Dnes zabrousíme do poměrně neznámých a tvrdých vod… Nejspíše jste slyšeli o erotickém svazování (neboli bondage) – to má mnoho podob. Můžete využít jak pouta, tak řetězy, poporuhy, lana či jiné poutací prostředky.

Vždy ale půjde o znehybnění vašeho partnera (či suba). A to jak v lehce erotickém nádechu pro ozvláštnění partnerských hrátek, tak o trestnou praktiku, kde moc o erotiku nejde, spíše o ponižování a hledáním hranic (fyzických či psychických). Naší dnešní hračkou (nerezovým análním hákem) zabrousíme spíše do té druhé tematiky.

Využijete ho při BDSM hrátkách

Anální hák (v našem případě z nerezové oceli) jak už napovídá, je určený pro zadeček a velice pravděpodobně bude mít tvar háku, neboli zahnutého profilu. K čemu vlastně slouží? K znepříjemnění svázání a ještě větší ponížení.

Většina háků má na svém konci zvýrazněné zakončení – například rozšířenou hlavičkou, nebo kuličkou. Celou tuhle část je potřeba zasunout do zadečku vašeho protějšku… Tím to samozřejmě nekončí – kdyby ano, tak byste měli jen chladivý a ocelový anální kolík – který sám o sobě vlastně taky drží.

K čemu je vlastně dobrý?

Kouzlo této hračky je ale v tom, že na druhém konci háku bývá očko. A na něj můžete přivázat například lano a s tím se dají dělat už pořádné věci. Můžete hák připtáhnout například k očku obojku a tím donutit (v případě ženy subinku) svůj protějšek, aby zůstal prohnutý v zádech a nemohl se moci ohnout.

Zjistěte hlavní výhody a cenu této pomůcky
ZJISTIT CENU

Toho se dá dobře využít například při poloze kozelce (neboli hogtie), nebo na všech 4 neboli „na pejska“. Když se bude svázaný chtít ohnout dopředu, tak mu hák výrazně zatlačí v análu a prostě mu to neumožní. Je mu tím ještě více znemožněn pohyb a také znepříjemněn.

Materiál je solidně kluzký…

Díky tomu, že je celý hák zpravidla z jednoho kusu oceli, tak je krásně hladký a bez výstupků. Díky tomu nehrozí při zavádění i „nošení“ háku žádné zranění. Ve své podstatě je to jen výraně tvarovaný anální kolík – a to ještě z leštěné nerezové oceli. Hladkost povrchu je tak solidní, že potřebujete jen minimum lubrikantu…

Testovali jsme tenhle kousek poměrně dostkrát – a to už v době, kdy jsme pro naše čtenáře připravovali foto-návod na základní úvazy a uzly v bondage. A své využití v BDSM hrátkách, tvrdších scénářích a podobných praktikách rozhodně najde.

Využití i při závěsech

Lze ho použít i při využití hrazdy – zde hák s provazem nepřivážete na úvaz na těle, nebo na očko na obojku či postroji na těle, ale na samotnou hrazdu. Zde ale dávejte pozor na bezpečí – pokud neumíte uvazovat „lanový“ postroj, nebo závěsný úvaz, který je pevný a bezpečný, tak určitě do svých hrátek nezapojujte i tento hák…

Můžeme něco vytknout tomuto jednolitému nerezovému háku? Vlastně ně – je jednoduchý, dobře tvarovaný, s dostatečným prohnutím na jednom konci (s rozšířenou hlavičkou) a na druhé straně se solidně velkým očkem pro lano/provaz apod. Pro zajímavější znehybňovací hrátky v rámci dom x sub, či jen zvídavých partnerů, je skvělý.

Klady

Zápory

Nerezová ocel Nemám
Nepotřebuje skoro lubrikaci
Dostatečná velikost
Velké očko na lano
Možnost experimentovat s chladem/teplem
Příjemný průměr i délka
Ideální zahnutí u hlavičky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Anální hák je výborná pomůcka, kterou používáme nejméně jednou za týden, někdy i vícekrát. Máme dva. Asi dva roky jsme oba trénovali pevnost svalů okolo svěrače, aby unesl naši váhu, já 80 kg, přítelkyně 60 kg. Nyní máme háky uvázané provazem u stropu naší domácí tělocvičny. Nazí si vlezeme na stoličky, zasuneme do análu háky, a to jak zepředu, tak i zezadu, nebo každý jinak. Pomalu se sesuneme ze stoliček a visíme za anál ve vzduch. Přitom se škádlíme, nebo děláme jiné blbosti. Ten pocit je nádherný, ale pozor při začínání, aby neprasklo anální svalové okruží. Ty svaly se musí vytrénovat, aby unesly váhu těla. Nevím přesně rozměry prodávaných háků, my je máme na zakázku, já mám např. průměr vstupní koule 7,5 cm, žena o 1 cm méně, aby nevypadly. Máme přirozeně anální otvory větší než je běžné, ale to jsme chtěli. Jejich užívání je fantastické.

Děkujeme mockrát za rozšiřující komentář. o už jsou dost náročné praktiky, ty zčátky jsou rozhodně nebezpečné jak píšete. A zajímavé, že píšete o výrobě na míru, na to se podíváme, kde se dají sehnat. 🙂 Ještě jednou děkujeme!

Spolupracujeme: