Rákoska… toto až magické slovo nás s přítelkyní vždy děsilo v erotických povídkách, či porno snímcích. Jak moc to musí bolet, když už ten svištící zvuk vzduchem je nepříjemný? A co ty bolestivé reakce submisivního jedince v záběru? To asi nebude moc příjemné, že? Ale časem, po mnoha a mnoha hrátkách, jsme ji stejně chtěli zkusit. A tady je naše recenze.

Nechtěli jsme klasickou „dřevěně“ vypadající rákosku, neboli prostě prut. To bychom si ho mohli klidně utrhnout (zjednodušeně řečeno) někde venku. Takže v redakčním seznamu hraček na recenze jsme vzali zavděk právě latexové rákosce od Fetish Collection.

Neboli stále stejnému „rákosí“, ale které někdo pro ozvláštnění obalil do latexového černého oblečku. A ta už nás rozhodně zaujala – přeci jenom slabost pro latex v našem pár nemám sám, takže bylo jisté, že tahle si najde cestu k nám domů.

Balení

Zde vlastně není žádné – přijde tak holá, jak ji vidíte na fotkách – je to totiž pružný kousek, který se sám vlastně sebe chrání. Tedy pokud balík někdo z pošty nepřehne přes koleno a nezlomí ho.

Takže ho máme jen se štítkem německého výrobce, který je připevněný na maličkém kovovém řetízku. A to je vše pánové a dámy. Jednoduchost sama.

Zjistěte kolik stojí Latexová rákoska
ZJISTIT CENU

Na první pohled zaujme (nikdy jsme rákosku neviděli), že z řezu má opravdu vidět přirozenou strukturu „dřeva“ (aka ratanu), neboli kus plastu to opravdu není (ač by možná byl v nákladech pro výrobce levnější). Povrch je opravdu z černého poměrně slabého latexu, ale nemyslím si, že byste ho dokázali něčím při normálním (ehm v BDSM?) používání poničit.

VIDEO z rozbalování téro mršky

Pár čísel:

  • délka 80 cm,
  • průměr čisté rákosky 7 mm,
  • tloušťka latexu 2 mm.

Střih, akce!

Na všech 4, nožky s naší oblíbenou rozporkou a zápěstími přivázanými na laně k topení. Svorky se závažíčky na citlivých bradavkách. Věděla, že rákosku budu chtít brzy použít, takže to čekala.

Ale nevěděla, jaká bude.

Já také ne – zkoušel jsem si to potajmu jen vůči dlani, či stehnu a rozhodně to chce cit a pomalost. Tohle není už pomůcka pro amatéry, ty krvavé šlince by mohly být opravdu realitou.

Pomalu a citlivě se učit

Prdelku jsem zkoušel pěkně pomalu švihat. Celkově kontrolovaně, z různé délky, různou silou, s různým úchopem rákosky – v polovině, na konci, … reakce byly (pro mě tedy) hodně potěšující, takže na citlivý i citelný výprask to půjde rozhodně použít.

Prosí o…

Když jsem s její prdelkou skončil, docela náročně subinka oddechovala a prosila… ať už nepokračuju. Což je u ní neobvyklé, většinou ve vzrušení chce více a více. Ale tohle bylo asi moc. Zkusil jsem ještě rákosím pozlobit její plosky, ty už byly krátkou cestou k jejímu nepříjemnému trestání.

Hodnocení

Za málo peněz, hodně muziky – je to rozhodně už tvrdší hračka pro „canning“ (že by rákoskování?) a „spanking“.

Nečekaně všichni nekecali a je hodně intenzivní – jak pro trestaného, tak trestajícího – v pocitu moci, usměrňování toho druhého, … I tuto latexovou variantu doporučuji, je to pěkný detail, který mě stále těší – latexových kousků nemáme moc k dispozici.

Klady

Zápory

Potažená latexem Dokáže opravdu ublížit (ale to všechny)
Dostatečná délka pro držení
Ideální pružnost pro začátečníky
Extrémně nízká cena
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: