Dnes zabrousíme do poměrně neznámých a tvrdých vod… Nejspíše jste slyšeli o erotickém svazování (neboli bondage) – to má mnoho podob. Můžete využít jak pouta, tak řetězy, poporuhy, lana či jiné poutací prostředky.

Vždy ale půjde o znehybnění vašeho partnera (či suba). A to jak v lehce erotickém nádechu pro ozvláštnění partnerských hrátek, tak o trestnou praktiku, kde moc o erotiku nejde, spíše o ponižování a hledáním hranic (fyzických či psychických). Naší dnešní hračkou (nerezovým análním hákem) zabrousíme spíše do té druhé tematiky.

Využijete ho při BDSM hrátkách

Anální hák (v našem případě z nerezové oceli) jak už napovídá, je určený pro zadeček a velice pravděpodobně bude mít tvar háku, neboli zahnutého profilu. K čemu vlastně slouží? K znepříjemnění svázání a ještě větší ponížení.

Většina háků má na svém konci zvýrazněné zakončení – například rozšířenou hlavičkou, nebo kuličkou. Celou tuhle část je potřeba zasunout do zadečku vašeho protějšku… Tím to samozřejmě nekončí – kdyby ano, tak byste měli jen chladivý a ocelový anální kolík – který sám o sobě vlastně taky drží.

K čemu je vlastně dobrý?

Kouzlo této hračky je ale v tom, že na druhém konci háku bývá očko. A na něj můžete přivázat například lano a s tím se dají dělat už pořádné věci. Můžete hák připtáhnout například k očku obojku a tím donutit (v případě ženy subinku) svůj protějšek, aby zůstal prohnutý v zádech a nemohl se moci ohnout.

Toho se dá dobře využít například při poloze kozelce (neboli hogtie), nebo na všech 4 neboli „na pejska“. Když se bude svázaný chtít ohnout dopředu, tak mu hák výrazně zatlačí v análu a prostě mu to neumožní. Je mu tím ještě více znemožněn pohyb a také znepříjemněn.

Materiál je solidně kluzký…

Díky tomu, že je celý hák zpravidla z jednoho kusu oceli, tak je krásně hladký a bez výstupků. Díky tomu nehrozí při zavádění i „nošení“ háku žádné zranění. Ve své podstatě je to jen výraně tvarovaný anální kolík – a to ještě z leštěné nerezové oceli. Hladkost povrchu je tak solidní, že potřebujete jen minimum lubrikantu…

Testovali jsme tenhle kousek poměrně dostkrát – a to už v době, kdy jsme pro naše čtenáře připravovali foto-návod na základní úvazy a uzly v bondage. A své využití v BDSM hrátkách, tvrdších scénářích a podobných praktikách rozhodně najde.

Využití i při závěsech

Lze ho použít i při využití hrazdy – zde hák s provazem nepřivážete na úvaz na těle, nebo na očko na obojku či postroji na těle, ale na samotnou hrazdu. Zde ale dávejte pozor na bezpečí – pokud neumíte uvazovat „lanový“ postroj, nebo závěsný úvaz, který je pevný a bezpečný, tak určitě do svých hrátek nezapojujte i tento hák…

Můžeme něco vytknout tomuto jednolitému nerezovému háku? Vlastně ně – je jednoduchý, dobře tvarovaný, s dostatečným prohnutím na jednom konci (s rozšířenou hlavičkou) a na druhé straně se solidně velkým očkem pro lano/provaz apod. Pro zajímavější znehybňovací hrátky v rámci dom x sub, či jen zvídavých partnerů, je skvělý.

Klady

 •  

  Nerezová ocel

 •  

  Nepotřebuje skoro lubrikaci

 •  

  Dostatečná velikost

 •  

  Velké očko na lano

 •  

  Možnost experimentovat s chladem/teplem

 •  

  Příjemný průměr i délka

 •  

  Ideální zahnutí u hlavičky

Zápory

 •  

  Nemám

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU