Na recenzi jsem tentokrát dostal (trochu nedobrovolně od Paní) novou klícku do naší sbírky. Různé zdroje o ní mluví jako o „mini cage“ = mini pásu cudnosti. 

Při prvním pohledu na klícku (zde se zdrobnělina opravdu hodí) zaujme její kompaktní design. Je tvořena pouze čepičkou pro žalud a její rozměry jsou ideální i pro penis o velikosti 7-8 cm v klidu.

Ale nebojte, i když je malá, její účinek je veliký!

Nesundáte ji bez souhlasu

Co dělá tuto klíčku výjimečnou, je vestavěný zámek. Ano, čtete správně. Vestavěný zámek zajišťuje, že jednou nasazená, klícka zůstane bezpečně na místě. Takže zamčený subík musí i nadále plnit vaše přání a pěkně poslouchat.

Nasazení klícky může být na první pohled výzvou, zejména pro nováčky v tomto světě. Ale nebojte se!

I když je potřeba penis trochu zatlačit (takže se nasazuje samozřejmě bez erekce = led či bolest to jistí, aby mu nestál nadšením ze zamčení = sám vím, jak mě pásy vzrušují, takže je trochu být připraven = či udělán aspoň zruinovaně), aby se klícka spojila s kroužkem, překvapivě to není bolestivý ani nepohodlný proces.

Vložený zámek nezavazí v prádle/kalhotách a ani necinká jako ty klasické visací = plus samozřejmě má nižší váhu, takže klícka je zase o to příjemnější na nošení.

Gravitace je mrcha a třeba u velké varianty téhle (Spiderwire = klasika klasik, který jsem také kdysi měl) je ta váha oceli tak silná, že musíte mít pásek/harness (ozkoušený Male Power), abyste si ulehčili.

Tady mě baví taky, ale spíše pohledově, než nutně prakticky. 

18+ fotky z testování

18+ VIDEO s výstřikem

Mini klícka = mini váha

Váha je zde minimální a díky mini převisu čepičky, tak ani nic netrčí a dobře se schová v prádle. A to i dámském = je to přeci jenom typická klícka pro feminizované čubky = sissy (také v redakci jednu máme a kdyby neměla jiné klícky na testy, tuhle by určitě dostala). 

Takže dobře se skryje pod kalhotky jakéhokoliv střihu, nevypadá jako boule u běžných klecí na penis. I proto je to jedna z nejčastějších klícek práve u sissy / femdom komunity = erekce je naprosto znemožněna a může se Paní / Pán zamčenému subíkovi (je to ještě muž, když nemá penis?) smát, jak směšný má klín. 

Zjistěte kolik stojí Ocelový pás cudnosti MiniCage
ZJISTIT CENU

A že jeho „klitoris“ je tak malý, že si nezasloužil ani být ve ztopořeném stavu a tohle je jeho pravé místo a stav. Zamčený, nadržený a poslušný = typicky i rozevřený, ale z jiné strany.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Pár čísel

  • 1x 0 kroužek
  • 1x klícka
  • 1x zámková vložka
  • 2x klíčky
  • Průměr O kroužku: 40 mm, 45 mm a 50 mm

Po nasazení

Upřímně čekal jsem nesmyslnou bolest, tlak, ale malost klícky opravdu znemožňuje penisu, aby se nalil krví = takže se prostě nepostaví a docela rychle vám to dojde. Tak po pár pokusech je sice klícka plná, koule už trčí do prostoru více, než samotný žalud (typicky obnažený pro větší citlivost).

A máte smůlu = stříkat jedině s množstvím vibrací (masážní hlavice v rukou protějšku), nebo přes prostatu – tlakem, prstem v rukavici, či zase vibracemi. Jinak prostě můžete zaponenout = honění, masturbace? Ale kdeže, tady se můžete jen třít a doufat, že to projde.

Pro vzhled i lehké odlehčení jsem kombinoval toto mini vězení penisu s postrojem/harnessem Male Power Strappy. Pěkně drží, rámcuje boky a a je sexy na sobě cítit ten boční pás. A ve předu? Nic. Jen ocel a zduřelý žalud.:)

Hodnocení

Měl jsem respekt, ale vypadala roztomile, leč anatomicky nesmyslně = kam by se ten penis vešel. A víte co? Vešel a moc se ani nebránil po víkendovém trestání a zruinovaných stříkancích.

Takže ochablý, s trochou gelu, kroužek klasicky přes 1 varle, druhé, a až pak provléknout penis, nasadit klícku/čepičku a už z boku jen zasunout klíč. A zahodit ho… Nebo odevzdat své Paní, protože po tomhle už moc muž nejste, spíše jen sexuální objekt a tréninková čubina.

Klady

Zápory

Mini rozměry Nasazení může být náročnější pro nezkušené
Zabudovaný zámek
Nezpůsobuje bolest při nasazování
Vhodná i pro menší rozměry penisu
Zamezuje 100 % erekci
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: