Téma feminizace a sissy nás evidentně zajímá, protože máme za sebou další vyzpovídanou českou sissy. Tentokrát je to Mia, kterou jsme poznali na Instagramu… A rozhodně si připravte na čtení dostatek času, delší rozhovor jsme tu ještě neměli. A dle počtu dotazů od fanoušků / čtenářů (na konci textu) to téma zajímá nejen nás!

V době přípravy rozhovoru měla Sissy Mia na Twitteru přes 850 fanoušků, na Instagramu přes 2700 sledujících.

Kapitoly

Zdravíme Sissy Mio, můžete se našim čtenářům představit?

Zdravím všechny čtenáře online magazínu Lascivní. Mé jméno je Mia, jsem sissy se zájmem v latexu a BDSM. Tomuto životu se věnuji už poměrně dlouho, ale vážně se feminizaci věnuji poslední 3-4 roky. 

Jak vnímáte svůj penis? Jako klitoris (podobně jako ostatní sissy, co jsme měli v rozhovorech – Sissy Lucka a recenzentka/testerka Sissyna)?

Koukám, že začínáme hned zostra:P Je důležité zmínit to, že stále mám ráda i svou mužskou stránku. Miluji být sissy, ale pořád jsem nedošla do fáze, kdy bych přemýšlela na totální přeměně včetně hormonů a chirurgických zásahů. 

Co se týče penisu, snažím se být zamčená 24/7, i když skrze hygienu se musím na pár minut denně odemknout. Vnímám svůj penis (uvědomuji si, jak dlouho jsem to místo mezi nohama takhle nenazvala :D) jako klitoris, často sissy clit. 

Není totiž hoden uspokojovat ženy, často teče jako nadržená školačka 😀 a vlastně když už mívám orgasmus, tak pouze análně nebo vibrační hlavicí přes chastity.

Bylo náročné se naučit “udělat” jen análně, takže přes prostatu? Bereme takový milking jako náročnější na naučení:) Poradíte čtenářům?

Všechno je to proces:) Nechci teď vyznít jako nějaká chytrolínka, protože některé věci prostě nemůžu vědět. Ale přijde mi, že to celé dost připomíná ten orgasmus ženský. Člověk se na to musí mnohem více soustředit, záleží na náladě, umět se dostatečně uvolnit.

Mně osobně pomáhá být delší dobu bez orgasmu a použít hračky, co stimulují prostatu. Výsledkem je pak o dost odlišnější orgasmus od toho mužského, minimálně ten můj je o dost delší, může být několikanásobný.

Kdy a jak jste dospěla k zájmu o sissy tematiku? Neboli svou feminizaci v latexovou panenku? Nebo aspoň tak vás chápeme z TW a IG profilů:) 

Tohle je téma, nad kterým poslední dobou dost přemýšlím. Počátky určitě sahají už do dospívání, kdy jsem zjišťovala, že se mi líbí představa nošení dámského prádla. Nedlouho na to začal i zájem o latex

Internet ještě nebyl plný této tématiky, a tak se sledování porna skládalo z videí s latexem, BDSM, femdom, trans apod. Všechno to asi dost vychází i z mého silného fetiše na dámské prádlo, punčochy a latex. 

Asi ve dvaceti letech jsem si pořídila svůj první latexový kousek a pak už se to pomalu nabalovalo. Co se týče nějaké aktivní doby, tak si myslím, že se latexu a feminizaci více věnuji až tak poslední čtyři roky.

Typicky z naší zkušenosti sissy má svého Pána či Paní = jak to máte vy?

Měla jsem možnost být sissy jak zadaná v dlouhodobém vztahu, tak single. A upřímně je minimálně pro mě celkem důležité mít dominantní protějšek. Feminizace je krásná sama o sobě, ale u mě to vše umocňuje ten kontrast Dominantní ženy, která svůj submisivní protějšek cíleně feminizuje. 

Už jen samotné nošení pásu cudnosti je dost jiné, když máte key holdera. Nemluvím o tom, když vašeho Dominantního partnera přirozeně vzrušuje feminizovat svůj submisivní protějšek.

Nemůžeme se nezeptat, zajímá to hodně čtenářů = kde (a jak) jste našla svou klíčnici / Paní?

Tohle je dle mého názoru nekonečné téma mezi subíky. Kde a jak hledat… Někdy na člověka narazíte v normálním životě a vyklube se z toho D/s vztah. Ale upřímně to je fakt výjimečná situace, i když se mi už stala. Často se můžete poznat na akcích, nebo sociálních sítích, ať už těch public nebo více specializovaných jako třeba fetlife.

Jak moc rozhoduje o vašem životě / sexualitě?

Naprosto. Když mám svou Paní, která navíc drží pod kontrolou mou chastity cage, má naprostou kontrolu nad mou sexualitou. Co se týče života, tak nechci generalizovat, protože každý vztah je přirozeně trošku odlišný, ale obecně pro mě platí, že moje Paní je alfa ve vztahu a podřizuji tomu velkou část svého života. 

To ale neznamená, že nemám v některých pro mě důležitých životních situací slovo. Je to celé o jakémsi balancu, který pořád trochu prozkoumávám. 

Nerada dávám věcem nálepky a nemyslím si, že věci prostě musí být buď tak, nebo onak. Vše je o vzájemné komunikaci a tom, aby ve vztahu byli obě strany spokojené.

Máte nějaké hranice, či stopslovo?

Určitě ano, ale sama zjišťuji, že s jídlem roste chuť😀 To, co jsem si pár let zpátky nedokázala představit, je teď pro mě celkem klasika. V tuto chvíli mě ale neláká needle play, blood play obecně a asi nikdy nepřijdu na chuť kaviáru

Věc, co mě naopak baví je například sounding, ale skrze zdraví se této ratolesti vyhýbám. V čem bych se ale chtěla posunout je spank, jsem docela „bolístka“ a nezvládám extrémy, a tak tohle musím trošku potrénovat. 

Rozumíme té obavě kolem soundingu = je to tak delikátní a citlivá věc, že se musí dávat velký pozor na průměr, úhel, dezinfikování až sterilitu dilatátorů, … je to už velká hra z kliniku. A needleplay a další “NE” kinky sdílíme. Máme to stejně:) 

Latex je dle fotek vaší vášní – jak se v něm cítíte?

Latex je láska. Doteď si pamatuji, když jsem ho na sobě měla poprvé. Je to naprosto neskutečný pocit. Ano, uznávám, že je to dost… Řekněme náročný koníček. Cena je poměrně vysoká, náchylnost na poškození taky zrovna není ideální. 

Já vždy říkám, že je to taková designovka, protože i oblékání může být náročnější, samotná výdrž v tom materiálu je dost odlišná od ostatního oblečení, potíte se v tom. 

Úplně si vybavuji některé situace, kdy je v klubu vedro jak blázen, vy na sobě máte třeba tři vrstvy latexu a snažíte se asimilovat s prostředím, abyste si celý ten večer užili. Nemluvím o údržbě. 😀

Ale přes to všechno je to naprosto neskutečná zkušenost, miluji to, jak obepíná tělo, jak zvýrazní křivky vašeho těla, jak voní, prostě… Ach!:D

Souhlasíme, latex je fantastický materiál, druhá kůže, která ale také přenáší pocit z doteku – skvělý materiál, nejen pro feminizaci:)

Máte nějaké ověřené tipy či postupy, jak doma pečovat o latexové kousky?

Je samozřejmě spoustu technik a postupů, ať už se jedná o oblékání, péči nebo skladování. Já osobně vždy po oblékání latexu latex umyji, snažím se co nejméně nechat působit pot a nečistoty. Používám čističe určené přímo na latex, ale postačí i nějaký obyčejný odmašťovač.

Poté vše pořádně opláchnu, aby na materiálu nezůstal žádný čistící prostředek a naložím latex do lázně, do které přidám trochu silikonového oleje. Nechám dostat olej do všech záhybů (Pokud nemám kousky, které třeba nechci mít tolik „mastné“, jako například ponožky nebo punčochy z vnitřní strany, kdy pak noha zbytečně moc klouže v botách).

Nakonec nechám latex osušit z obou stran a skladuji v plastových bednách, ideálně někde, kde je stálá pokojová teplota a nesvítí slunce. Někdo skladuje větší kousky na ramínku, aby se případně moc nepomačkaly. Taky doporučuji skladovat zvlášť světlé barvy od těch tmavých, protože může dojít k obarvení materiálu tmavší barvou.

A jaký byl váš první kousek z latexu? 

První kousek jsem si pořídila někdy ve dvaceti. Byl to latexový catsuit, ponožky, rukavice a korzet. Chtěla jsem hned poprvé zažít ten celkový feel.

Je nějaký vytoužený konkrétní doplněk, či součást oblečení, které vám ještě chybí?

Toho je opravdu hromada!:D Chtěla bych další tematické outfity – clinic, maid, ale třeba i nějaký puppy nebo kitty outfit. Více barev, mega mě v poslední době baví kombinovat černý latex s tím transparentním. Ale rozhodně bych si přála bondage korzet od rakouské firmy HW DESIGN! 

Je vaším cílem být vyloženě anonymní latex doll (podobně jako Cindy z dřívějšího rozhovoru), nebo má být stále přiznaná vaše ženskost a obličej?

Stále chci oddělovat svůj sissy život od toho každodenního. Masku jsem vlastně nosila ještě pár let zpátky. Pravdou ale je, že jsem ji spíš nosila z důvodu, že jsem si myslela, že bez ní, pouze s make upem nebudu vypadat dost žensky. 

Jsem perfekcionistka a troufám si říct, že mám smysl pro detail, a tak představa, že bez masky budu vypadat jen jako „chlápek v dámském“ pro mě byla nemyslitelná. 

Stále je co zlepšovat a určitě to není ideální, ale jsem teď spokojená s mým lookem natolik, že nemusím nosit masku. Tvář ukazuji, ale pořád si myslím, že s full make upem nejsem poznat od mého mužského já.

Z PFW (viz níže) můžu říci, že rozhodně vypadáte žensky ve své full-sissy formě:)

Jak často jste sissynkou se vším všudy?

To je otázka, na kterou sama v sobě nechci moc odpovídat:D Bohužel jsem dost workoholička, a tak času teď není moc, takže se snažím alespoň o částečnou feminizaci. 

Zamčená jsem vlastně téměř pořád. Co se týče full přeměny, řeknu to asi takto: Moc ráda bych se tomu věnovala více a vlastně je to na tento rok i moje předsevzetí.

U pásů cudnosti se dost řeší “viditelnost” pod civilním oblečením = jakou máte zkušenost vy?

Dříve jsem to řešila hodně. Samozřejmě čím větší klec, tím více je vidět. Neříkám, že teď se vystavuji na obdiv, ale chodím tak i plavat nebo třeba do sauny a prostě když to náhodou někdo zahlédne, tak jsem s tím v pohodě. Já mám dobré zkušenosti s pásy cobra, které nejsou téměř vidět ani přes spodní prádlo.

U nového roku a předsevzetí máte nějaké konkrétní úkoly / situace, které vás posunout k plné přeměně v plnou “sissy”? Neboli jestli se v tom naši čtenáři mohou inspirovat?

Jak jsem již zmiňovala, ráda bych celkovou přeměnu uskutečňovala častěji. Přešla sem na holení celého těla a to pravidelně. Ráda bych začala během týdne více trénovat anální i orální sex. Co se můj největší úkol a zároveň jsem v tom nejslabší je make-up.

Ve většině případech mě líčí někdo jiný, nemám na to vůbec cit a jsem dost nedočkavá, než se dostanu do fáze, kdy s tím budu od sebe spokojená. Ale bohužel zde platí, cvičit, cvičit, cvičit.

Neušlo nám, že jste byla na posledním Prague Fetish Weekendu jako my – byl to váš první ročník?

Pokud si dobře pamatuji, tak to byl můj třetí ročník. Letos jsem stihla pouze FETISH NIGHT. 

Jak jste si vybírala outfit na ten večer?

Byla jsem po delší době v latexu, a tak jsem vsadila trošku na jistotu a komfort. Minulý ročník jsem to trošku přehnala. Outfit jsem měla sice vyladěný, ale tři, někde i čtyři vrstvy latexu byly fakt moc. 

Bohužel skrze vedro jsem se neskutečně moc potila a jakmile jsem cítila, jak mi teče pot po make upu, tak celé mé nastavení šlo do kytek

Jak jste si akci užila? Dorazíte i příště?

Hmmm. Zapeklitá otázka. Upřímně mi akce moc nesedla, některé detaily, jako bylo například placení kreditem, nebo nedostatek místa na sezení, dost kazila atmosféru. Co musím vyzdvihnout byly performance, které celý tým Hellu zvládl na jedničku. 

S partou, se kterou jsme letos byli, jsme si uvědomili, že asi potřebujeme trošku více latexu, letos mi ho přišlo docela málo. Zkusila bych možná navštívit nějaké zahraniční akce, které jsou více zaměřené na tento druh fetiše.

Děkujeme za pohled, to placení kreditem mně osobně sedělo, že jsem nemusel mít bankovky, ale třeba jsem neměl v “outfitu” kam kartu dát, takže také mínus. Co můžeme doporučit, tak Kinky VENUS = oddělená fetish/latex sekce v rámci berlínského festivalu – tam byste zapadla perfektně – jak návštěvnice, tak účastnice?

S hotovostí s Vámi souhlasím, ale způsob dobíjení mi přišel dost chaotický. Musela jsem si dobíjet několikrát a pokaždé mi nabili novou kartou s tím, že jim to na tu původní nejde, takže jsem pak nosila asi čtyři karty a na každé samozřejmě něco málo zbylo.

A v latexových rukavicích je vše trošku náročnější, takže to mě trošku nebavilo. Na Kinky VENUS jsem ještě nebyla, ale chystám se tam podívat, tak snad to letos vyjde.

U sissy tematiky se vždy drží i pásy cudnosti – jak to máte vy?

Myslím si, že pás cudnosti je nedílnou součástí feminizace a sissifikace. Samotné nošení, odpírání orgasmu a vnímání pohlavního orgánu je minimálně pro mě velice signifikantní. 

Mění to celé nastavení myšlenek a v mém případě se mění i preference sexu. Začnu se více soustředit na anální sex a celkově na sex jako žena.

Takže chápeme to, že když jste zamčená (déle), probouzí to ve vás hlavně chuť být využívána pro sex jinými metodami, než vaším “penisem/klitorisem”? Neboli když váš klín má smůlu, tak zbytek těla je k dispozici “jiným”? 

Můžeme to tak říct, ano🙂

Klícky celkově jsou “naše” téma (viz redakční testy pásů cudnosti) – jaké klícky máte? Máte nějaké extra oblíbené, nebo naopak takové, co strháte?

Mám jich celkem dost, pokud se nepletu tak asi devět nebo deset. Začínala jsem na cb6000, ale i když je celkem pohodlná, tak je tam spoustu míst, kde může dojít k menším zraněním, jako je skřípnutí kůže apod.

Mám i zkušenosti s Cellmate, neboli pásem cudnosti, který se dá otevírat přes aplikaci, třeba i na dálku.

Ale s postupným zmenšováním je teď můj naprostý favorit model cobra. Především k dlouhodobému nošení je pro mě jasná volba. Mega mě baví i flat cages, ale skrze hygienu je zatím nemohu nosit moc dlouho.

Kolem sissy, femdom a chastity se rozhodně točí ještě jeden trend a ten máme odsledovaný i v jiných redakčních rozhovorech = OnlyFans. Co si o tom myslíte? Tematika sissy je tam dost poptávaná.

To je naprostá pravda. V poslední době podle mě zažíváme velký nárůst této tématiky. Sama o tom v poslední době dost přemýšlím. Jen to není tak, jak to může většina lidí vnímat. 

Chce to spoustu práce, času a strategie, aby to nebyla jen nějaká slátanina. Jak už jsem zmínila, jsem detailistka, a tak nechci začít vytvářet kontent za každou cenu, chtěla bych, aby to mělo nějaký přesah, tak je to pořád ve fázi plánování:)

Určitě souhlasíme s tou náročností přípravy obsahu, komunikace s fanoušky, … přesně to jsme řešili v 24. díle podcastu = že ty peníze jsou vydřené celodenní prací.

Jsme magazín, který se věnuje recenzování erotických hraček, takže si neodpustíme = jaké hračky doma máte?

Fuuuuu:D Mám toho doma celkem dost! Dilda, anální hračky, těch je fakt nespočet, vibrátory, poutací nástroje, provazy, roubíky, bičíky, plácačky, skřipce na bradavky, vybavení na breathplay

Samozřejmě velkou sbírku pásů cudnosti, fucking machine a v neposlední řadě hromada latexu.

Máte nějaké nejoblíbenější, které vás stále baví?

Mezi moje nejoblíbenější hračky patří nafukovací anální kolíky, protože se díky nim dá hezky trénovat a už dlouho dávám přednost dildům, které mají real feel materiál. Můj oblíbený kousek je jeden černý drahoušek od Doc Johnson.

U sissynek (co jsme měli dříve v rozhovorech – Lucka a testerka Sissyna) hrály největší prim anální hračky a trénink s nimi – jak to máte vy?

Když jste zamčená sissinka, tak se to vlastně dost nabízí. Takže trénink análního sexu a pak hned orálního je součástí feminizace. Miluji zkoušet nové hračky a posouvat svoje možnosti. 

I když je s tím spojená pro mě ne moc oblíbená aktivita, a to je čištění. Když si nehraju jen sama, tak chci mít jistotu, že budu čistá a dost na tom pak záleží i moje celkové uvolnění.

Ten trénink se opakuje u všech sissyn podobně – máte nějaký průměr, či jinou hranici, kterou teď chcete (či máte nakázáno) posunout?

Samozřejmě chci posouvat velikosti, co zvládnu pojmout. Ale obecně mi dělá víc problém délka než průměr. 😛

A naopak některé, které vás nenadchly?

Asi bych akorát řekla, že dávám přednost kvalitním hračkám. Jak už jsem psala, ráda dávám přednost měkčím hračkám, a tedy pokud je to možné hračkám, kterým nevadí silikon, protože skrze latex, který nosím, se může často stát, že se silikon dostane na hračky.

A jak dobře víme, tak se s ním některé materiály moc nemusí

Jsou nějaké konkrétní, co byste chtěla mít ještě doma?

Začnu skromně :D. Určitě bych chtěla rozšířit můj latexový šatník. A lákají mě větší hračky a nábytek, ať už nějaký milking machine, vacbed, nebo větší věci, jako jsou bondage gyno křeslo, nebo podobný bondage nábytek

Neměla jsem ještě možnost vyzkoušet electroplay, takže mít nějaký set by bylo také fajn. Kvalitní hračky od Hankeys toys, SquarePeg nebo BadDragon jsou prostě špička a přála bych si mít nějakou doma. 

A moc bych si přála mít doma set na face bondage, který je ale u nás velice špatně k selhání, protože tahle kratochvíle se dá pořídit především v Japonsku.

Moc pěkné plány – miking mašina a vacbed máme též v wishilistu, ty bychom rádi měli otestované na Lascivní.cz. 🙂 Třeba si nějak pomůžeme v budoucnu…

To budu moc ráda:)

Je něco ze sexu, co by vás lákalo ve fantaziích?

Další velkou metou ve feminizaci je cuckolding, to je téma, kterému se chci více věnovat. Ráda bych vyzkoušela nějaký extrémní breathplay, jako má třeba Miss Velour v Anglii. A v neposlední řadě založit nějakou profi sissy school. 

Zajímavé plány – sissy výcvikovou školu pro Česko, nebo čistě zahraniční? Neboli jestli je to něco blízkého pro naše čtenáře se zájmem o ne/násilnou feminizaci:)

Plány jsou vytvořit ji především v Česku, ale do budoucna se nebráním posunout to i do zahraničí.

Otázky a dotazy od čtenářů z Twitteru a Instagramu

Zdravím Mio, jakou máte velikost prsou? A je to celý bodysuit, nebo jen samostatná ňadra? Chcete i vlastní?

Velikost prsou mám E. Tím, že jako muži nemáme moc genetické predispozice mít široké boky, se snažím vytvořit efekt křivek větším poprsím a užším pasem díky korzetu. Jedná se o velice kvalitní samostatná prsa, na které mám v outfitech vnitřní kapsy.

Nad bodysuitem občas přemýšlím, ale zatím jsem neměla takový, co by mi naprosto vyhovoval. Pro ostatní sissies mám i dobrou zprávu – mám občas ráda i outfity, kde nemám umělá prsa a stále se cítím dostatečně femine. Vemte si nejznámější sissies jako třeba Natalie Mars, nebo třeba Lianna Lawson, které nemají prsa a jsou naprosto dokonalé.

Na Twitteru máte pěkně malou černou klícku Cobru – jakou délku má jinak váš klitoris bez ní? Neboli co se do takové mini klícky vejde?:)

Tohle je podle mě jedna z velkých fám nošení pásů cudnosti. Za mě hlavně záleží na zvolení správné velikosti kroužku, aby při delším nošení nezpůsobil nepříjemné a bolestivé otlačeniny. Jinak si nemyslím, že mám zrovna nejmenší výbavu a v pohodě se do klícky všechno vejde. 

Zvládáte nosit pás cudnosti i bez proužků – postroje, co by ji držel na svém místě?

Straps jsem si pořídila teprve nedávno, ale spíš kvůli tomu, že jsem si to chtěla vyzkoušet. Do té doby vše drželo tam, kde má, a to i bez postroje:) Záleží ale na spoustu věcech. Na velikosti kroužku okolo varlat a penisu, ale taky na samotné výbavě v kalhotech.

Každý jsme trošku jiný, a tak je potřeba najít ideální model/velikost. U mini chastity devices jako je třeba flat cage, kdy se často penis částečně zatlačí do těla je dobré straps mít, aby klec držela hezky u těla.

Jak jste si zvykala na spánek s pásem cudnosti? Toho se nejvíce jako sissy bojím.

Spaní „pod zámkem“ je opravdu asi nejnáročnější část dne. Noční, a především ranní erekce jsou někdy nesnesitelné. Můžu doporučit pár triků, které mě osobně pomáhají: Nepít moc tekutin na noc a dojít si před spaním na záchod.

Namazat kroužek nějakým olejem, aby tolik netlačil a v neposlední řadě jsem občas na noc nosila větší klec, to rozhodně pomůže. Chce to prostě postupně.

Ahoj, máte nádherné latexové kousky – dokážete či chcete říci cenu celého černého setíku?

Pokud mluvíme čistě o černém catsuitu spolu s rukavicemi, ponožkami a korzetem mě tenkrát vyšel na cca dvacet tisíc

Jak často (a za co) máte dovolené orgasmy od svého Pána či Paní? Jestli ho máte?

To záleží čistě na mojí Paní. Měla jsem štěstí, že jsme se poznali před Vánoci, tak jsem to dostala jako dárek. Ale je to dost individuální, někdy to může být měsíc, někdy tři, někdy půl roku. 

Na Twitteru máte fotku s jednou plochou klíckou – jaké to je?

Je to dost intenzivní. Zvlášť erekce, která vlastně není plně možná. Jde totiž o to, že v případě flat cages se penis zatlačí do těla, tak je to trochu jiné. Ale minimálně esteticky mě to moc baví!

Sissie dont have a cock… sissies have a clitty! Moc pěkná fotka – jak sedí ta klícka s dálkovým ovládáním? A k čemu je tam ten kondom?

Cellmate má trošku jiný sklon kroužku a ze začátku jsem si musela trochu zvyknout. Potom mi ale přišla velmi pohodlná a byla vhodná i pro dlouhodobé nošení. Trošku neohrabaná byla první roky nedotažená aplikace, ale už se o dost zlepšila. V poslední době mi ale přijde zbytečně velká, tak už ji moc nenosím. 

Šukací stroj a vy u něj, to je fantazie! – co to je za mašinu?

Jedná se o fucking machine od firmy HiSmith.

Děkujeme Mio za rozhovor a ať se vám i nadále daří!

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: