Klasický korzet určitě vyzkoušel, nebo přinejmenším měl možnost vidět osobně, asi každý. Latexový už asi méně, ale co takový krční latexový korzet? Inu troufnu si tvrdit, že to už bude mnohem menší skupina lidí.

Nejprve proč si takový korzet pořídit? No popravdě, pokud se vám nezalíbí hned na první pohled, bude těžké vás přesvědčovat. Ano, do společnosti, nebo pod oblečení takový korzet moc není.

Spíše na doma

Dobře pokud zapojíte fantazii, tak trochu kreativní duše by si poradila i s tímto, ale upřímně většina uživatelů to použije spíše v soukromí, nebo na nějakou specializovanou akci a případně se tím pochlubí na sociálních sítích.

A já patřím samozřejmě do té druhé skupiny. Na akci jsme se nedostali, zůstalo tedy nošení doma a chlubení se v online prostoru.

Omezení hybnosti i viditelnosti

Nebudu lhát, krční korzet se mi líbil především díky tomu, že zabrání omezí pohyb hlavy a já jakožto subík (nebo vlastně subinka?) se budu muset koukat tam kam mi korzet a Paní dovolí. Druhým důvodem bylo, že prostě vypadá úžasně. A třetím důvodem proč jsem takový korzet chtěl, bylo aby mi korzet schoval mezeru mezi latexovou maskou a latexovým catsuitem.

Takže když jsem získal tu možnost od MHsexshopu, musel jsem ji využít.

Tím samozřejmě jim a redakci Lascivní.cz děkuji.

Mám rád bondáž a tak jsem se především těšil na první bod. Tedy omezení pohybu hlavy. Korzet od Blackstylu s tloušťkou latexu 0,9 mm sliboval opravdu velké omezení.

Netrpělivě jsem se tedy těšil na první test. Šněrování korzetu je zezadu a sám jsem si s tím neporadil. Naštěstí Darkmína mi ochotně pomohla. Korzet opravdu pevně krk obejme, záleží samozřejmě jak moc utáhnete.

VIDEO z rozbalování v naší redakci

Neutahujte přespříliš

Zde bych upozornil, opravdu pozor na to jak moc budete utahovat! Rozhodně neutahujte příliš! Nošení korzetu nebylo nepříjemné, člověk ho vnímá každou vteřinu, ale neměl jsem tendenci se ho zbavit.

Zjistěte kolik stojí Latexový krční korzet
ZJISTIT CENU

Ale je pravda, že po delším nošení mě bolelo za krkem. Přeci jen vám drží hlavu trochu směrem vzhůru. Co se však týče omezení pohybu hlavy, tady to nebylo úplně podle mých představ. Hlavou pohybovat trochu můžete, což je samozřejmě v pořádku, pokud však chcete, můžete hlavu i dost sklopit.

Korzet se mi prostě vždy shrnul.

Nevím zda jsem měl vždy jen špatně zašněrováno, ale stalo se mi to opravdu pokaždé.

Shrnutí v praxi?

Co víc korzet se shrnoval i při nepatrném pohybu, tím pádem ihned přestal více omezovat v pohybu a o nějaké estetičnosti nemohla být řeč. Navíc osobně bych jako subík uvítal kdyby korzet měl i nějaké oko, na které by šlo připojit vodítko, či řetěz.

Co se týče vzhledu, je to především věc vkusu, ale uznejte, že na fotkách kde se krční korzet vyskytuje je něco… něco co nedokážu popsat a co mě přitahuje a vzrušuje.

Ano, byla to láska na první pohled. 🙂

A jak se to povedlo se zakrytím mezery?

Tak to také asi můžete zahlédnout na některých fotkách. Nebo spíše nemůžete? No dobře, malá mezírka občas pořád vykoukne, ale já jsem s tím spokojený. Mezera je v podstatě pryč. Vše vypadá jednotně a krásně přiléhá. Tady si opravdu nemám na co stěžovat.

Jak jsem tedy spokojený? Ač to tak nemuselo vyznít kvůli tomu, že úplně nesplnil moje představy co se týče omezení pohybu, tak já jsem z něj nadšený.

Určitě se stane, vlastně už se stal, součástí mé uniformy co se týče Cindy (Reavenovo alter ega:) Vím, že ho budu nosit pokaždé, co budu v latexu. Kvalita je opravdu skvělá, šněrování vypadá, že je bytelné a vydrží dlouhé roky používání.

Latex je dost silný a nebojím se tak nějakého brzkého opotřebení.

Je tedy tento krční korzet i pro vás?

To bohužel asi nedokážu říct. Pokud se vám však zalíbil na fotkách a rozvířil vaši představivost, myslím, že určitě nebudete zklamaní. Jen od něho nečekejte, že zabrání jakémukoliv pohybu hlavy.

Pokud však hledáte něco na spojení vašeho obleku s maskou, nemůžete se splést a z tohoto korzetu budete unešení. Dokáže váš kostým, uniformu, či obleček dostat na novou úroveň.

Na rozdíl od klasického obojku, ho budete vnímat každou chvíli, co ho budete nosit. A ačkoliv nepatří k nejlevnějším, myslím, že v poměru cena/výkon se jedná o super koupi, které nebudete litovat.

Klady

Zápory

Zpracování na vysoké úrovni Trošku vyšší cena
Vzhled celého kousku Mohl by v pohybu bránit více
Kvalita materiálu
Ideální do catsuitu i jako solitérní kousek
Barevná kombinace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: