Anální kolíčky patří mezi moje oblíbené partnerské hračky. Taková nenápadná drobnost, která ale celý sex posune na úplně jinou úroveň, jak se dočtete na konci recenze.

Moje první zkušenost

Přiznám se, že tohle byla moje první zkušenost se silikonovým kolíčkem a teda určitě ne poslední! Vždycky jsem dávala přednost spíše skleněným nebo kovovým hračkám a to pro jejich vodivost teploty a možnost je zchladit nebo ohřát, jak je libo. Ale tenhle kolíček mi ukázal, že i silikon má svoje výhody.

Něžnější zavedení

Mezi ně určitě patří fakt, že jeho aplikace i vyjmutí je mnohem něžnější než s kolíčky z jiného materiálu a velmi rychle splyne s tělem. Příjemná je i patka oválného tvaru, takže kolíček skvěle zapadne na svoje místo.

Krásný diamant, který na patce sedí, už jen dotvoří celkový zážitek nejen pro ženu, která bude mít během celého sexu mnohem intenzivnější pocity, ale i pro muže, který jen stěží odtrhne pohled z ozdobeného zadečku své partnerky.

VIDEO z redakčního rozbalení:

Z osobního soudku

Že je silikon praktický a často používaný materiál pro výrobu erotických hraček, to už víme. A těmi pár řádky výš jsme si i odbyli povinné praktické informace, a já se tak můžu trochu rozepsat o tom, jak jsem vlastně tenhle anální kolík vyzkoušela.

Zjistěte kolik stojí Anální silikonový šperk s kamínkem
ZJISTIT CENU

Měla jsem to štěstí, že mi kolík dorazil během karantény a tu smůlu, že jsem byla skoro tři měsíce zavřená v bytě s přítelem, takže vám asi nemusím říkat, že se po čase začalo hodit každý rozptýlení.

No, a protože už ho trošku znám, tak vím, že stačí mít na sobě sukni, aby pod ní nadšeně zajel rukou. A když místo kalhotek narazil na třpytící se diamant, najednou nahoru vyletělo víc než jen moje sukně… Akorát teda tu večeři, co jsem zrovna vařila, jsem mohla vyhodit.

Klady

Zápory

Příjemný a hebký materiál Nenašla jsem
Oválný tvar patky
Krásný diamant
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: