Na první pohled Digol vypadá jako další anální kolík ale, když ho dostanete do ruky tak zjistíte, že v ruce držíte prvotřídní intimní šperk Swarovski®.

Jaké je balení

Balení je velmi prosté. Čistě průhledná plastová krabička, ve které je zasazený šperk Diogol.

Informace o hračce

Tělo je z leštěného hliníku bez jakékoliv další úpravy (jako Chrom či Nikl) čímž je 100% hypoalergenní na délku měří 6cm, šířka 2,5cm a váží 35g. Koncovku kolíku zdobí Swarovski® krystal černé barvy.

Využití

Stěžejní je na této hračce její jednoduchost a velikost. Proto si jej můžete vzít třeba do restaurace či na romantickou procházku kde naplánujete drobné překvapení.

Nebo prostě jen se chcete cítit lépe, pokud si vás partner bere zezadu a vy se necítíte dobře, že partner vidí váš análek.

Další výhoda takto malé pomůcky je, pokud jedete na dovolenou, nezabírá žádné místo a k jejímu zavádění není vyloženě nutný gel. A nakonec si přijdou na své i milovníci elektro stimulace, jen se musí lehce obrousit oxid hlinitý který je na povrchu a je nevodivý.

VIDEO z redakčního rozbalování

Hodnocení

Poprvé když jsem tento kolík dostal do ruky, tak sem si pomyslel, že je to nějaká dětská velikost a že je to zbytečná pomůcka. Toto přesvědčení jsem ale rychle zavrhl po prvním použití, kde jsem pochopil smysl této hračky.

Je to šperk a jako takový splňuje svou roli dokonale. Blyštivý a perfektně vybroušený Swarovski® krystal prostě dodá na krásné a půvabu každé ženě. Jediné z čeho jsem ale měl obavu, tak to byla velikost patky, která má jen 2,5cm a jelikož stopka má šíří 0,7cm tak rozdíl velikostí není velký.

Každopádně to ale asi postačí, protože se zatím žádná nehoda nestala ani při delším nošení.

Klady

 •  

  Materiál

 •  

  Celková velikost

 •  

  Design

Zápory

 •  

  Menší patka

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU