Pán si mě ozdobil – umyslel si, že je můj zadeček málo výrazný, chtěl ho dozdobit pěkným šperkem, který na mně bude dobře vypadat při focení a nošení.

Právě proto mi zaslal k otestování buttplugy ve 3 velikostech. Já jako poslušná sissy jsem neměla na výběr než buttplugy ve své anální kundičce vyzkoušet. Samozřejmě jsem z nich nadšená, protože mi krásně ozdobí kundičku a vyplní mě.

Anální kolík jako šperk

Každá z nás by měla mít alespoň jeden anální kolík, který používáme jako šperk. Je to hezký doplněk ke každému stylu oblečení.

Tyto anální kolíky (konkrétně Gleaming Love Set análních kolíků rosegold růžové srdce 3ks) můžete využít ke vstupu do světa anální rozkoše, protože svými rozměry jsou menší než dildo a můžete je nosit i pod oblečením.

Balení

V balení naleznete 3 různé velikosti análních kolíků. Každý kolík je samostatně zabalen v malém sáčku z černé látky.

VIDEO z našeho rozbalování:

Vzhled a materiál

Všechny 3 anální koliky jsou růžovo-zlaté barvy s rozkošným zakončením ve tvaru srdce, které je vyplněno růžovým „drahokamem“. Materiál je na pocit chladný, v rukou nebo v teplé vodě jej lehce zahřejete.

Zjistěte kolik stojí Anální šperky DreamToys
ZJISTIT CENU

Rozměry

Malý

  • Celková délka: 7,1 cm
  • Maximální průměr: 2,7 cm

Střední

  • Celková délka: 8,3 cm
  • Maximální průměr: 3,4 cm

Velký

  • Celková délka: 9,5 cm
  • Maximální průměr: 4,3 cm

Čištění

Jednoduché jako u všech análních kolíků provedených z kovu. Použitím horké vody nebo přípravků na čištění bez alkoholu.

Použití

Nejmenší velikost je vhodně spíše pro začátečníky. Střední a největší velikost kolíků jsou intenzivnější pro použití, a pravé proto si je více užijete k nošení i mimo domov.

Větší rozměry jsou vhodně pro pokročilejší, ale zvládne je i začátečník po roztažení.
Tvar srdíčka mě své nevýhody, pokud se vám natočí jinak než špičatým směrem dolů, tak kolík začne z vnější strany tlačit.

Můj nejdelší čas nošení velkého kolíku byl kolem 3 hodin. Neměla jsem ho v kundičce déle, protože jsem potřebovala sedět a kolík se přetáčel, což způsobovalo tlačení kvůli tvaru srdíčka.

Pokud se vám kolík nepřetočí, tak pod kalhotkami příjemně stimuluje vaši dírku. Pokud jste zamčená sissy jako já, kterou ovládá Pán, tak se nemusíte bát, jen budete více nadržená díky této rozkošné hračce ve své kundičce.

Klady

Zápory

Vhodné i pro začátečníka Tvar srdce je nekomfortní
3 různé velikosti v balení
Krásný vzhled
Perfektně vyleštěný povrch
Plátěný obal na každý šperk
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: