Na první pohled Digol vypadá jako další anální kolík ale, když ho dostanete do ruky tak zjistíte, že v ruce držíte prvotřídní intimní šperk Swarovski®.

Jaké je balení

Balení je velmi prosté. Čistě průhledná plastová krabička, ve které je zasazený šperk Diogol.

Informace o hračce

Tělo je z leštěného hliníku bez jakékoliv další úpravy (jako Chrom či Nikl) čímž je 100% hypoalergenní na délku měří 6cm, šířka 2,5cm a váží 35g. Koncovku kolíku zdobí Swarovski® krystal černé barvy.

Využití

Stěžejní je na této hračce její jednoduchost a velikost. Proto si jej můžete vzít třeba do restaurace či na romantickou procházku kde naplánujete drobné překvapení.

Nebo prostě jen se chcete cítit lépe, pokud si vás partner bere zezadu a vy se necítíte dobře, že partner vidí váš análek.

Zjistěte kolik stojí Anální šperk Diogol
ZJISTIT CENU

Další výhoda takto malé pomůcky je, pokud jedete na dovolenou, nezabírá žádné místo a k jejímu zavádění není vyloženě nutný gel. A nakonec si přijdou na své i milovníci elektro stimulace, jen se musí lehce obrousit oxid hlinitý který je na povrchu a je nevodivý.

VIDEO z redakčního rozbalování

Hodnocení

Poprvé když jsem tento kolík dostal do ruky, tak sem si pomyslel, že je to nějaká dětská velikost a že je to zbytečná pomůcka. Toto přesvědčení jsem ale rychle zavrhl po prvním použití, kde jsem pochopil smysl této hračky.

Je to šperk a jako takový splňuje svou roli dokonale. Blyštivý a perfektně vybroušený Swarovski® krystal prostě dodá na krásné a půvabu každé ženě. Jediné z čeho jsem ale měl obavu, tak to byla velikost patky, která má jen 2,5cm a jelikož stopka má šíří 0,7cm tak rozdíl velikostí není velký.

Každopádně to ale asi postačí, protože se zatím žádná nehoda nestala ani při delším nošení.

Klady

Zápory

Materiál Menší patka
Celková velikost
Design
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: