„Lištička, která vás drápne, když ji budete zlobit. A když budete hodní, můžete jí pohladit ocásek a ona spokojeně zavrní…“  Tohle nemusí být pohádka, ale klidně lascivní předehra. A stačí k tomu jen pár rekvizit pro pet-play / animal role-play (hraní na zvířátka) – a hlavně anální kolík s liščím ocáskem.

Hra na lišku, aneb pet play s análním kolíkem s ohonem

Na první přečtení to nezní možná laškovně, ale podívejte se do naší Pinterestové galerie, kterou jsme posbírali na míru této recenzi. Holčičí křivky, liščí ocásek, roztomilost i dráždivost najednou. A s tím mohou být spojené i provokativní úkoly…

  1. vypít mlíčko z mističky,
  2. vrnět pánovi u nohou,
  3. laškovně se mu ocáskem proplétat mezi prsty,

Za nás tyto ocásky (nemusí být čistě liščí, ale i králičí či jiná zvířátkové ocásky) prostě sluší a byla by škoda se jim na Lascivní.cz nevěnovat 🙂

Zjistěte kolik stojí Anální kolík s liščím ocáskem
ZJISTIT CENU

Jak je na tom rozměrově?

Pár čísel pro ochlazení fantazie:

  • Délka kolíku: 6,5 cm
  • Průměr kolíku: 2 cm
  • Délka ocásku: 39 cm

Tento kousek je dost jednoduchý. Základem je nerezový kolík do prdelky, který zde slouží nejenom jako držátko pro samotný ocásek, ale i dráždivý prvek. Přeci jenom naplněná prdelka je taky solidní stimulant pro mnoho nadržených holek.

Praktická inspirace

„A teď si představte – slečna s ocáskem v prdelce, přejedete jí prsty po vlasech, krásně se zchoulí a prohne v zádech… pokračujete přes nahá záda až k prdelce. Pohladíte, plácnete si (kdo by odolal) a odhrnete ocásek a zasunete sebe až po koule do klína rozverné lištičky. Chytnete si ji za boky a když ji chcete ještě více rozdráždit, budete jí lehce pulzovat ocáskem u prdelky – dvojí dráždění moc děvčat (ehm pardon lištiček) dlouho nevydrží.“

Stačí jen trocha fantazie, 1 praštěná hračka a svolná slečna s lehkými šminkami na obličeji, … a dráždivý večer teprve začíná. Máte další nápady, jak si oživit své hrátky právě pet playem? Pochlubte se do komentářů!

Klady

Zápory

Nerezový kolík Bez lubrikantu ani ránu
Velikost ocásku Občasně ocásek „líná“ chlupy
Šířka patky
Efekt při roleplay O:)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Mám pro vás svoji vlastní recenzi přímo z praxe, snad se bude líbit:

Kovový anální kolík s liščím ocáskem

Těšila jsem se na něj hned po tom co jsem ho objednala, když mi balíček konečně dorazil tak jsem byla nadšená z toho, jak byl anální kolík zabalený, byl v krabičce a pak i v obale.

Rozměry jsem si objednala trochu menší.

Kolík má bez ocásku 7 cm a průměr 2,8 cm a ocásek má 40 cm.

Kolík nemá žádné funkce jako třeba vibrátor, ale i tak jsem tomu dala šanci.

Dle mého je tohle hračka, kterou dokážu využít jak sama tak i s partnerem.

Tento kolík se dá dobře zavádět a za sebe jako začátečníka mohu říct, že nepotřebuji na kolík předpřipravit.

Když jsem ho poprvé zkoušela s partnerem, tak díky ocásku můžete partnera provokovat a sama si užívat kolík v sobě, při sexu to dokáže uspokojit Vás i partnera. Díky kolíku jsem při sexu zažila už několik orgasmů.

Dle mého je tam pár záporů, tím jak kolík je kovový tak je hodně studený, takže vždy před použitím se ho snažím trochu zahřát v ruce a pak až používat.

Další taková věc co nevidím jako kladou věc, ale dá se to očekávat je zmíněný ocásek, jelikož při análních praktikách používáte lubrikant tak zrovna ten je pak všude v chloupkách, ale poměrně dobře jde z toho poté odstranit.

Když vynecháme tyto zápory, které se dle mého daly očekávat, tak kolík splňuje všechny požadavky.

Pro mě je provokativní a krásný, při sexu nevypadává tolik (vypadl mi maximálně 2x) a i přes ty dva zápory jsem spokojená.

+ Provokace
+ Vypadá krásně když je zavedený

– Chloupky
– Je z kovu, tudíž studí

Spolupracujeme: