Anal lock je speciální pomůcka, která se skládá ze škrtícího kroužku na penis (či varlata) a análního kolíku – obě části jsou spojené.

Škrtící kroužek u anal locku bývá poměrně úzký, takže jeho nasazení a nošení není zrovna jednoduché. Anal lock zabraňuje análnímu sexu a je používán mnohdy v B-D-S-M.

Jak to funguje

Anální zámek je souprava tvořená análním kolíkem a škrtícím kroužkem. Tato dvě zařízení jsou k sobě spojena. Při zavedení kolíku do řitního otvoru získá uživatel pocit naplněnosti v této oblasti. Zároveň je tak zabráněno análnímu styku při partnerských hrátkách.

Škrtící kroužek se navléká na penis. Podle různého stupně zaškrcení dochází k regulaci krve v penisu, a tím k oddálení erekce. Použitím análního zámku dochází ke dvojí stimulaci. Jedním místem je řitní otvor bohatě protkaný nervovými zakončeními, druhým místem stimulace je penis. Tato erotická souprava tak přináší dvojnásobné vzrušení a dvojnásobný sexuální prožitek.

VIDEO z redakčního rozbalování

Materiál a údržba

Velmi často je tato pomůcka vyráběna ze silikonu. Silikon se osvědčil jako vhodný materiál. Je hypoalergenní, snadno omyvatelný a velmi dobře hygienicky udržovatelný. Další výhodou silikonu jsou na dotyk příjemný povrch, měkkost a pružnost.

Při používání silikonové pomůcky je však třeba používat lubrikační gely na bázi vody, aby nedošlo k poškození silikonového výrobku.

Popřípadě anal-locky mohou být vyrobené z nerezové oceli, kdy slouží podobně jako středověká hruška pro zablokování análního otvoru – pro vyplnění otrokovy prdelky i zamezení defekace. Čímž je otrok v další úrovni také trápen a motivován k lepším výkonům v plnění Dominantových úkolů.

Zjistěte kolik stojí ideální anální pomocník
ZJISTIT CENU

Použití

Anální zámek je primárně určen pro muže již ze své podstaty – kroužek se navléká na penis. Užít si s ním však mohou při hrátkách smíšeného páru i ženy.

1) Masturbace osamělého muže

Anální kolík je výborný pro masturbaci jednotlivce. Muž si může dopřát hned dvě oblasti stimulace, aniž by musel vyvíjet patřičnou námahu. Při výběru je potřeba zvážit, zda je muž začátečník v oblasti análních aktivit anebo již zkušený uživatel. Podle stupně pokročilosti a svých anatomických proporcí volí tloušťku a délku análního kolíku. U análních kolíků i kroužků se z větší části již počítá s vibračním efektem.

Muž si tedy svým tempem zavede anální kolík tak hluboko, jak potřebuje a je schopen. Vibrační kroužek si zaškrtí na přijatelný stupeň, zapne vibrace a očekává slastný výbuch. Během masturbace si samozřejmě může hloubku zásunu, stupeň zaškrcení i intenzitu vibrací regulovat, a tím vyvrcholení urychlit, nebo naopak oddalovat až do krajní snesitelné míry.

2) Použití v páru

Použití v páru přináší prostor pro kreativitu partnera, ať už se jedná o pár smíšený nebo homosexuální. Anální zámek je pomůcka vhodná pro odevzdání aktivity jednomu z mužského páru nebo ženě. Na aktivním partnerovi je, aby řídil průnik análního kolíku, stupeň zaškrcení i intenzitu vibrací.

Tato aktivita je vhodná na prohloubení důvěry stabilního páru i pro poznávací hry nových milenců. Aktivní z dvojice může přidat ještě ruční stimulaci, orální aktivity nebo masáž pro umocnění zážitku.

3) BDSM aktivity

Anální zámek je velmi vyhledávaný také v komunitě zaměřené na BDSM aktivity. Zde se předpokládá, že v podřízeném postavení je muž. Análním zámkem má paní (nebo pán) svého otroka naprosto v rukách. Ona reguluje hloubku průniku análního kolíku, volí šířku a délku.

Od jemného roztahování se nabízí až hluboký bolestivý zásun, kterým může svého otroka trestat. Jako trest rovněž využije zaškrcování kroužku. Tuto pomůcku lze výhodně zapojit do hraní rolí a plnění úkolů. Pokud otrok nesplní úkol tak, aby s ním paní byla spokojena, zaškrtí mu kroužek.

Pokud je otrok vzorný, kroužek je mu povolen a naděje na dosažení erekce se pro něj stane více reálnou. Otroka lze také trápit regulací intenzity. Všechny mučivé zásahy vedou k oddálení vyvrcholení a stupňování otrokova utrpení.

Klady

Zápory

Diskrétní a rychlé dodání V čase potřebujete větší a větší průměry :))
Neskutečný výběr velikostí
Klasické i s vibracemi i nafukovací
Barevné, až oči přechází
Vždy s bezpečnou patkou proti zaklouznutí
Pro začátečníky i zkušené anální rajcovníky
Rozličné materiály: silikon, plast, ocel, ...
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Flagranti.cz Sexshop.cz Sexíčekshop.cz Sexshop51.cz Růžovýslon.cz

Spolupracujeme: