi

Aneb přesně tato kombinace – ještě se zakrytím genitálií a zadku latexovým prádlem:

Spolupracujeme: